rose 1033202 1920

Sevis izzināšana.

Ieklausīšanās savā intuīcijā.

       Sajust savu patieso būtību.

Ieraudzīt sevi un savu dzīvi jaunās krāsās.

Atklāt savu spēka avotu, kas vienmēr ir un būs ar tevi.

Terapeitisko seansu cikls “Iepazīsti sevi” ļaus tev atklāt sava spēka un prieka avotu, sajust savus talantus un apgūt ne vienu vien recepti harmoniskas un laimīgas dzīves veidošanai.

Citiem vārdiem – iepazīt sevi, lai tavā rīcībā būtu ”makšķere” un turpmāk tu spētu pats veidot savu dzīvi lielākā saskaņā ar savu patieso dabu.

Tīri praktiski tas nozīmē, ka galvenais fokuss būs uz to, ko tu stāsti un ko tu pieredzi seansā un arī ārpus tā.

Ko sevī ietver “Iepazīsti sevi” tikšanās:

  • Problēmas aktualizācija un risinājumi – pirmajā tikšanās reizē mēs iepazīstamies un nofokusējam uzmanību uz galveno tēmu, kuru risināt turpmākajās tikšanās reizēs. Palīgā ņemu arī tavu astroloģisko karti, lai izprastu kādu svarīgu dzīves pārmaiņu priekšā tu esi, kā arī identificēju tos veidus - metodes, kas tevi vislabāk harmonizēs un palīdzēs atrisināt aktuālo situāciju.
  • Iekšējās pasaules izziņas ceļojumi – ar viegla transa, holodinamikas vai meditācijas palīdzību veiksim ceļojumus, kas ļaus piekļūt iekšējiem resursiem, atgūt iekšējo mieru, atklāt dziļāko problēmas būtību un dziedināt to. Šis ir maksimāli maigs un humāns veids, lai savienotos ar patieso sevi, ar savu sirdi un dvēseli. Parasti rekomendēju 2 seansus veltīt tieši iekšējās pasaules izziņai, lai tu gūtu pati savu neatkārtojamo, autentisko iekšējo sajūtu pieredzi. Jebkurā gadījumā, vienmēr vadīšos no tavām vēlmēm un reālo sagatavotības līmeni. 

Ceļojumu tēmas katram būs individuālas, atkarībā no prioritātēm, sākot ar pašdziedināšanos, prāta nomierināšanu, meditācijas praktizēšanu "tīrā veidā", beidzot ar izzinošiem ceļojumiem uz iepriekšējām dzīvēm, dvēseļu pasauli vai transformējošiem ceļojumiem iekšējo bloku-šķēršļu noņemšanai (kas bieži ir psihosomātisku veselības problēmu cēloņi).

  • Dažādu psiholoģisko un ezotērisko metožu izmantošana (pēc nepieciešamības), lai tu spētu piekļūt savam iekšējam centram, sajustu savu patieso spēku un sadzirdēt savas iekšējās gudrības klusos čukstus. Bieži vien dažādu vienkāršu "mājas darbu" veidā.
  • Dalīšanās, lai izrunātu aktuālo, pārrunātu piedzīvoto un neskaidro. 
  • Noslēdzošā tikšanās - rezultātu nofiksēšanai un nostiprināšanai. Atkarībā no tavas reālās aktualitātes - nostiprinam rezultātu un izstrādājam reālistisku tālāko rīcības plānu. 

Piezīme - vislabākie rezultāti ir gūstami, ja tev būs motivācija apmeklēt šo seansu ciklu. Tuvinieki un draugi, kuri paši to nevēlas – nespēs gūt vajadzīgos panākumus, viņiem var ieteikt apmeklēt atsevišķu astropsiholoģisko konsultāciju.

Laiks, vieta un norēķinu kārtībacup 2315554 1280

Mūsu tikšanās notiek - tiešsaistē

Kopumā ir 4 seansi, katrs ilgs 1,5-2h.

Viena seansa cena – 55 EUR, maksājot par visu “Iepazīsti sevi” seansu ciklu uzreiz - 200 EUR.

 

Pieteikt konsultāciju

 

Pievienot komentāru

Aizsardzības kods
Atjaunināt