Egita: Vēlos zināt, kāpēc manā dzīvē iestājusies rutīna? Vai beidzot man dzīvē kaut kas mainīsies?

 
Sveika, Egita!
 
Šis potenciālā ir viens no visnospiestākajiem periodiem daudzu gadu garumā, sajūtās var dominēt pesimisms, nespēja saskatīt jaunas iespējas, var būt sajūta, ka apstākļi, situācija, pienākumi neciešami nospiež (par to liecina Saturna opozīcija tavas dzimšanas kartes Saturnam).
 
Labā ziņa ir tā, ka ar oktobri šī nomācošā planētu enerģija beigs savu darbiņu. Šeit gribētu izcelt šīs ietekmes dziļākos nolūkus un uzdevumus, ko tā vedina tev izpildīt:
  1. tā pārbauda uz izturību vai tas, ko tu šobrīd dari, tiešām atbilst tavām šā brīža vēlmēm;
  2. tā palielina tavu nopietnību, pienākumu apziņu, pašdisciplīnu, spēju uzņemties papildus pienākumus un nodoties pedantiskam darbam;
  3. tā vedina atmest un atteikties savā dzīvē no liekas un sen nevienam jau vairs nevajadzīgas pienākumu nastas, ko tu veic aiz inerces, iekšēja pieraduma, stabilitātes un drošības sajūtas saglabāšanas un bailēm.
  4. šī situācija vedina uz konstruktīvām, pārdomāt pārmaiņām tavā dzīvē, kas sākas ar iekšējiem meklējumiem, jautājumiem, analīzi un beidzas ar konstruktīviem soļiem.
 
Tas ko atsevišķi vēlos uzsvērt, ka viena no bloķējošākajām tavām īpašībām būs saistīta ar bailēm - sākot ar bailēm kādu aizvainot un beidzot ar bailēm sevi izpaust atbilstoši savai patiesajai dabai. 
 
Ir ļoti būtiski, ka tu dzīves laikā koncentrējies uz pašas izvirzītajiem dzīves mērķiem, plāniem, kas ir gana ambiciozi un izaicinoši, un neļauj iemīlēšanās sajūtai, mīļotajam cilvēkam un ģimenei pilnībā tevi pārņemt tā, ka tu aizmirsti savus mērķus un plānus. Citiem vārdiem - tavā dzīvē pamatfokuss ir jāliek uz to, lai viss notiekošais atbilstu taviem mērķiem, plāniem un iecerēm, pie tam, tiem ir jābūt gana ambicioziem, kas vedina tevi patstāvīgai izaugsmei, primāri - profesionālajā un darba sfērā.
 
Šis ir iekšējo meklējumu un atklāsmju gads, kas māca tev iziet uz tavai iekšējai dabai daudz piemērotāku dzīves scenāriju. Pēti, meklē, uzdod pati sev neērtus jautājumus, testē katru pienākumu, ko tu veic savā ikdienā un nebaidies atzīt sev to, ko vairs savā dzīvē nevēlies... pēc tam lemsi tālāk par konstruktīviem tālākiem soļiem.
 
Lai spēks un drosme atklāt sava dzīves ceļa jaunās dimensijas!
 
Jana

 

Pievienot komentāru

Aizsardzības kods
Atjaunināt