Vanda: Man vairs nav spēka tā dzīvot. Esmu precējusies 30 gadus. Pirms 15 gadiem uzzināju, ka vīrs mani krāpj, kopš tā laika vienkārši dzīvojam kopā bez sapratnes, bez tuvības, bērnu nav, nav arī citur kur iet dzīvot. Pirms 5 gadiem satiku bērnības draugu, starp mums izveidojusies sapratne, romantiskas jūtas, bet viņš ir precējies un viņa sieva ir ļoti slima, nevar šķirties, lai gan arī viņš ir nelaimīgs savā dzīvē. Jautājums- vai manā dzīvē būs kāda pārmaiņas un vai tās ir saistītas ar šo vīrieti. (..)

 

Sveika, Vanda!

Var teikt tā, ka 2015. gada decembrī iesākās jauna tava dzīves cikla fāze, tā uzreiz vēl varēja nemanifestēties kaut kādos dzīves notikumos, bet iekšējā sajūta noteikti bija (..)
 
Jā, minētais vīrietis var kalpot tam par iemeslu. Jums ir ļoti spēcīga emocionālā tuvība, laba savstarpējā saskaņa, sevišķi, kad jaunības dullums ir pāri, kad par visām varītēm gribētu pierādīt, ka otram taisnība. Jo rīkojaties jūs ļoti atšķirīgi - tev vairāk patīk vēriens, tu spēj strādāt uz ideju, uz mērķi, pārliecību - viņam ļoti svarīgas būs smalkās nianses un detaļas, lielāks pragmatisms, piezemētāks skatījums. Bet neskatoties uz to, saskatu, ka jūs spējat savstarpēji papildinoši mijiedarboties un viens otram daudz ko iemācīt, tāpat - pozitīvo akcentu ir pietiekami daudz, kas liek domāt, ka spēsiet pārvarēt arī dažus sarežģītākus kopā būšanas momentus.
 
Tu raksti, ka tev vairs nav spēka tā dzīvot - ļoti labi, jo "tā dzīvot" arī nevajag. Tavā dzīvē ir pienācis brīdis, kad tu spēj veikt kvalitatīvas pārmaiņas, spēj riskēt, spēj uzdrošināties izrauties no tā ikdienas būra, kurā tu pati sevi esi iesprostojusi. Beidz baidīties un sāc rīkoties, un, ne jau drauga dēļ, bet sevis dēļ. Tev tuvākais gads sola iespēju ielaist tavā dzīvē jaunas vēsmas, tev tikai ir jāsāk rīkoties, neskatoties ne uz ko.
 
Lai drosme un pārliecība par sevi!
Jana

 

Pievienot komentāru

Aizsardzības kods
Atjaunināt