www.lauragrinvalde.lv 1838xParasti astropsiholoģe Jana Reķe un viņas amata brāļi un māsas – individuālie konsultanti gaida klientus savos kabinetos, bet 11. maijā daudzus no viņiem varēs sastapt Cēsu Pils parkā, veselības un seno zināšanu festivālā Spīdolas salidojums. Lūk, arī iespēja iztaujāt, uzdot tieši tev būtiskos jautājumus. Var jautāt – kāds gan, teiksim, astroloģijai sakars ar veselības praksēm? Vistiešākais: viss sākas ar to, cik labi tu sevi pazīsti, cik skaidri apjaut savu dvēseles uzdevumu. Tieši ar to nodarbojas Jana un daudzi citi Spīdolas meistari.

 K2A8850Ik pa laikam "Orākuls" lasītāji tiek iepazīstināti ar komunikācijas patrona Merkura gaitām – gan cauri Zodiakam, gan niķīgo cilpu sākuma un beigu brīžos. Par to visu mums šogad stāsta sertificēta astroloģe Jana Reķe. Šodien – par to, ko mācīties no sava Merkura, un to, kā dabas cikli iekrāso pašas astroloģes dzīvi.

– Kas tevi aizveda līdz astroloģijai?

Jau paagri saskāros ar sajūtu, ka mana iekšējā pasaules izjūta nesaskan ar to, ko es redzu ārējā vidē. Tas noveda pie ļoti spēcīga iekšēja konflikta, kas burtiski dzina mani meklēt atbildes, skaidrojumus un zināšanas par to: kas es esmu? Kāpēc es esmu? Kāpēc dzīvē notiek tā kā notiek?