Krista: Jau nepilnas 3 nedēļas mani nomoka tāda kā neziņa. Iepazinos ar vīrieti, kas ir daudz vecāks par mani. Biju arī pie zīlnieces, kas par šo vīrieti izteicās, ka viņš manā dzīvē ienācis kā līgavainis, bet viņam esot kaut kādas problēmas un es nedrīkstot viņam uzgriezt muguru, bet nevaru arī uzbāzties. Un lai arī esam pazīstami tā pa īstam tikai nesen, viņš ir pirmais vīrietis, pie kura mani velk. Es pati nevaru saprast, kas ir tas, kas man liek turēties un viņu nepazaudēt, tikai nezinu kā lai rīkojos, lai nebūtu uzbāzīga, jo piekodināja, ka nevaru nodarīt viņam pāri? Vai viņš ir īstais, vai man nogaidīt? Kā man rīkoties?

 

Sveika, Krista!
 
Jūsu savstarpējā mijiedarbība ir pieredzes bagāta un šī mijiedarbība ir aizsākusies ne šajā dzīvē. Jums ir saglabājusies savstarpējā saikne no citas dzīves, kurā jūsu attiecības bija izteikti intelektuālas, viņš tajās bija ar vīrieša enerģiju, tava vecuma, jūs varējāt būt brāļi, draugi vai tml. Tevī ir saglabājies kāds aizvainojums vai sāpe no šīm attiecībām, kas jūsu mijiedarbības rezultātā kaut kādā brīdī var likt par sevi manīt, bet šīs sajūtas mērķis ir ļoti pozitīvs - uzvirzīt tevi uz tavu dzīves ceļu, ļaut tev atklāt savu patieso dabu un savus dvēseles uzdevumus.
 
Ja atsevišķi izceļam jūsu savstarpējās mijiedarbības potenciālu šajā dzīvē - ir iespējamas mīļoto attiecības, kā arī jūsu mijiedarbība kopumā ir vērtējama pozitīvi. Tāpat Jums ir ļoti labi rādītāji savstarpējai mijiedarbībai arī profesionālajā jomā.
 
Tomēr apgalvot, ka tas ir īstais un vienīgais, nevar. Pareizāk, viņš var būt un var arī nebūt tavs "īstais". Lieku cerību un sapņu nēsāšana attiecībā uz viņu, jau no paša sākuma šīm attiecībām piedod nevajadzīgu smagumu, samākslotību un ilūzijas, kas ilgstošu mīļoto savstarpējo attiecību iespējamību tikai samazina.
 
Tas, kas tevi pie šī cilvēka pievelk, ir jūsu dvēseļu iepriekšējā kopējā pieredze. Ļaujies šai vilkmei un sajūtai. Ļaujies arī mīļoto attiecībām, ja tādas izveidojas, bet nenēsā līdzi sapņus un cerības par īsto un vienīgo līdz dzīves beigām. Patiesībā tās kvalitātes, īpašības, kas viņam tevī ir jāizgaismo, var tikt atklātas arī vienkārši esot draugiem, vai kolēģiem, vai mīļotajiem... tās var realizētas mēneša laikā un var būt arī visas dzīves laikā. Tas ir atkarīgs no jums abiem, no jūsu brīvās gribas un to, cik patiesi un saskanīgi ar savu patieso dabu jūs sevi realizēsiet savstarpējās attiecībās. 
 
Tāpat, gribu izcelt, ka viņš noteikti nav tik trausls vīrietis, lai akurāti tu pret viņu izturētos ar "baltiem cimdiņiem", ar sajūtu "ka tik nesāpinātu", "nenodarītu pāri" u.tml. Esi vienkārši dabiska (šeit es domāju vispār pieņemto normu kontekstā ;) Viņš tavā dzīvē ir, lai tev ko iemācītu, ja tu visu laiku domāsi un analizēsi, fantazēsi un sapņosi, situācija un piesaiste otram cilvēkam paliks stiprāka, un, patiesībā arī nedabiska un smagnēja. Dzīvo un priecājies par savu dzīvi un vienkārši ļaujies dabiskai notikumu plūsmai.
 
Lai mīlestība sirdī un miers dvēselē, izdzīvojot mirkļus, kuriem prāts nav gatavs!
 
Jana

Pievienot komentāru

Aizsardzības kods
Atjaunināt