Marita: Vīrs lieto daudz alkoholu, ko darīt lietas labā, lai harmonizētu ğimenes dzīvi? un mana veselība - ar ādu ir problēmas bieži.

 

Sveika, Marita!

(..) Dvēseliskā līmenī tev ir ļoti spēcīgi izstrādātas tādām īpašībām kā pacietīgums, mierīgums, skaistuma un harmonijas izjūta, jo īpaši caur ķermeniskajām izpausmēm - kā garšīgi paēst, skaisti apģērbties, radīt harmonisku vidi sev apkārt, lutināt savu ķermeni, ķermeņa ādu ar kremiņiem, komfortablu apģērbu utt. Tāpat tas norāda uz mīlestību pret zemi, tev var būt tā dēvētie "zaļie īkšķīši", tev patīk stabilitāte un miers savā dzīvē un tev apkārt.
 
Tajā pašā laikā, tā kā šāda veida pieredze un kvalitātes tu esi uzkrājusi ļoti daudz, tad tev ir iedotas pavisam citas individualitātes izpausmes - tev ir iedots temperamentīgums, straujums, filozofisks un dziļdomīgs skatījums uz lietām, nepārtraukta vēlme un vajadzība pēc kustības un tiekšanās ko jaunu uzzināt vai iepazīt. Tava individualitāte ir tik nemierīga, ka lai tu justos apmierināta ar sevi, tev ir vajadzīga kustība, tev ir vajadzīgs ceļot, tev ir vajadzīgs saprast un izzināt šos pasaules likumus, tev ir vajadzīgi jauni stimuli un impulsi. Ja to tev nav, tevī vienkārši sāk gruzdēt neapmierinātība. Tas jau vien ir ļoti spēcīgs palīgs neieslīgt rutīnā uz ko bija tendence iepriekšējās dzīvēs.
 
Savukārt dzīves uzdevumi ir tiešā veidā tev ir saistīti ar to, lai tu spētu būt drosmīga, apņēmīga, izlēmīga, lai tu nebaidītos riskēt, nebaidītos no pārmaiņām. Vēlos uzsvērt - tas ir tādēļ, lai tu neatkārtotu iepriekšējo dzīvju scenārijus, kad tev pamat akcenti bija - vēlme būt mierā, drošībā un stabilā vidē, pat ja tā vide un vieta tev nav piemērota.
 
Tātad noslēdzot kopējo astroloģisko ainu par tevi, uz doto brīdi mēs varam izdarīt sekojošus secinājumus:
1) problēmas ar vīra alkoholismu - māca un motivē tev būt drosmīgākai, izlēmīgākai, iespējams, arī tiešākai. Jeb citiem vārdiem, tu esi pārāk iecietīga un pacietīga. Tas ir tavs spēks spējā būt mierīgai, bet ja tu to izmanto lai apspiestu vēlmi kardināli un drosmīgi pateikt, ko tu domā, izpaust savas vajadzības. Ja tu pārāk sevi apspied, tad otrs cilvēks sāk izmantot tavu iecietīgumu ... Citiem vārdiem - nebaidies iet uz konfliktu un nebaidies drosmīgi mainīt situāciju.
2) ādas problēmas - runā par patstāvīgām pretenzijām, dusmām un nepieņemšanu (visticamāk pret vīru). Kas atkal norāda uz to, ka situāciju ir jāmaina. Iedziļinoties problēmas saknē, visticamāk izrādīsies, ka tev ir dusmas un pretenzijas pret sevi - ka tu sevi nemīli, necieni, neaizstāvi un nepastāvi par sevi. Tādēļ arī ir sajūta, ka ir jāpacieš vīra alkoholisms (dēļ maldīga priekšstata, piemēram, ka es jau labāku neesmu pelnījusi, kas savā būtībā ir sevis nemīlēšana). Kā arī dusmas uz sevi, ka tu dzīvo tādu dzīvi un nevari saņemties kaut ko mainīt, kas arī runā par sevis necienīšanu, nemīlēšanu.
 
Tādēļ mīļā Marita, sāc ar sevi - iemīli sevi, sāc sevi cienīt un saprast, ka tu esi mīlestības un ģimenes laimes un harmonijas cienīga. Tad, kad tu to no sirds sapratīsi un spēsi pieņemt, tu automātiski izpaudīsi sevi kā mīlestības un cieņas vērts cilvēks, kas šādu attieksmi prasīs arī no tuviniekiem, pat ja kādā brīdī būs jāiziet uz konfliktu, vai tev vajadzēs krasi manīt pašai savu dzīvi.  
 
Lai izdodas atklāt jaunu redzējumu uz sevi un savu dzīvi un ļaut tam ieviest tavā dzīvē vajadzīgās korekcijas!
Jana

 

 

Pievienot komentāru

Aizsardzības kods
Atjaunināt