ai generated 8456746 1280

Mīlestība palīdz dziedināties un ir instruments lielākajām mūsu dzīves transformācijām, tikai neviens īsti nevar pateikt, ko nozīmē mīlēt. Mēs katrs savu mīlestību (pieķeršanos) izpaužam tā, kā pašos pirmajos dzīves gados esam to piedzīvojuši. Tā ir vismaz 60%, ja ne vairāk sabiedrības, kura bērnībā nav iemācījusies veselīgu savas pieķeršanās izpaušanu.

 

Bez mīlestības nedzīvojiet, bez mīlestības viss ir mazs… ir teicis I. Ziedonis

 

Izpratne par to, kādam pieķeršanās tipam atbilstam, palīdzēs saprast līdzšinējās attiecības un to dinamiku, dziedināt sevi un uzlabot tās.

 

Kam šis kurs noderēs:

  • Visiem, kuri ir pamanījuši, ka tiklīdz kā satuvinās ar kādu cilvēku, arī iemīlas, seko ļoti dīvaina (bieži vien neloģiska) uzvedība.
  • Attiecībās esošie, kas vēlas labāk saprast savu un parnera mīlestības izpausmes, sevišķi, ja ir atsekojami daudzi “tarakāni”
  • Attiecību uzlabošana ar bērniem, sevišķi sarežģītos pārejas posmos, kad atgrūž, apvainojas, dusmojas, pārmet u.tml.
  • Tiem, kuriem ir grūtības draudzēties vai sarežģīti veidojas tuvas draudzības.
  • Tiem, kuriem ir atsekojams “tipisks” attiecību scenārijs – piesaistam viena un tā paša tipa cilvēkus; atkārtoti nonākam tādā pašā sitācijā u.tml.

 

Galvenie ieguvumi no kursa:

  • Spēju atpazīt sevī un apkārtējos dažādu tipu pieķeršanās/mīlestības izpausmes.
  • Praktiskas ceļa zīmes, kā dziedināt savu pieķeršanās/mīlestības valodu;
  • kā justies labāk savās attiecībās;
  • kā iziet no apburtā loka, kurā visas attiecības beidzas ar vienu un to pašu.

 

Šis ir video kurss, līdz ar to pievienoties tam var jebkurā mirklī. Laikā līdz 20. martam (2024.g.) būs gan tiešsaistes kaučinga sesijas, gan darbosies Whatsapp grupiņa, atbalstam, dziļākai un personiskākai izpratnei.

 

Vairāk par kursu un pieteikšanās šeit: https://dziveselpa.lv/produkti/jana-reke-piekersanas-tipi-jeb-kadi-mes-esam-kad-milam-107

Sieviesu aplis
 
Esi aicināta ieelpot un Izelpot. Būt vienotā laikā un telpā, lai dziedinātos, ieklausītos un tiktu uzklausīta, sajustu savu maģisko ES un piedzīvotu kopības spēku.
Pasākumā gaidāma kustību-meditāciju prakse un dalīšanās aplis, iekšējā mistērija kopības laukā un māsu dziedinošā sirds telpa, kurā dalīties ar sevi.
Komfortablai sajūtai: ērts apģērbs, kurā brīvi kustēties un labi justies (sev patikt).
Būs pieejama tēja ar kādu našķīti.
Dalības maksa – 15 eur
Norises vieta: Matīsa iela 8, Rīga.
Norises laiks: 25. februāris no pl. 13:00-16:00
Pasākumu organizē un vada astropsiholoģe un sirds telpas praktizētāja Jana Reķe un astroloģe, žurnāla @Spīgana redaktore Aija Austruma
Pieteikšanās obligātā sazinoties ar Janu uz tālr. 26 414 699 vai jana.reke@gmail.com
Puka gada sagaidisanaAicinām uz kopīgu Pūķa gada ballīti ar Mērķa kolāžas veidošanu 2024. gadam, nelielā, draudzīgā kompānijā.
10. februārī sāksiesies jauns Mēness cikls Ūdensvīra zīmē. Šajā dienā gaidāms arī Ķīniešu jaunais gads un Zaļais Pūķis jau no 4. februāra būs labi iekustinājis kājiņas, bet pēc Maiju kalendāra ir 3 Lamat - skaista diena, kurā atrast savu 2024. gada pulsu.
Lai savā dzīvē radītu ko jaunu un īpašu, arī mums ir jāiziet no ierastajiem rāmjiem un jārīkojas savādāk.
Nodrošināsim: materiālus kolāžas veidošanai, draudzīgas sarunas, arī par 2024.gada astroloģiskajām tendencēm un tavas mērķa kolāžas slepenajām atslēgām, glāzi šampanieša un uzkodas.
Cena: 25 eur
Vieta: Katlakalna iela 1B, Rīga
Kopējai svētku sajūtai un Pūķa labvēlībai aicinām sapucēties, izvēloties zaļu krāsu, drosmīgas rotas vai ko spīdīgu.
Vietu skaits ierobežots. Iepriekšēja pieteikšanās obligāta, rakstot uz jana.reke@gmail.com vai uz tālr. 26 414 699
Rīkotāji: astropsiholoģe Jana Reķe un māksliniece Edīte Meškovska

4Tuvojas jaunais gads un mēs visi pamazām sākam noskaņoties jaunam sākumam. Daudzi jau ir sākuši plānot kādus lielākus nākamā gada notikumus. Tagad, gada nogalē, ir īstais brīdis uzzināt jaunā gada tendences un kopējo zvaigžņu stāvokli, lai tam sagatavotos.

Gada astro noskaņās būs iespēja noorientēties, kādas aktivitātes un plāni, kurā laikā būtu vispiemērotākie, kā arī noskaņoties 2024. gadam.

Astrsopsiholoģe Jana Reķe dod iespēju cilvēkiem izzināt savu astro pasauli, jau kopš 2015. gada un no 2018. gada Jana  raksta astroloģiskās prognozes mēdijiem.

Janai ir savs unikālais redzējums, tikai  viņai raksturīgais stāstījums ar akcentu uz apzinātību, dvēseles uzdevumiem un visu cilvēcisko un mums raksturīgo.

Astrologs kabata2Vai vēlies zināt svarīgāko, kas notiek debesīs, noskaņoties dienai, lai spētu noķert konkrētās dienas vilni un, lai rokas tev būtu brīvas citām lietām?

Astrologs kabatā ir radīts, lai palīdzētu noķert dienas vilni un būt saskaņā ar debesu pulsu. Ikrīta stāstos palīdzēšu apzināties astroloģiskos ciklus un to ietekmi uz mūsu ikdienu, sniegšu idejas piemērotākām aktivitātēm, kā arī dalīšos ar knifiņiem personiskām atklāsmēm un iedvesmai.

Šeit astrologs tiešām ir tavā kabatā, vienas ziņas attālumā ;)

Slēgtā Telegram grupā "Astrologs kabatā" katru rītu, pl. 6:00 publicēju audio ziņu, kurā stāstu par dienas astroloģisko fonu, dažkārt arī par periodu, sniedzot ieskatu - kas šodien debesīs?