snow g4b26f7c33 1280Mēness turpinās pieaugt un arī jūs šajā nedēļā turpināsiet iepriekšējā nedēļā aizsāktās tēmas un jautājumus. Vēl joprojām ideālistisks sapņu un ilgu piepildīts laiks, kad gribēsiet iedzīvināt savas 2022. gada apņemšanās.

No vienas puses, entuziastiskākajiem un tiem, kuri paši sev tic, nedēļa būs piepildīta jauniem centieniem mainīt savus ieradumus vai mēģinājumiem padarīt šo pasauli par labāku vietu kur būt, piemēram, iesaistoties kādā labdarības projektā. No otras puses, ja jūs sev neuzticaties, ja baidāties no jaunā, šaubāties, vai jūs nespēja izkļūt no sava ikdienas riteņa, lai pievērstos kaut kam ārpus ikdienības, tad, visticamāk, dominēs bezdarbība, atkarības, apjukums, dīkstāve, inertums un iracionalitāte.

girl g02c83aa71 1280Ir sākusies pirmā jaungada nedēļa, apņēmības pilnais laiks sākt jaunu dzīvi. Arī astroloģiski šī nedēļa izskatās pilna ideāliem, apņēmībām un gatavību rīkoties. Tik tikko (2. janvārī) sākās jauns Mēness cikls un dzīve ir izklājusi sarkano paklāju, lai katrs spertu svarīgus soļus vēl maz pazīstamās teritorijās, vai beidzot sāktu kustināt jautājumus, kuri ir tā pa īstam nobrieduši.

Vienīgā problēma ir nepieciešamībā izdarīt izvēli – iet pa labi vai kreisi, darīt tā vai šā, iet pie tautieša vai pie sava bāleliņa. Praktiski katrs saskarsies ar kaut kāda veida izvēli, kur abas perspektīvas izskatīsies saistošas. Zināma mīņāšanās, vai skaistāk noformulējot – nepieciešamība iesildīties būs saistīta tieši ar nespēju pieņemt galēju lēmumu. No šejienes aktualizēsies tādi jautājumi – kas jums ir patiesi svarīgs? Ko jūs patiesībā gribat? Ja būsiet godīgi un nebaidīsities būt neērti sev, citiem un pasaulei, atbilde būs ļoti acīmredzama.

Ievada stāsts par 2022. gadu. Video par katru zīmi atsevišķi atradīsi, sekojot video saitēm vai šeit.

Lai skanīgs, skaists un sirds silts 2022. gads! 

Jana

christmas ornament g8baf254a0 128021. decembrī, pl. 17:59, līdz ar Saulītes pāriešanu Mežāžu zīmē, iestājas Ziemas Saulgrieži, kad dienas ir visīsākās un naktis visgarākās. Šis laiks ir maģijas un ticējumiem apvīts. Šoreiz ļoti spēcīgi darbosies viss, kas būs sasaistīts ar Mēnesi un tā cikliem. Labs laiks, lai pievērstos sadzīves maģijai, sevišķi virtuvē. Kad gaismas ir maz, no mums pašiem tiek prasīts to izpaust, galu galā, visi būs noilgojušies pēc mīļuma, miera, ģimeniskas omulības un savstarpējās sapratnes.

Ziemassvētku vakarā, 24. decembrī notiks pēdējais spriedzes enerģiju savienojums, kurš bija klātesošs visu 2021.gadu. Šī enerģija jau ar noslēdzošiem akordiem liks apvienot veco un jauno, sarīvēties tradicionāli pareizajam, klasiskam, arī birokrātiskam ar moderno, mūsdienīgo, inovatīvo, alternatīvo. Tādēļ svētku laiks izskatās ar tādu “new age” pieskaņu. Labi jutīsies tie, kuri ir pieņēmuši pēdējo gadu dzīves pārmaiņas un veiksmīgi tām adaptējušies, pārējiem var nākties saskarties ar kādiem izaicinājumiem. Tīri praktiskā izpildījumā, Ziemassvētkos būs ļoti svarīgs kvalitatīvs ēdiens saprātīgās/veselīgās devās, jo vēders būs jūtīgs. 

young woman 4056673 1280Šī būs dinamiska nedēļa, kura svētdien kulminēsies ar pilnmēnesi. Kopējais fons būs pozitīvs, vērsts uz iespējām augt, vairot labo sevī un pasaulē, kā arī mācīties, izzināt, pētīt vai kā savādāk paplašināt savu redzesloku.

Tik tikko, 13. decembrī, Mars – galvenais dzinējspēks un enerģijas avots, pārgāja no slēptas rīcības, ko ļoti spēcīgi ietekmēja kā pašu zemapziņa, tā kolektīvie procesi (Skorpions), uz atvērtu un nepastarpinātu rīcību ar lielāku vai mazāku optimisma devu (Strēlnieks). Iziet uz iniciatīvu un rīkoties paliks vieglāk. Būs lielāka skaidrība kā paša, tā apkārtējo galvenajos rīcības motīvos. Tomēr šis laiks būtu vairāk piemērots pagātnes iestrēguma zonas noslēgšanai, nekā pilnīgi jaunām (no nulles) iniciatīvām vai arī, lai mācītos, praktizētu, analizētu vai kā savādāk gatavotos jaunajam.

Tāpat arī no 13. decembra līdz pat 2. janvārim domas, spriedumi un kumunikācija kļūs nopietnāka, racionālāka, balstīta pieredzē, arī tradīcijās. Tas ļaus jebkuram jautājumam pieiet daudz mierīgāk, sistemātiskāk un plānveidīgāk. Pierādījumiem un pamatojumam būs liels spēks, tāpat kā autoritatīvam viedoklim.