Marta: Sajuta- neesmu tur, kur jabut darba kontekstaa ( kaut kas starp IT Un finansem) zinu, ka man vajag "radosumu". Jautajums- kuras jomas ir manas,kadi man ir "talanti" 

 

Sveika, Marta!

Tavs dvēseles vektors ir atnācis uz zināšanu ass jeb citiem vārdiem, tavai iekšējai būtībai ir ļoti svarīgi mācīties, saprast un izzināt, pie tam, nenodalot kādu vienu noteikti darbības jomu, bet drīzāk priekšplānā izvirzot erudīciju, plašas zināšanas daudzās jomās. Tas arī ir par iemeslu, kāpēc tu šobrīd spēj darboties tik klasiski stipri intelektualizētās darbības jomās kā IT vai finanses. Tomēr tas nav viss.

Tev ir iedoti ļoti daudzi instrumenti, iekšējie resursi, kas spēj darboties tieši caur sajūtu pasauli. Tas norāda gan par ļoti stipru līdzjūtību, empātiju, vēlmi palīdzēt, gan arī par spēcīgu intuīciju. Sajūtu pasaules uztveres dziļums tev ļauj arī darboties jebkurā jomā, kur cilvēki savas sajūtas materializē, kā māksla, mūzika u.tml. Tikpat labi tā var būt arī ēst gatavošana. Atslēgas sajūta ir ļauties iekšējam impulsam izpaust savas sajūtas, tas var notikt pat darot visnotaļ ikdienišķas lietas, kā piemēram gatavojot ēst, vai uzkopjot māju. Tas nav nekas izdomājams un no malas pasakāms, tāpēc jau tās ir tavas sajūtas, tava iekšējā sakrālā zināšana, sakrālā sajūta - šobrīd, vienīgais, kas no tevis tiek prasīts, ļaujies šai sajūtai un vismaz laiku pa laikam nododies tām nodarbēm, kuras veicot, tev zūd laika izjūta, kuras veicot tu esi vienā elpā ar visumu.

Ja man jādod kāds mājiens par to, kādā jomā tu varētu sevi vislabāk izpaust, tad tā ir - palīdzēšana citiem cilvēkiem - kā morālais atbalsts, uzmundrinājums, pareizās dziesmas vai vārdu atrašana, rokas paturēšana un ne tikai. Jo veidam ir pakārtota nozīme, svarīgākais ir palīdzēt. Tāpat arī ģimeniskajām vērtībām, bērniem - pašas un citu - ļoti liela loma tavā dzīvē.

Lai mīlestības un jaunām radošām sajūtām bagāts jaunais gads!

Jana

Pievienot komentāru

Aizsardzības kods
Atjaunināt