2016. gadā noritēja DvēselesSpēks.lv iepazīšanās akcija, kuras laikā bija iespēja uzdot jautājumus un saņemt atbildi bezmaksas. Kopējais saņemto un arī atbildēto jautājumu skaits ir nedaudz virs 100. Jautājumi skāra praktiski jebkuru dzīves sfēru, savukārt atbildes tika sagatavotas un sniegtas izmantojot gan astroloģiskās zināšanas, gan arī stipri ārpus tās robežām. Ar saņemtajiem jautāmiem un sniegtajām atbildēm, kas varētu būt aktuālas vairākiem lasītājiem, varat iepazīties šajā mājaslapas sadaļā.

Šobrīd, ja ir interese izzināt sevi, aicinu pieteikties uz kādām no klātienes nodarbībām - lekcijām, meditācijām un citiem tematiskajiem vakariem, vai pieteikties uz klātienes vai attālināto konsultāciju.

Būšu priecīga arī par atgriezenisko saiti, jūsu komentāriem un viedokļiem, kā arī esmu atvērta jauniem sadarbības projektiem.

Lai sirsnīgi,

Jana

Krista: Jau nepilnas 3 nedēļas mani nomoka tāda kā neziņa. Iepazinos ar vīrieti, kas ir daudz vecāks par mani. Biju arī pie zīlnieces, kas par šo vīrieti izteicās, ka viņš manā dzīvē ienācis kā līgavainis, bet viņam esot kaut kādas problēmas un es nedrīkstot viņam uzgriezt muguru, bet nevaru arī uzbāzties. Un lai arī esam pazīstami tā pa īstam tikai nesen, viņš ir pirmais vīrietis, pie kura mani velk. Es pati nevaru saprast, kas ir tas, kas man liek turēties un viņu nepazaudēt, tikai nezinu kā lai rīkojos, lai nebūtu uzbāzīga, jo piekodināja, ka nevaru nodarīt viņam pāri? Vai viņš ir īstais, vai man nogaidīt? Kā man rīkoties?

 

Vanda: Man vairs nav spēka tā dzīvot. Esmu precējusies 30 gadus. Pirms 15 gadiem uzzināju, ka vīrs mani krāpj, kopš tā laika vienkārši dzīvojam kopā bez sapratnes, bez tuvības, bērnu nav, nav arī citur kur iet dzīvot. Pirms 5 gadiem satiku bērnības draugu, starp mums izveidojusies sapratne, romantiskas jūtas, bet viņš ir precējies un viņa sieva ir ļoti slima, nevar šķirties, lai gan arī viņš ir nelaimīgs savā dzīvē. Jautājums- vai manā dzīvē būs kāda pārmaiņas un vai tās ir saistītas ar šo vīrieti. (..)

 

Aija: Vēlētos uzzināt vai mana materiālā situācija uzlabosies, jo tiklīdz liekas, ka viss ir sakārtojies, rodas lieli izdevumi.

 

Ingrīda: Kas es esmu? Kāds ir mans mērķis?