MaratonsVeselīga dzīves veida maratons “Mana rītdiena bez trauksmes, depresijas, veģetatīvās distonijas” no 25.-30.11.2020 Dzīves elpā, par visu vairāk šeit.
 
Nepalaid garām, liela daļa no šī maratona materiāliem būs pieejami bezmaksas.
 
Piedalīšos ar lekciju "Astro rekomendācijas emociju balansam un labsajūtai" un meditāciju sevis un pasaules pieņemšanai.
 
Tiekamies!
Jana

Dzīvesziņas gadagrāmata' 2021

Praktiski padomi, astroloģiskās rekomendācijas katrai dienai un vienkārši interesanta lasāmviela.

No manis raksts "Trīs sievietes - dievietes tempļi ķermenī" no 13.-25.lpp., kurā skaidroju čakru sistēmas saistību ar sievišķo un vīrišķo enerģiju un vairāk iedziļinos dieviešu arhetipu atbilstībai noteiktiem enerģiju centriem, lai katrai sievietei būtu iespēja kļūt par maģisko sievieti, kura pati rada savu realitāti. 

Internetā iegādāties var šeit.

Izdevējs žurnāls  @Latvijas Mediji, 2020

Mazās maģijas kalendārs, rekomendācijas katrai dienai un īpašs rituāls katram mēnesim visam 2021. gadam. Decembra mēnesim piedāvāju rituālu Dvēseles vēlmes piepildīšanai.

Izdevējs žurnāls @Spīgana @Latvijas Mediji, 2020

Iegādātāies internetā šeit.

Priekštatam kalendāru bildēs var aplūkot šeit: 

Viedums 9saulesJau sesto reizi interesenti tiek aicināti doties kopīgā veseluma apzināšanas ceļā 9 SAUĻU VASARAS SKOLĀ - šoreiz vieduma, intuīcijas, zināšanu un dievišķās lietu kārtības centrā - ceļā uz VIEDUMU.

Šajā reizē piedalīšos arī es, astropsiholoģe, ilggadēja sufiju ceļa gājēja, sirds centrētas dzīves praktizētāja un meditāciju ceļojumu vadītāja. Dalīšos ar:

19.08.2020 15:20-17:20, 1. nodarbība Dvēseles mācība: viedums aiz dualitātes. (Teorija un prakse - meditācija)

Mūsu dzīves ceļš nav nejaušs. Mēs katrs savā dzīvē ejam cauri zināmām šūpolēm, saskaramies ar dualitāti, galu galā, cilvēka daba ir duāla. Jo tuvāk esam sev, savam dievišķajam pirmsākumam, savai dvēselei, jo lielāks viedums mūsos ir uzkrāts un jo lielāka ir iekšējā viengabalainība.