Arta: Man tāds ļoti sasāpējies jautājums. Pat grùti noformulēt bet gribētos zināt vai manā dzīvē tuvakā vai talākā nākotnē ir iespējamas kādas pārmaiņas uzlabojumi tīri no finansiālā aspekta jo pēdējā laikā ir tā ka liekas ka vienalga ko darot gala rezultatā notiek tikai kritums visā. Brīžiem pat nesaprotu ko darit savadak lai tikai kaut ko mainītu. Vai tiešām tāda situācija būs vienmēr?

 

Sveika, Arta!

Labā ziņa ir tāda, ka šāda situācija nebūs vienmēr, bet jārēķinās, ka arī tik ātri tava finansiālā situācija neuzlabosies. Vismaz tuvākie gadi, ja skatāmies visas tavas dzīves kontekstā ir ar salīdzinoši pieticīgiem ienākumiem. Tas gan nenozīmē, ka tev ir jābūt parādos vai maznodrošinātai, precīzākais apzīmējums ir pieticīgi, bez veiksmes, tieši tik cik tu pati būsi nopelnījusi un ne centa vairāk. (Pirms un pēc šī perioda kopumā tev ir raksturīgs veiksmes faktors ieņēmumu gūšanā, sevišķi, ja tu realizē savas dvēseles uzdevumus).

 
Gribētu tev izskaidrot, kāpēc tāda situācija ir izveidojusies un kāds ir šāda perioda mērķis.
Neiedziļinoties detaļās un niansēs - tavs dvēseles uzdevums ir iegūt ļoti augsta līmeņa profesionalitāti, eksperta līmeņa kompetences jomā, kurā tu darbojies, tajā, ar ko tu pelni naudu. Pie tam uzsvars ir, ka tev maksimāli jāizpauž un jāatklāj visi savi talanti.
 
Nauda ir kā motivātors un dzinulis, lai:
  1. atklātu aizvien jaunus un jaunus savus talantus, spējas, kompetences;
  2. noslīpētu savu profesionalitāti līdz eksperta līmenim.
 
Attiecīgi šis un tuvākie gadi tev liek tikt skaidrībā ar to, ko tu vari un ko tu nevari izdarīt, kur ir tavi talanti, līdz galam apzināties, kur pietrūkst pieredzes, kur zināšanas, kur prasmes, saprast, ko vēl pamācīties, kur papraktizēties utt., lai izpildītu savas dvēseles uzdevumu - kļūt par ekspertu. Tādēļ arī ienākumu gūšanā tev liela nozīme būs iegūtajai izglītībai un pieredzei. Šis periods liek uzsvaru uz to, ka ir jābūt pamatotam, atstrādātam un augsta līmeņa kompetencēm, lai gūtu ieņēmumus. Šajā laikā tu savā ziņā iegūsti bāzes izpratni par tām prasmēm, kas tev ir vajadzīgas, lai gūtu lielākus ieņēmumus, bet savā būtībā, lai maksimāli spētu izpaust savu potenciālu.
 
Tāpat šis ir laiks, kas ļauj iegūt tik ļoti vajadzīgo pieredzi, izslīpēt profesionalitāti, iegūt izglītību, tikt skaidrībā ar saviem dzīves un karjeras mērķiem. Tas viss palīdzēt izveidot stabilu profesionālo bāzi, kas tev noderēs visā turpmākajā dzīvē.
 
Tādēļ apzinies, ka šobrīd dzīve tev uzskatāmi parāda tos uzlabojumus, kas tev ir jāievieš. Nauda ir tikai motivātors un stimula rīkoties radītājs. Viss notiks savā laikā un vietā un tādā kvalitātē, kā tava dvēsele tev būs paredzējusi. 
 
Kopumā, visas dzīves kontekstā skatoties, tu spēsi kļūt par profesionāli savā jomā (kaut arī mācīties turpināsi, visticamāk, visu dzīvi) un attiecīgi gūt salīdzinoši lielus ienākumus.
 
Lai iedvesmojošs sava talantu un spēju atklājumu ceļš!

 

Jana

 

Pievienot komentāru

Aizsardzības kods
Atjaunināt