K2A8921

Mums katram savā dzīvē ir jāspēj atrast un iet savu dzīves ceļu, jāspēj saklausīt smalkos sirds čukstus, kas palīdz sajust uz kuru pusi virzīties kārtējā dzīves pagriezienā. Ir vajadzīgs laiks, lai saprastu; ir vajadzīgs klusums, lai sadzirdētu; ir vajadzīga atpūta, lai pietiktu spēka un ir vajadzīga iedvesma, lai sapnis būtu stiprāks par bailēm. 

Tā arī es ar lielu pārliecību un 100% atdevi esmu strādājusi dažādās komercstruktūrās gan par pasniedzēju augstskolā, gan dažāda līmeņa projektu un komandu vadītāju, bet iekšēji jutusi piepildījuma trūkumu. Tādēļ paralēli daudzajiem pienākumiem, amatiem, akadēmiskajām studijām - nepilnus 10 gadus veltīju visas pieejamās psiholoģiskās un ezotērikās litereratūras apguvei, mēģinot izprast sevi un pasauli. Tam sekoja nākamo 10 gadu fāze, kad mācījos dzīvās zināšanas pie ezotēriķiem, parapsihologiem, astropsihologiem vai vienkārši viediem cilvēkiem. Šajā laikā esmu iemācījusies sadzirdēt savas sirds čukstus un iedegusi savā dzīvē to gaismu, kad vairs nejautāju - kur iet? vai iet? kāpēc iet? - jo es vienkārši to zinu.

 

Mans aicinājums ir palīdzēt cilvēkiem atklāt savu būtību un saskatīt dzīves pozitīvākos scenārijus

 

Šobrīd vissaprotamākais nosaukums tam ko es daru - esmu astropsihologs. Man ļoti patīk strādāt ar katru cilvēku individuāli un ne vienmēr tā ir tikai astroloģija, numeroloģija vai psiholoģija, tā ir arī daudzu citu zināšanu sistēmu sintēze un otra cilvēka izjušana, kurai nav kāds konkrēts nosaukums, bet kuras mērķis ir palīdzēt.

Mans pašizziņas ceļš nu jau daudzu gadu garumā ir bijis tik piesātināts, ka likumsakarīgi esmu atklājusi desmitiem ļoti vērtīgas metodes un sistēmas kā sevi iepazīt. Esmu atklājusi, ka tikai sevis iepazīšana un dzīvošana saskaņā ar savu īsteno būtību spēj sniegt patiesu laimes un harmonijas sajūtu. Šobrīd manas zināšanas plūst pāri malām ar vēlmi dalīties, tādēļ arī izveidoju šo lapu.

 

DvēselesSpēks.lv ir izveidots, lai palīdzētu cilvēkiem atklāt savu dvēseles spēku, rast atklāsmei un pašizziņai aktuālo informāciju, uzzināt, kāds ir šābrīža ikdienu ietekmējošais astroloģiskais fons, palīdzēt pārslēgties uz pozitīvām emocijām un ticību saviem spēkiem.

 

DveselesSpeks.lv ir mans - Janas Reķes - autordarbs, kur dalos ar savām zināšanām, pieredzi un novērojumiem. Daudzi raksti top pateicoties jūsu jautājumiem un atgriezeniskajai saitei, kas ir arī liels iedvesmas avots. 

Ja vēlies pārpublicēt lapas saturu, atsauce uz autoru ir obligāta, bet vēl labāk, izmanto piedāvātās "share" iespējas.

 

Izglītība

  • Astroloģijā: Rietumu astroloģija pie A. Rača un astropsiholoģija pie A. Suhodoļskas, mācoties 4 gadus gandrīz katru dienu, un papildus apgūstot atsevišķus astroloģijas virzienus pie citiem zināmiem Latvijas astrologiem. Kopš 2015. gada maija Profesionāla astrologa sertifikāts Nr. 173. (LASTRA Kvalifikācijas novērtēšanas komisija).
  • Ezotērikā: numeroloģija; arhetipi; Taro; Arkonoloģija; Dvēseles kristāls; Simorons; Reiki; budisms; sufisms; tantra; Maiju kalendārs; eneagramma; Ošo meditatīvās prakses; karmas likumi; sakrālā ģeometrija; reinkarnicionika.
  • Psiholoģijā: atsevišķu psiholoģisko problēmu terapija – vainas sajūta, nemiera un stresa pārvarēšana; transformāciju jeb pārmaiņu periodu vadīšana; arhetipi; neirolgingvistiskā programmēšana (NLP); Ēriksona hipnoze; Spirāles dinamika.
  • Komercsektorā: Maģistra grāds vadībzinātnē, ekonomista un mārketinga speciālista kvalifikācija.

Brīvajā laikā

  • Ikdienā praktizēju garīgās pilnveides ceļu – veltu laiku apcerei un meditācijai. Bez tā visa mani aizrauj dejošana, joga, velobraukšana, dažādas domubiedru aktivitātes un sirsnīgas sarunas.

 

 

Pievienot komentāru

Aizsardzības kods
Atjaunināt

Komentāri  

0 # Inta 2021-03-17 11:38
Jauki.Veiksmi.
Atbildēt | Paziņot administratoram