A.: Pèdèjà laikà viss ir sagàjis grìstè. Vìram ļoti nepatìk mans darbs, bez darba nespèsim iztikt. Arī attiecìbas vairs nav nekàdas. Man pat nepatìk atrasties ar viņu vienà telpā! Šķiet arī ka kàds mudina vìru uz strìdiem!(bràlis) vai mani gaida mierìgàki laiki, vai jàturpina ciesties?? Vai vajadzètu mainīt darbu?

 

Sveika!

Atbildot uz taviem jautājumiem pēc būtības - tā vai citādi tev ir ļoti būtiski sevi profesionāli realizēt, iziet cilvēkos, sasniegt kādus profesionālos mērķus. 
 
Katrā gadījumā šobrīd tavā astroloģiskajā kartē nav norādes, ka tev būtu jāmaina darbs, savukārt ir norādes, ka darbs nes salīdzinoši pieticīgus ienākumus, tikai tik, cik pati nopelni (nav veiksmes vai "haļavas"). Tas arī norāda, ka ja aizietu no darba, ka būtu periods, kad ir jādzīvo ar stipri ierobežotiem līdzekļiem un dīkstāve var ieilgt. (..)
 
Jā, arī astroloģiski ir redzams, ka vīram ir periods ar provokatīvu enerģiju, viegli uzliesmojošām un kontrolējošām izpausmēm attiecībā uz mīļoto sievieti. Šī ietekme izpaudās un izpaudīsies šajos periodos 2016.g. maija sākums, novembra sākums un pēdējais periods ir 2017.g. februāris, tad paliks vieglāk.
 
Kāpēc - viņā mainās tas, kā viņš tevi redz un uztver, mainās priekšstats par tevi... tad kad izmaiņas notiek ļoti strauji, tas var būt biedējoši, var rasties sajūta, ko var otru cilvēku zaudēt, tādēļ arī kontrole, nepatika pret tavu darbu u.tml. Ja tu spētu viņu nomierināt un pārliecināt, ka viss mainās, bet uz labu un ka nekur tu nepazudīsi, viņš spēs nomierināties. Arī viņam šobrīd ir finansiāli grūts periods, līdz ar to, ja tu esi tā, kas nes mājās "lielo naudu", tas ir otrs moments, kas apdraud jūsu attiecības, jo viņš jūtas vārgāks, nespējīgāks, mazsvarīgāks, tādēļ viņš caur strīdiem mēģina atgūt sava līdera/saimnieka vietu ģimenē. Tā vai citādi, šī ietekme akcentē, ka ar jūsu attiecībām ir jāstrādā, mērķtiecīgi jāmēģina celt viņa pašapziņa (tiešā vai netiešā veidā) un tad jau pamazām arī atjaunosies savstarpējā saskaņa.
 
Lai izdodas harmonizēt darba un ģimenes dzīvi!
Jana
 
P.S. Tev ir ļoti spēcīgas, dziļas un stipras emocijas, kurām noteikti būtu vērts pievērst atsevišķu uzmanību astroloģiskās vai psiholoģiskās konsultācijas laikā. Jo ir ļoti būtiski, ka tu iemācies šīs savas emocijas vadīt un pārvaldīt, nevis ļaut, ka emocijas dominē pār tevi. Tādēļ, ja tev ir iespēja un ir iekšējais impulss, noteikti ieteiktu apmeklēt kādu kompetentu konsultantu.

 

Pievienot komentāru

Aizsardzības kods
Atjaunināt