Gundega: kā būtu man labāk rīkoties - nebremzēt sevi un ļaut sev iemīlēties šajā cilvēkā, nebaidoties no nelabvēlīga scenārija (lai gan manas smadzenes tādu iespēju pat nepieļauj)? Vai man ir ar šo cilvēku kopīgs dzīves ceļš ejams?

 

Sveika, Gundega!

Tev ir iedota ļoti stipra intuīcija un ļoti labas spējas nolasīt citus cilvēkus, primāri jau tos, kas tevi ir svarīgi, mīļi, dārgi. Savukārt no iepriekšējām dzīvēm tev ir saglabājusies tendence pārāk lielu fokusu likt uz prātu, loģiku, praktiskumu, varbūt pat aprēķinu. Šīs dzīves uzdevumi ir vairāk saistīti ar ļaušanos savās sajūtām, intuīcijai, mīlestībai, ticībai, ļaušanos plūsmai un tai sajūtu gammai, kas nav sataustāma vai pierādāma, bet caur visām savām šūnām izjūtama.
 
Tādēļ arī visos savas dzīves pagriezienos priekšroku dod sajūtu pasaulei, tādējādi tu gūsi to pieredzi, ko tava dvēsele šajā dzīvē ir apņēmusies apgūt. Savukārt, ja ļausies iepriekšējo dzīvju scenārijiem (prāts, loģika, kārtība, praktiskums, sausa un formāla perfekcija utt), tad vienā brīdī apjautīsi, ka kaut kas nav tā kā vajag, jo visu laiku ir kādi šķēršļi, kādas grūtības vai problēmas, kas parasti ir visuma signāli, kas tev palīdz atgriezties uz savu ceļu, kas ved uz priekšu, nevis atpakaļu.
 
Gundega, drosmīgi un tikai uz priekšu! Tas negarantē, ka tu noteikti būsi kopā ar šo cilvēku, bet tas garantē to, ka tu būsi daudz laimīgāks cilvēks.
 
Lai ticība un mīlestība vada katru tavu soli!

Jana

 

Pievienot komentāru

Aizsardzības kods
Atjaunināt