batman 6023672 640Vai nebūtu burvīgi, vienā dienā pamosties un atklāt, ka esi kāds ģenētiskais brīnums, kurā ir atklājusies kāda īpašā superspēja – auru redzēšana, dziedināšana ar rokām, domu lasīšana, nākotnes gaišredzēšana vai kas cits? Arī populārāko filmu un seriālu sižetu līnijas bieži vijas ap kādām galvenā varoņa īpašajām dotībām, kas palīdz cīņā ar ļauno un ne reti arī glābt pasauli. Palūkosim, kas slēpjas aiz mūsu intereses par supervaroņiem un ilgām pēc neparastām spējām.

Būsim godīgi, apgūstot kārtējo sistēmu vai metodiku, izpildot testus, apmeklējot astrologus, numerologus, reinkarnaciologus un citus speciālistus, mēs ļoti, ļoti ceram, ka atklāsim, cik patiesībā esam īpaši. Dažkārt to darām vēl smalkākā veidā, nevis meklējot speciālistus, bet ienirstot kādā filmas sižetā, pilnībā saplūstot ar galveno varoni un, kaut uz filmas laiku, savā prātā izdzīvojam pieredzi, kurā esam apveltīti ar sevišķām dotībām vai īpašu likteni.

… kad tik daudz patiesību, kā neapjukt un atrast savējo?

reflection 4180313 mzMēs dzīvojam tādā laikā, kad nepārtraukti tiekam pārsātināti ar informāciju un pat tad, ja atsaucas uz faktiem un pētījumiem, godīgi, arī tie ar savu pretrunīgumu neievieš lielāku skaidrību. Mūsu prāti izmisīgi mēģina atrast ticamākos scenārijus vai, ja grib paslinkot, ātri piemetas kāda mums personiski simpātiska cilvēka viedoklim. Tomēr sevi ilgstoši apmānīt neizdodas un kādā brīdī mēs atkal ķeramies klāt pie patiesības meklējumiem. Bet kā šim jautājumam pieiet apzināti? Galu galā, kā sev palīdzēt nepazaudēties šajā informatīvajā laikmetā?

lavender 3576132 1280Trauksme, nemiers, stress, pat panikas lēkmes, visiem šiem stāvokļiem ir kaut kas kopējs, bailes. Citiem vārdiem, tā ir organisma reakcija uz reālu vai iedomātu baiļu situāciju. Šajā nelielajā rakstā esmu apkopojusi praktiskos soļus, ja jums ir ieildzis nemiers, trauksme, stress vai satraukums par kaut ko, kā rezultātā – esat saspringti, nespējat atslābināties, slikti guļat, grūtības koncentrēties, sajūta, ka kaut kas nav kārtībā u.tml.

Tātad, secīgi praktiskie soļi, lai tiktu galā ar trauksmēm:

1. Atzīt, ka mums ir trauksme (nemiers).

Lai vispār varētu kaut ko darīt lietas labā, mums no sākuma ir jāsaprot, ka mums kaut kas kaiš.

Piedāvāju iespēju noskatīties Instagram ierakstu no 10.06.2020 tiešraides: Trīs sievietes - dievietes tempļi ķermenī. Sadarbībā ar @pilsetas_dzivesstila_retriti un piedāvāto programmu "Sievietes Maģija". Visi ieraksti, kopā ar daudzu citu speciālistu praktikām: ej.uz/sievietesmagija2020 . Ar manu kodu: REKE20 (20% atlaide).
1. daļā Trīs sievietes - dievietes tempļi ķermenī.
2. daļa Trīs sievietes - dievietes tempļi ķermenī kopsavilkums un galvenie akcenti

Lekcija "Dvēseles spēka ceļazīmes" ir zelta pamats savas saiknes atjaunošanai un stiprināšanai ar savu dvēseli.

Ierakstīts un publicēts: 2020. gada 11. maijā Spīdolas skolas un Veselības prakšu un seno zināšanu e-festivāla SPĪDOLAS SALIDOJUMS ietvaros.