BeatriseLabdien! Man šis laiks ir īpaši grūts - beigušās ilgstošas attiecības. Esmu bijusi arī pie astroloģes, kas izstāstīja par to, ka manā kartē ir lauvas ascendents, kas īstās attiecības līdz 30 gadiem nedod, tomēr piemetinot, ka, ja iepriekšējais partneris ir mans ģimenes cilvēks, tad, iespējams, atradīsim atpakaļceļu vienam pie otra. Man ir jautājums - ko nozīmē šis ģimenes cilvēks? Kā to atpazīt, lai saprastu vai attiecības bija vienkārša mācība pieredze vai kas vairāk. Kā arī, kā varu ietekmēt savu horoskopu un vai tas vispār ir iespējams?

 

Sveika, Beatrise!

 

Pēc rakstītā noprotu, ka esi bijusi pie vēdiskās astroloģes. Vēdiskā astroloģija nedaudz savādāk skatās un tulko tavas kartes galvenos akcentus, kas arī ir visnotaļ atbilstoši, ja tos skaidro vēdiskais astrologs. Es pārstāvu Rietumu astroloģijas virzienu, attiecīgi varu sniegt skaidrojumu tikai no sava astroloģiskā redzējuma skata punkta. Tādēļ par to, kas ir ģimenes cilvēks - tev būs jājautā tai astroloģei, kas šādu jēdzienu izmantoja. Tikai viņa tev visprecīzāk varēs paskaidrot, kas ar šādu jēdzienu ir domāts.

Kā atpazīt, kam bija domātas attiecības? - pēc tevis rakstītā, tu jau šobrīd izdzīvo pietiekami nopietnu transformācijas procesu šo attiecību sakarā. Visas attiecības ir dotas, lai mums ko iemācītu, neatkarīgi no to ilglaicīguma. Jautājums ir drīzāk par to, vai tu vēl ko varētu savā dzīvē iemācīties, ja paliktu kopā ar šo cilvēku? Ja atbilde būs jā - jūs atjaunosiet attiecības. Ja nē - neatjaunosiet. Šajā procesā tevi vadīs tava iekšējās dvēseles gudrība. Tomēr kamēr tevī ir pieķeršanās sajūta un nevēlēšanās atlaist - tevī vēl joprojām turpinās mācību process, pat ja reālajā dzīvē jūs vairs nesatiekaties - tevī ir atmodināti procesi, kas tevi turpina mainīt un palīdz tev iepazīt sevi labāk. 

Cilvēkam, iepazīstot sevi līdz noteiktam līmenim, iemācoties atvērt savu iekšējo gaismu, uzturot sevī prāta tīrību un attīstot savu garīgo spēku, ir iespēja aizvien mazāk reaģēt uz savā dzimšanas kartē ieliktajām programmām, kā arī uz konkrētā laikā esošo debesu ķermeņu kopējo astroloģisko fonu. To ir reāli iespējams izdarīt un tas ir viens no garīgo prakšu, iekšējo transformāciju un sevis pilnveides mērķiem. Vienkārši izsakoties, piemēram, tev sāp tuvinieku skarbie vārdi, bet tu neļauj tavai sāpei noteikt, ko tu pret viņiem jūti un kā tu pret viņiem izturies. Vai arī, tev sāp kreisā kāja, bet tu neļauj tam ietekmēt tavu sirsnību un labestību. Tā arī izpaužas šī prasme, kad apstākļi un sajūtas nenosaka to, kas tu esi un kā tu jūties. Tā ir tava izvēle justies labi, neskatoties uz sāpošu kāju vai tuvinieku skarbumu. Ja tu to vari izdarīt, tu jau pamazām sāc atbrīvoties no dzimšanas kartē ieliktās nosacītības un kopējo apstākļu, cilvēku, situāciju ietekmes. Jā, un tas ir tika sākums...

Tev šis ir ļoti nozīmīgs gads, kad tu aizsāc jaunu posmu dzīvē, līdz ar to, ja šobrīd pavadošā sajūta ir nospiedoša, emocionāli sāpīga, tavā dzīvē tiek atbrīvota vieta, lai tev paredzētās jaunās iespējas un aizsākumi varētu ienākt. Situācijas tevi vēl testēs, liks atkal un atkal izvērtēt un pārvērtēt notiekošā dziļāko jēgu. Tomēr notiekošā mērķis ir tevi mainīt kā personību un cilvēku, lai tu būtu veselāka un apzinošāka personība, lai tev būtu iespēja sevi iepazīt arī caur šādu pieredzi. Rezultātā būtu jāpienāk samierināšanās un beigās arī pieņemšanas fāzei. Bet vēl pēc kāda ilgāka laika, tavā dzīvē ienāks arī izpratne, kāpēc tas tā notika, un tad sekos pateicība visuma gudrībai par šo svētību. Jo tāda ir ielikta tajā pieredzē, kurai tu šobrīd ej cauri, pat tad, ja tu šobrīd to vēl nesaskati.

Kopumā šogad iesaku izmantot dzīves dāvātās iespējas, kaut ko jaunu uzsākt, mainīt, nebaidīties mēģināt un atsaukties dzīves piedāvājumiem. Jau no šā gada jūlija tu sajutīsi jaunu elpu un pārliecības devu savā dzīvē un no tā brīža ar katru dienu arvien vairāk tev būs iespēja sevi atvērt pasaulei jaunā gaismā un baudīt jaunu sevis apzināšanās sajūtu.

 

Lai ar katru mirkli izdodas tev stiprināt to patieso gaismu un apzināties to spēku, kas tevī mīt!

Jana

 

Pievienot komentāru

Aizsardzības kods
Atjaunināt