Kitija: Mans mūžīgi sasāpējusais jautājums ir "kas es esmu" , "kur ir mani spēka avoti un kā tos aktivizēt". Īsāk sakot laikam gribu rast savu misiju šeit, šajā laikā , un kas ir tie karmiskie grēki, kas jáatstrādā?

 

 

 

Sveika, Kitija!

Atbilde uz taviem jautājumiem ir vismaz veselas lekcijas vai konsultācijas vērta, to nav iespējams atbildēt vienā vēstulē.. :) Tādēļ, ja tev ir nopietna interese rast padziļinātas atbildes un pilnībā izprast tās, tad noteikti aicinu tevi pieteikties uz konsultāciju.

Bet nu nedaudz par tevi - planetārās enerģijas akcentē ļoti daudzus un atšķirīgus individualitāti raksturojošus akcentus. Pateikt, ka tu būtu tipiska kādas astroloģiskās zīmes pārstāve - nevar. Pat tas, ka esi dzimusi Vērša zīmē, tev nav devis ļoti spēcīgas Vērša zīmei raksturīgās īpašības.

Kopumā var teikt, ka tevi ir diezgan izteikts praktiskums un ģimeniskums, tuvo cilvēku emocionālās vajadzības tu uztver ļoti sakāpināti. Savukārt tavas emocijas ir diezgan trauksmainas, straujas un mainīgas, ir vajadzīga draudzīga vide, izrunāšanās, jauni iespaidi. Sevi emocionāli sabalansēt tev palīdz vējš, svaigs gaiss, plašuma un brīvības sajūta, humors.
 
Tavi galvenie karmiskie uzdevumi ir saistīti ar spēju sabalansēt savu vēlmi būt ģimenē, mājās, ar vajadzību izvirzīt savus mērķus un atbildīgi tiekties uz to sasniegšanu. Tevī galvenais iekšējais konflikts, kuru tu šajā dzīvē mēģini sabalansēt ir: ģimene - mājas; ambīcijas - emocionālās vajadzības; iespējas - pienākumi; sabiedrības, uzņēmuma vajadzības - tavas individuālās vajadzības.  Tev ir nepieciešams sevi iepazīt, disciplinēt un kaut kur, iespējams, pat ierobežot, lai sasniegtu šī iekšējā konflikta galveno uzdevumu - atgūt iekšējo balansu, iekšējo līdzsvaru. Harmoniskā veidā to tev palīdz izdarīt tava tieksme pēc stabilitātes un pārticības, savukārt, caur spriedzi, šis konflikts iet uz atrisināšanos caur tavu spēju asi un ātri reaģēt uz visu notiekošo, ar savu attapību un straujo domāšanas un runas veidu sevi izbalansēt - piem., ātri pieņemot lēmumus vai izrunājoties ar kādu. 
 
Lai bagātīgs sevis atklājumu ceļš!
Jana

 

 

Pievienot komentāru

Aizsardzības kods
Atjaunināt