lavenders 6484003 1280Šonedēļ viss turpinās iezemēties un noformēties konkrētās izpausmēs un praktiskos rezultātos. Vasaras lidojumam un optimismam vēl joprojām atradīsies vieta katra dzīvē, tomēr pamazām spēku uzņems enerģijas, kuras it kā jautās – ok, tad ko konkrēti tālāk darām?

No 28. jūlija tuvākās trīs nedēļas idejās, domās un komunikācijā dominēs spontāns radošums, savas individualitātes izcelšana un iespaida atstāšana uz apkārtējiem. Tas nozīmē arī lielīšanos, vēlmi skaļi izpaust savu pārliecību, kā arī atstāt uz apkārtējiem “wow!!!” efektu (primāri ar vārdiem, nevis darbiem). Jebkādi komplimenti, pat minimāli balstīti patiesībā, būs ļoti efektīvi, lai samotivētu, pārliecinātu vai vienkārši otram iepatiktos.

Savukārt veiksmes, iespēju un attīstības enerģijas no šī paša 28. jūlija vairs nestiprinās visaptverošo optimismu, ticību visam labajam sevī un pasaulē kopumā. Tagad, praktiski līdz gada izskaņai, šī visu attīstošā un pastiprinošā enerģija atsāks savas gaitas pa labi zināmajām takām, kuras jau vienreiz izstaigājām šī gada pavasara mēnešos.

sunset 4238445 1280Šonedēļ gaisā virmo pilnmēness noskaņas, kas atnesīs diezgan būtisku galveno astroloģisko ietekmju maiņu. Pats nedēļas sākums būs vairāk kā iešūpošanās visās tajās tēmās un jautājumos, kuras savu vietu ir pieteikušas jau iepriekšējā nedēļā. Politisko un lielvaru ietekmes ļoti spēcīgi provocēs sabiedrību un tiks meklēti oriģināli risinājumi, lai izietu no situācijas.

Tīri personiski, lielākā daļa būs aizņemti ar savu un savas ģimenes drošības un komforta nodrošināšanu, atpūtu, dzīvesvietas uzlabojumiem un tiekšanos pēc kaut kā vairāk. Vilinās arī jebkāda jauna pieredze, zināšanas un iespaidi. Sevišķi otrdiena būs ļoti vērtīga, lai pārskatītu savus lēmumus, meklētu netipisku ceļus un risinājumus jebkurā jums aktuālā dzīves jomā.

paint 2985569 1280Šī nedēļa ir sākusies ar jaunām sajūtām. Tik tikko ir sācies jauns mēness cikls un viss kūsāt kūsā dzirkstošās, radošās enerģijās, kuras tā vien prasa atrast veidu kur izpausties.

Pašā nedēļas sākumā būtu ļoti ieteicams pievērsties tālejošiem, ideālistiskiem un iedvesmojošiem plāniem. Ļoti dabiski tie var skart ceļojumus, izglītību, iedziļināšanos vai aizraušanos ar kādu jums interesējošu tēmu, kā arī biznesu vai dažādu projektu attīstību.

Tāpat arī nedēļas lielākā daļa paies zem stipri radošas, izklaidējošas un romantiskas nots. Tādēļ visiem, kuriem šajās tēmās ir kur tiekties – esiet cilvēkos, miedziet ar aci, ļaujieties impulsam pārvērst savu dzīvi par svētkiem vai romantisku piedzīvojumu. Burvīgs laiks jaunu attiecību veidošanai.

watermelon 2486708 1280Nedēļas lielākā daļa paies ar pavisam izdilušu Mēnesi un gaisā virmojošu sajūtu, ka pa visām varītēm kāds jums svarīgs jautājums ir jānoved līdz cienīgam finišam. Tas var būt saistīts kā ar ceļojuma, tā tālākās izglītības plāniem, kā tiklab ar attiecībām vai birokrātiska rakstura jautājumiem.

Pacietības un iecietības būs salīdzinoši maz, tieši pretēji, gaisā sprakšķēs dzīvesprieks un radošums. Viss parastais un pazīstamais šķitīs garlaicīgs vai nomācošs. Tagad vilinās izklaides, azarts un piedzīvojumu garša, vēlme gūt jaunus iespaidus un atraktīvi pavadīt laiku.

Ļoti labs periods romantiskam flirtam un mīlestībai, randiņiem un centieniem atstāt neizdzēšamu iespaidu uz pretējo dzimumu. Šajā laikā izveidotās attiecības kā minimums būs neparastas, ar savu odziņu, par tālāko dzīve jau pati parādīs.

sunset 815270 1280Radošās meistarības laiks (Chuwen vilnis) no 08. līdz 20. jūnijam

Patiesa meistarība atklājas bezgalīgā pašatklāsmes un pašpilnveides ceļā. Tā nav vieta, kuru sasniegt, vai diploms, kuru iegūt. Tas ir process. Tiklīdz apstājamies, tā inerce ņem virsroku un mēs sākam slīdēt atpakaļ, līdz atkal pamostamies, gatavi kustināt rociņas un kājiņas, lai paceltos jaunā meistarībā.