Indra: Kopš šī gada 4.jūnija man uz ķermeņa ir izsitumi. Ārsti īsti nezin cēloni un ārstēšana nedarbojas. Vēlētos uzzināt,kad es varētu izveseļoties un izsitumi pazudīs?

 

Sveika, Indra !

Iepazīstoties ar tavu karti, jāsecina, ka kopumā šis tev ir sarežģīts dzīves periods (vismaz skatoties tuvākos mēnešus), redzama liela iekšējā, un iespējams, ne tikai, spriedze. 
 
Lai arī es mīlu astroloģiju un tā palīdz saprast dziļākos iemeslus ļoti daudzos jautājumos, tomēr attālināti šādā jautājumā sniegt tev precīzu atbildi nebūs manos spēkos.
 
Kopumā varu izcelt, ka dzīves laikā tev nav raksturīgas īpašas veselības problēmas. Tās lielākoties var izpausties saistībā ar kaklu, var būt arī ar ādu, izpausmēm ir raksturīgs pēkšņums, atsevišķos gadījumos saistībā ar dzimumorgāniem.
 
Šobrīd ir vairāki potenciālie iemesli tavai kaitei, bet viens no iespējamiem iemesliem savu darbību beigs ar jūlija beigām, augusta pirmajām dienām. Ja tas tā nenotiek, tad ir pāris nopietnāku akcentu, kas savukārt savu darbību beigs aptuveni novembrī. Gribētu izcelt, ka veselības problēmu sākuma datums liecina, ka tu esi novirzījusies no savas patiesās dabas, tu šobrīd pilnībā sevi nerealizē saskaņā ar saviem patiesajiem dzīves uzdevumiem. Veselības problēmām ir koriģējoša ietekme.
 
Ja tev nav ezotēriska vai garīga rakstura skolotājs, konsultants, vai arī, ja tu pati vēl neesi pietiekami spēcīga šajās zinībās, ļoti ieteiktu vismaz 1 reizi pakonsultēties, lai iegūtu skaidrāku izpratni par dzīves kursu un savu potenciālu, kas var palīdzēt sakārtot arī veselības jautājumus.
 
Lai izdodas caur partnerattiecībām audzēt sevī vieglāku un elastīgu dzīves uztveri!
 
Jana

 

Pievienot komentāru

Aizsardzības kods
Atjaunināt