women 2586042 1280Gaidāmā nedēļa paies pavisam izdilušā mēnesī, vedinot arī jūs uz nedaudz rimtāku laika pavadīšanu. Lai gan, vai tad viss var būt tik vienkārši?

No 4. maija fikso ideju kurators Merkūrs pāries sev draudzīgajā Dvīņu zīmē, kur atradīsies neticami ilgi, līdz pat 11. jūlijam. Tas pastiprinās jūsu vēlmi runāt, čatot vai kā savādāk komunicēt ar apkārtējo pasauli. Daudz vieglāk būs ko jaunu apgūt, bet, ja nebūs patiesas intereses, ātri apniks. Zinātkāre var robežoties ar ziņkāri, un par ideju trūkumi tiešām nebūtu jāsatraucas. Labi veiksies transporta un ar starpniecību saistītajām nozarēm. Labs laiks, kad apdomāt mašīnas, telefona vai kāda informācijas nesēja iegādi. Veiksies darbs ar cilvēkiem un viegli zvanīsiet, taujāsiet, kārtosiet un menedžēsiet simtiem mazu ikdienas darbiņu, kas citkārt paliktu atlikti. Ļoti ieteicams mācīties atslābināt savu domāšanas aparātu – meditējot, elpojot vai kā savādāk atbrīvojot galvu no bezgalīgi auļojošajiem domu mutuļiem.

girl 5760295 1280Šī būs ļoti jaudīga pilnmēness nedēļa un brīdī, kad šīs prognozes tiks publicētas, tā intensitāte jau būs jūtama vismaz pāris dienas. Paša pilnmēness kulminācija bija 27. aprīlī, pl. 6:31.

Tā spēks aktivizēs tādas tēmas kā: pārticība vai tās trūkums; uzdrošināšanās vai inertums; dzimtas, ģimenes vai nācijas mantojums (arī rakstura iezīmēs) un spēja izaugt no šie rāmjiem; dziļās psiholoģiskās traumas, sāpes, kompleksi (kā vaina, kauns un pašiznīcināšanās programmas) un iespēja tās dziedināt un tml. Attiecīgi būtu ieteicams pastiprināti vērot savu pašsajūtu un notikumu gaitu periodā no 25.-29. aprīlim, tas palīdzēs nodiagnosticēt pašiem sevi augstāk minētajās tēmās. Protams, ja ir iekšējā gatavība un apņēmība, šis būtu labs laiks, lai kvalitatīvi mainītu savu dzīvi jau augstāk piesauktajā.

lake 4162358 1280Ar šo nedēļu kopējais enerģiju fons būs daudz praktiskāks, piezemētāks, arī saimnieciskāks. Tas veicinās to, ka dabiski pievērsīsities konkrētiem, izmērāmiem laikā, naudā, baudā vai citos rezultātos, darbiem. Darīt kaut ko tāpat vien vai kādas pārāk tālejošas ieceres vārdā var trūkt motivācijas.

No 19. aprīļa Saulīte un Merkūrs no drosmīgajiem un neatlaidīgajiem Auniem pāriet Vēršu zīmē, ar to arī mudinot katram parūpēties par savu ķermeni un tā labsajūtu, savu zemes pleķīti un tā ražību, kā arī pieskatīt savu maciņa saturu. Līdz ar to, svarīgi būs kārtīgi pastrādāt un pēc tam vēl kārtīgāk atpūsties, bet visu mierīgi, pacietīgi, sabalansēti un bez steigas.

woman 591576 1280Iekšējās atklāsmes spēks no 17. līdz 29. aprīlim (Kawak vilnis)

Lai mūsos piedzimtu patiesa harizma, spēks un jauda, mums jāļauj sev būt īstiem, jāienirst dziļi, dziļi savas apziņas un bezapziņas kambaros, jāsadraudzējas ar saviem instinktiem, skumjām, vainas sajūtu, atmiņām, sapņiem un visu, kas mūsu ķermeņa, dvēseles un gara atmiņās ir noglabāts. Tieši tur dzimst atbilde par to, kas tu esi patiesībā.

Esības prieks no 30. aprīļa līdz 12. maijam (EB vilnis)

fantasy 4655368 1280Tik tikko ir sācies jauns mēness cikls un kamēr mēnestiņš pamazām pieņemas savā spēkā, arī jums ir iespēja plānot, kārtot un iekustināt svarīgas ieceres, projektus un plānus. Labs laiks jauniem un drosmīgiem sākumiem, kas ļaus uzsāktajam augt un attīstīties.

Tomēr kopā ar tiecības enerģiju, šonedēļ būs spēkā arī spriedzīte, kura vedinās uz visaptverošākām izmaiņām sevī, savā dzīvē vai lielajos mērķos. Šo abu enerģiju kombinācija nodrošina perfektu augsni, ne tikai attīstībai, bet tiešām nozīmīgiem kardināliem pagriezieniem jūsu dzīvēs tieši izaugsmes vai nākotnes perspektīvas vārdā.

No 14. aprīļa pastiprināsies vēlme pēc skaistuma, ķermeniskajām baudām un labsajūtas. Tie, kuriem ar naudu viss kārtībā – iegādāsies ko skaistu sev vai savai videi un lutinās savu ķermeni ar kādām procedūrām, gardām maltītēm vai satīna palagiem. Ļoti svarīgi kļūs skaistā veidā iznest savu ķermeni, tādēļ daudz vairāk laika un naudas tiks novirzīts jauna apģērba iegādei un skaistumkopšanai kopumā. Savukārt, ja nauda rada satraukumus, tad pār visu augstākminēto dominēs iespējamais izdevīgums.