bird 4058498 1280Šis ir ļoti jaudīgs, uz pārmaiņām virzošs laiks, kurām ir liela iespēja palikt par kaut ko stabilu un paliekošu uz visu atlikušo dzīvi. Tādēļ nebaidieties iet jaunajā, iniciēt, virzīt, attīstīs, eksperimentēt, lai izmantotu šī laika dāvanas.

Gaisā virmos patīkamas, harmoniskas un uz izaugsmi vērstas enerģijas, kur vecā un ierastā komforta zona galīgi nekā vairs neiederēsies. Ideālā variantā jums būtu jābūt skaidrai un gana iedvesmojošai vīzijai, kuras priekšā dabiski atkrīt vecie ieradumi un samiernieciskie scenāriji.

Tieši pats nedēļas sākums būs ar revolucionāru un atbrīvojošu impulsu, pretī kādām svarīgām pārmaiņām. Tūlīt pēc tam mudinot apņēmīgi un atbildi darīt visu to, ko esat apņēmušies. 14. maijs ir ļoti piemērots jaunām ilgtermiņa saistībām, līgumiem, darījumiem, laulībām u.tml.

dandelion 3383961 1280Šis periods aizsāksies ar pavisam citu dinamiku, pateicoties tam, ka Marss beidzot pāries enerģiskajā un drosmīgajā Auna zīmē, kur atradīsies no 30. aprīļa līdz 9. jūnijam. Tagad kā no pārpilnības raga var uzrasties visādas darīšanas un kas vēl būtiskāk, izvirzīt mērķus un rīkoties saskaņā ar tiem tagad būs daudz vieglāk.

Citiem vārdiem, ir noslēdzies aptumsumu koridors, retrogradā Merkūra laiks, dezorganizētais Marss Zivīs periods un gada turbulentīgākā pāreja, tagad ir laiks visu šajā pēdējā pusotrā mēnesī pieredzēto, izprasto, pārbaudīto un sastrādāto ievirzīt saprotamā, jēgpilnā un jūsu mērķiem atbilstošā gultnē.

UgunsskursŠī ir pilnmēness nedēļa īpašajā iepriekšējās nedēļas pārmaiņu gaisotnē. Nedēļa, kurā emocionālais kāpinājums palīdzēs iztīrīt vai apzināties pēdējos traucēkļus sevī, savā pasaulē un vidē kopumā, lai pilnībā varētu pārkārtoties un pārslēgties uz savu nākamo dzīves etapu. Periods, kurā tiek veikti noslēguma štrihi savai jaunajai versijai, lai jau ar sekojošo nedēļu sāktu aktīvu rosību izprastajā, pārbūvētajā vai jaunajā.

Trešdien, 24. aprīlī gaidāms Pilnmēness jaudīgajā un kreptīgajā Skorpiona zīmē, kuram būs tiešā piekļuve pašiem dziļākajiem un noslēpumainākajiem zemapziņas kambariem. Tā ietekme būs jūtama visas nedēļas garumā, jo sevišķi no 23. līdz 26. aprīlim. Šis būs spēcīgs un sapurinošs laiks, kurš mudinās transformēties, mainīties un nebaidīties no kaut kā atteikties. Ļoti liela loma būs visam, kas saistīts ar naudu, kredītiem, nodokļiem, biznesiem, projektiem un citām saistībām. Globālākā mērogā tas būs par politiku un varu. Katram personiski - kā atrast zelta līdzsvaru starp drošību un mūžam mainīgo dzīvi/pasauli, starp saglabāšanu un atlaišanu, komfortu un jauniem piedzīvojumiem.

ai generated 8570535 1280Šis ir ļoti nozīmīgs laiks, kurā notiek viena no svarīgākajām šī gada astroloģiskajām pārejām, kas vidēji notiek reizi 14 gados. Ar katru šīs nedēļas dienu aizvien koncentrētāk varēs sajust nedēļas nogalē gaidāmo kāpinājumu, kas daudziem var iezīmēties ar pavasarīgu uzrāvienu, jaunām iespējām un drosmīgu skatīšanos pārmaiņu virzienā.

Šonedēļ jūs ar prātu vēl joprojām mēģināsiet saprast savu jauno Es konceptu, kā tīru zeltu meklējot, pārsijāsiet smilšu kalnus, analizējot, vērtējot, domājot un plānojot. Ļoti iespējams atklāsiet, ka viss jaunais un patiesi svarīgais ir labi piemirsts vecais. Ne reti, kā tāls, piemirsts sapnis par to, pēc kā jūs patiesībā tiecaties. Savukārt norādes uz to nebūs tālu jāmeklē, tās atklāsies caur visām situācijām, kurās salecaties dēļ sāpēm, dusmām, greizsirdības, mīlestības, kaisles vai cita stāvokļa, kas gribot negribot ietekmē to, kā jūs uztverat apkārtējo pasauli.

crocus 8575610 1280Šī nedēļa paies 8. aprīļa Saules aptumsuma un Jaunmēness noskaņās, kas mudinās uz kādu jaunu, kardināli atšķirīgu un svarīgu sākumu. Tiesa, dēļ retrogradā Merkūra gan ir nojaušams, ka šis sākums vismaz domu līmenī jau kādu laiku gaisā ir figurējis un vēl līdz maija viducim turpinās figurēt.

Galvenās tēmas, ap kurām viss šobrīd griezīsies, ir saistītas ar katra personiskajiem mērķiem, drosmi, iniciatīvu un atbildības uzņemšanos par tiem. Vienalga cik ideālistiskas vai piezemētas ir jūsu ieceres, ja nebūsiet atraduši personisko motivāciju un atbildējuši uz jautājumu, kāds jums personiski no tā visa ir labums, motivācija jums pietiks vien pāris soļiem. Citiem vārdiem, šis laiks vedinās iedziļināties sevī un tik skaidrībā ar iekšējiem dzinuļiem, kas rausta aukliņas brīdī, kad jūs kaut ko gribat sasniegt darāt vai tieši otrādi, ieslīgstat pašsabotāžā.