rose 1033202 1920

Sevis izzināšana.

Ieklausīšanās savā intuīcijā.

       Sajust savu patieso būtību.

Ieraudzīt sevi un savu dzīvi jaunās krāsās.

Atklāt savu spēka avotu, kas vienmēr ir un būs ar tevi.

Terapeitisko seansu cikls “Iepazīsti sevi” ļaus tev atklāt sava spēka un prieka avotu, sajust savus talantus un apgūtu ne vienu vien recepti harmoniskas un laimīgas dzīves veidošanai.

Citiem vārdiem – palīdzēt tev iepazīt sevi, lai tavā rīcībā būtu ”makšķere” un, lai turpmāk tu spētu dzīvot saskaņā ar savu patieso dabu.

Ko sevī ietver “Iepazīsti sevi” tikšanās:

  • Astropsiholoģisko konsultāciju – būtībā tu iegūsi pilnu savu astropsiholoģisko portretu, sākot ar savām rakstura iezīmēm, kur smelties iedvesmu, kā sevi sakārtot un sabalansēt un beidzot ar profesionālo ievirzi, dzīves uzdevumiem un ne tikai.
  • Iekšējās pasaules izziņas ceļojumi – ar viegla transa vai meditācijas palīdzību veiksim ceļojumus, kas ļauj piekļūt iekšējiem resursiem, atgūt iekšējo mieru, atklāt dziļāko problēmas būtību un dziedināt to. Ceļojumu tēmas katram būs individuālas, atkarībā no tavām šā brīža prioritātēm, sākot ar pašdziedināšanos, prāta nomierināšanu, meditācijas praktizēšanu "tīrā veidā", beidzot ar izzinošiem ceļojumiem uz iepriekšējām dzīvēm vai dvēseļu pasauli.
  • Dažādu psiholoģisko un ezotērisko metožu izmantošana (pēc nepieciešamības), lai tu spētu piekļūt savam iekšējam centram, sajustu savu patieso spēku un sadzirdēt savas iekšējās gudrības klusos čukstus. 
  • Pāri visam – dalīšanās, lai izrunātu aktuālo un pārrunātu piedzīvoto un neskaidro. 

Piezīme - vislabākie rezultāti ir gūstami, ja tev būs motivācija apmeklēt šo seansu ciklu. Tuvinieki un draugi, kuri paši to nevēlas – nespēs gūt vajadzīgos panākumus, viņiem var ieteikt apmeklēt atsevišķu astropsiholoģisko konsultāciju.

Laiks, vieta un norēķinu kārtībacup 2315554 1280

Mūsu tikšanās notiek Rīgā - Iļģuciemā, Centrā (Brīvības ielā) vai pēc abpusējas vienošanās citviet.

Kopumā ir 4 seansi, katrs ilgs 1,5-2h.

Viena seansa cena – 55 EUR, maksājot par visu “Iepazīsti sevi” seansu ciklu uzreiz - 195 EUR.

 

Pieteikt konsultāciju

 

Pievienot komentāru