DvēselesSpēks.lv autoreshilarity 1349125 1280 un astropsiholoģes Janas Reķes piedāvātie pakalpojumi.

Konsultācijas un sesijas

Astropsiholoģiskās konsultācijas

Attālinātās (caur interneta piedāvātajām iespējām) un klātienes (Rīgas centrs) konsultācijas 60 vai 90 minūšu garumā - personība, dzīves iespējas, prognozes, attiecības, kā arī palīdzība emocionālās pašsajūtas pasliktināšanās un nemiera periodos.

Individuāla pieeja, liekot lietā zināšanas rietumu astroloģijā, psiholoģijā, maiju kalendārā un numeroloģijā, atsevišķos gadījumos, niansētākai izpratnei, papildus taro izlikums.

Iepazīsti sevi

Terapeitisko seansu cikls pašizziņai - četras tikšanās, kurās ar regulāru individuālu pieeju mērķtiecīgi strādājam pie izaugsmes, problēmsituāciju pārvarēšanas un iekšējā spēka apzināšanās.

Pats svarīgākais ir jūsu pašu autentiskā pieredze, tādēļ liels akcents tiek likts uz iekšējās izziņas, meditācijas vai viegla transa stāvoklī iegūtajām pieredzēm un to rezultātiem, kas bieži sniedz ļoti dziednieciskus rezultātus.

Individuālās meditātīvās prakses un ceļojumi iekšējā pasaulē

Personalizēti meditatīvie ceļojumi iekšējā pasaulē: saziņa ar savu dvēseli, augstāko "es" vai ceļojumi ar mērķi sakārtot, saprast, pieņemt, iemīlēt, attīrīt, uzlādēt u.tml., kam ir ļoti dziednieciski un harmonizējoši rezultāti. Populārākie virzieni - iekšējā bērna dziedināšana, pagātnes traumatiskās pieredzes dziedināšana, sevis mīlestības aktivizēšana, šķēršļu/bloku noņemšana, attiecību sakārtošana, piedošana vai atlaišana u.c. 
Tiek izmantota vadītā meditācija, holidinamika, Ēriksona hipnoze un regresijas terapijas metodes.
Palīdzu atrast arī piemērotāko meditācijas veidu vai praksi, lai patstāvīgi varētu sevi sakārtot un veicināt garīgo izaugsmi. 

Jautājums-atbilde

Ja tev ir 1 vai 2 ļoti konkrēti jautājumi, tev ir iespēja saņemt kodolīgu atbildi tikai uz tavu jautājumu rakstiski vai telefoniski. Atbilde ietver individuālu pieeju, sniedz īsu skaidrojumu, bet ne visu aptverto nianšu izskaidrojumu (kas izriet no personības analīzes, dzīves uzdevumiem u.tml.) Cena tiek piemērota individuāli, atkarībā no jautājuma specifikas. 

Astrologs kabatā - audio prognozes katrai dienai

Astrologs kabatā ir radīts, lai vairotu izpratni un apzinātību par astroloģiskajiem cikliem un to ietekmi uz mūsu ikdienu, sniegtu idejas piemērotākām aktivitātēm, kā arī veicinātu personiskās atklāsmes un iedvesmotu. Slēgtā Telegram grupā "Astrologs kabatā" katru rītu pl. 6:00 tiek publicēta audio ziņa, kurā stāstu par dienas astroloģisko fonu, sniedzot ieeskatu, kas šodien debesīs. Pieteikšanās 5 dienu bezmaksas izmēģinājumam šeit.

Papildus servisi:

 • Dzimšanas laika precizēšana - papildus maksas pakalpojumus, gadījumā, ja nav zināms dzimšanas laiks. Cena tiek noteikta individuāli.
 • Dāvanu karte - iespēja uzdāvināt DveselesSpeks.lv autores un astropsiholoģes Jana Reķes piedāvātos pakalpojumus.

Plašākai publikai, grupām vai kolektīviem

Esmu atvērta dažādiem radošiem sadarbības projektiem, kā arī, labprāt, tiešsaitē apciemošu domu biedru grupas vai kolektīvus, lai padalītos, novadītu kādu kursu vai kopā paceļotu meditatīvā ceļojumā. Droši zvani vai raksti, izrunāsim iespējas un variantus - Jana, tālr. 26 414 699.

Rakstu sagatavošana

Astroloģisko un psiholoģisko rakstu un pētījumu sagatavošana mēdijiem un projektiem.

Lekcijas astroloģijas, psiholoģijas un garīgās izaugsmes jomā

Izstrādāti kursi/nodarbību/meditāciju cikli:

 • Sešas dvēseles mācības - viedums aiz dualitātes;
 • Kā būt naudas plūsmā (astroloģiskais špikeris pārticībai);
 • Meditāciju cikls: Sirds pavasaris;
 • Meditatīvo prakšu cikls: Atgriešanās pie sevis;
 • Maģiskās pārejas maratons (aptumsumu koridora transformāciju vadība);
 • Prāta daba un tā savaldīšanas mehānismi;
 • Emociju daba un harmonizācija;
 • Intuitīvā astroloģija (astroloģijas zinātājiem);
 • Humānā astroloģija (darbs ar klientu);
 • Ekstrasensorais potenciāls astraloģiskajā kartē;
 • Nākamā gada vai cita aktuālā perioda prognozes;
 • un citas tēmas.

Meditācijas grupām

 • Ošo meditāciju prakses (gan aktīvās, gan pasīvās);
 • Dažādiem mērķiem (pasākuma tēmai) izstrādāti meditatīvās noskaņas vai iekšējās izziņas ceļojumi. Piemēram, noskaņošanās meditācija pirms mākslas terapijas; grupas regresijas ceļojums dzīvespriekam un rotaļīgumam - iekšējais bērns u.c.

Piedāvājums pasākumiem/svētkiem

 • Mini astroloģiskā vai taro konsultācija pasākuma dalībniekiem (parasti 15/20 min. uz cilvēku);
 • Lekcija par gada (vai cita perioda) astroloģiskajām tendencēm;
 • Ziedlapiņu mandalu rituāls 

Ziedlapiņu Mandalu orākuls kārtis

Ziedlapiņu Mandalu orākuls ir 64 kāršu kava ar īpašiem vēstījumiem. Uz katras kārts ir no tūkstošiem dzīvo rožu ziedlapiņām veidota mandala dabā, pārsvarā Latvijā, Rīgas apkārtnē. Katra no tām ir dzimusi dziļu iekšēju atklāsmju ceļā, stiprinot ticību, mīlestību un spēju sekot savam ceļam, lai arī cik grumbuļains tas dažkārt arī nešķistu.

Uz katras kārts atradīsi arī Mandalu orākula vēstījumu, kas ir nodots ar savu enerģiju, domu un vibrāciju, kas radies intuitīvā ceļā, dzīvā dialogā ar dievu sevī.

Autores: radošā komanda M.E.J., 2022. Marika Magnolija (mandalu un vēstījumu radītāja), Edīte Meškovska (dizains un digitālais mākslinieks) un Jana Reķe (projekta kuratore un satura veidotāja).

Vairāk par orākulu: #mandaluorakuls #ziedlapinumandaluorakuls @ZiedlapinuMandaluOrakuls

 

Lai uzzinātu vairāk un saņemtu cenu piedāvājumu, lūdzu sazināties ar Jana Reķe, tālr.: 26 414 699 vai info@dveselesspeks.lv