Anita: Mīļš paldies par šo mājaslapu, kuru nesen priekš sevis atklāju.Ļoti interesanti raksti ar vērtīgu informāciju, iedvesmojoši un domāt vedinoši, paldies. Nu jau daudzus gadus pēc laulības iziršanas neesot kopdzīvē, šo laiku esmu izmantojusi savai izaugsmei.Jūtos arvien labāk sevis un citu izprašanā un pieņemšanā. Esmu mainījusies un jūtu, ka šobrīd esmu gatava būt kopā kopdzīvē ar vīrieti, ar kuru mīlestībā abi kopā varētu augt tālāk.Tās ir manas izjūtas, bet , ko par to saka mana astroloģiskā karte?Vai astroloģiskā karte varētu būt kā ceļazīmes manis kā Dvēseles izvēlētajā ceļā šeit uz Zemes vai tomēr tas ir citādāk? Ko mana astroloģiskā karte saka par attiecībām ar cilvēku (..)? Es pašlaik mācos mīlestībā atlaist šo cilvēku, lai arī tas man izdodas lēni un pakāpeniski.Vai viņa loma manā dzīvē beidzās ar manis atmodināšanu mīlestībai? Paldies.

 

Sveika, Anita!

Ļoti priecājos, kā majas lapa tev patīk un, ka uzrakstītais tevi uzrunā un iedvesmo. Tas savukārt iedvesmo un motivē mani rakstīt un dalīties vēl vairāk. Tā kā paldies, arī tev par labajiem vārdiem.
 
Tas, ka tu vēstulē jau dalies ar to, ko tu jūti un kā tu jūti, jau vien norāda, ka tu esi lielu darbu ar sevi paveikusi, ir notikušas nozīmīgas transformācijas un atklāsmes. Tas tādēļ, ka tīrā veidā emociju izpaušana un spēja atzīt savas emocionālās vajadzības, tev nav bijis nemaz tik vienkārši. Visticamāk bija vajadzīgs atbrīvoties no diezgan daudziem iekšējiem blokiem, stereotipiem un priekšstatiem par sevi un par laulāto draugu, lai līdz galam tu saprastu - ko nozīmē izpaust sevi ļaujoties sajūtu pasaules vadībai, atļaut būt tām emocijām, kas tevī kūsā, nevis kontrolēt un tās apspiest.
 
Tas kas ir redzams tavā kartē - ģimene, bērni, vīrs - trīs svarīgākās tavas dzīves tēmas. Pie tam ģimene ir tas jautājums, kas visas dzīves garumā ir klātesošs un vienmēr tev aktuāls, svarīgs. Tīri emocionāli, emocionālajam komfortam un emocionālā vajadzība ir izpaust sevi caur partnerattiecībām, būt sievai. Savukārt dvēseles uzdevumi ir saistīti ar nepieciešamību un spēju transformēties, mainīties, būt drosmīgai un atļaut sev būt, augt un pārvedoties, sevišķi tas izpaužas caur bērnu tēmu, bet sava artava šajā procesā ir arī partnerattiecībām un ģimenes modelim kā tādam. Jebkurā gadījumā visas trīs šīs tēmas tev nepastarpināti ir un būs aktuālas visas dzīves garumā, kas liek domāt, ka, ja tu jūties gatava jaunām attiecībām, tad tev ir arī brīnišķīgas iespējas būt kopdzīvē ar mīļoto cilvēku, būt "pilnā ģimenē."
 
Tas uz ko vedina tavi dvēseles uzdevumi, tās ceļa zīmes, kas ir kā pamatnorādes šajā dzīvē, lai tu pilnībā realizētu visu savu potenciālu - ir saistītas ar spēju riskēt, nebaidīties no fundamentālām un drosmīgām dzīves pārmaiņa, drosmīgiem soļiem, vairāk sevi izaicināt, mācīties izkļūt no tik mīļās un drošās komforta zonas un stāvokļa "tā ir ērtāk".
 
Šobrīd tev ir pietiekami labas iespējas iepazīties un izveidot jaunas un harmoniskas attiecības, šī ietekme pastiprināti saglabāsies līdz 2017. gada beigām, ar papildus atbalsta akcentiem tieši 2017. gada rudenī. Savukārt tuvākajā gadā aktualizējas jautājumi saistībā ar tavu jūtu pasauli, ar tavām ilgām un cerībām, ļoti iespējams saistībā ar bijušo vai potenciālo partneri, iespējams tiks sagrauta kāda ilūzija vai tiklab arī piepildīsies kāds sapnis, visticamāk pa drusciņai no abām šīm galējībām. Tuvākajā gadā vari piedzīvot spēcīgas jūtas, saasinātu intuīciju, mīlestību, pastiprinātu līdzjūtību un empātiju.
 
Par minēto cilvēku - ja jūsu attiecībās no tavas puses ir beigušās emocijas (arī aizvainojums, pretenzijas utml.), tad var teikt, ka viņa uzdevums tavā dzīvē ir izpildīts, un tālāk jau tīrā veidā paliek  tava un viņa brīvā griba, kas brīvi ļauj jums pašiem izvēlēties būt kopā vai nebūt. Katrā gadījumā jūsu savstarpēja mijiedarbība ir ļoti īpaša un vērtīga jums abiem - mīlestība, laulība, bērni (vismaz caur tavu prizmu skatoties, no viņa puses bez precīza dzimšanas laika nevaru pateikt, bet arī ir mīlestība/kaislība, emocionālā vienotība utml.)
 
Priecājos, ka tu strādā ar sevi, jo redzu, ka 2014. gada beigas un 2015.gads bija īpaši sarežģīts un spēcīgi tavu būtību transformējošs laiks, kuram ir milzīga nozīme tajā, lai tu spētu atklāt savu būtību, savu individualitāti un pieņemt savas emocijas.
 
Lai acis mirdz priekā un mīlestībā par sevi!

Jana

 

Pievienot komentāru

Aizsardzības kods
Atjaunināt