Līna: Kad satikšu savu otru pusīti? Kāpēc līdz šim nav bijušas attiecības?

 

Sveika, Līna!

Tavā astroloģiskajā kartē Vēzīša zīmes akcenti ir pietiekami stipri, lai varētu apgalvot, ka Vēzītim tik ļoti raksturīgā vēlme pēc ģimenes, pēc tuvības un mīļuma, tev ir raksturīga. Tomēr tev ir tendence vairāk par to domāt, varbūt arī rakstīt, un runāt ar sev uzticamiem draugiem. Patiesībā viss tavs domāšanas un runas veids ir stipri koncentrēts uz to, kā tu jūties, par tevī mītošām sajūtām un impulsiem, dažreiz tas atspoguļo intuīciju vai spēcīgu nojausmu, bet dažkārt tikai iekšējās cerības, ilgas un gaidas.
 
Tu esi salīdzinoši noslēgta meitene un tev, neskatoties uz to, ka ir regulāra nepieciešamība dalīties ar kādu savās sajūtās, ir ļoti liela vajadzība un vēlme pēc laika vienatnē. Tāpat var teikt, ka tu esi apveltīta ar labu intuīciju, sevišķi saistībā ar to, vai konkrētais cilvēks varētu būt tavs mīļotais. Savukārt, ja iet runa par partnera atrašanu, kas būtu ar nopietnu attiecību potenciālu, tur tev ir nedaudz grūtāk saprast situāciju un sajust lietu virzību, sevišķi kad jūtas, iespējams arī kaisle un cerības, ņem virsroku.
 
Kopumā var teikt, ka lai arī tu esi ļoti uz ģimeni orientēta, tavā dzīvē tev ir ļoti svarīgi tā bagātīgi un piesātināti izdzīvot visu to, kas ir saistīts ar romantiskajām attiecībām, kurās būtu intensīvas, dziļas sajūtas, arī kaislība. Tas tev vienkārši ir vajadzīgs un nebaidies no tevi mainošajām dzīlēm un sajūtām, kuras tu iepazīsti vienkārši draudzējoties ar kādu. Pie tam romantisko attiecību fāzē tev var būt raksturīgs, ka tu iesaisties attiecībās, kuras ir slēpjamas, vai kuras tu pati kaut kādu iemeslu dēļ slēp. 
 
Pāris lietas, kas varētu traucēt veidot attiecības tavā gadījumā: 1) ja tavas sajūtas vai intuīcija saka, ka attiecībām ar šo cilvēku nav nākotne; 2) tu nobīsties no nojaušamās attiecību intensitātes, no tā, kā tās tevi mainīs, kā rezultātā atrodi 101 iemeslu, lai neļautu tām veidoties, t.sk., potenciālo kandidātu nodēvējot par draugu; 3) ļoti nopietna attieksme pret jūtām un attiecībām kopumā, kas var kādu kandidātu nobaidīt, vai arī dēļ tā tu "nenopietnos" pati noraidi; 4) tu pilnībā izdzīvo visu jūtu gammu, sapņus un cerības, emocijas un jūtas sevī, fantazējot, rakstot dienasgrāmatu, visādus scenārijus izrunājot ar kādu draugu, rezultātā, visa enerģija ir izlietota fantāzijās, nevis reālas situācijas izdzīvošanai, ja tas ir tev pazīstams, tad atceries, labāk 100 reizes kļūdīties reālajā dzīvē, nekā 1000 reižu izdzīvot to savā galvā, sarunās, domās...
 
Tavā dzīvē tev ģimene un bērni spēlēs lielāku lomu, nekā atsevišķi vīrs. Tev ir vajadzīgs pilns komplekts, un dzīves laikā tu uz to arī tieksies. Līdz ar to arī, kad būsi gatava daudz nopietnākām attiecībām, ar visiem no tā izrietošajiem pienākumiem, tu arī saistīsi savu dzīvi ar netipisku, bet savā ziņā priekš tevis autoritatīvu un nopietnu cilvēku un, jūsu kopā būšanā lielu lomu spēlēs tas, ka jums sakritīs dzīves mērķi un plāni, par lielu un plašu māju, par skaistu ģimenes dzīvi un bērniem. Pēc būtības, tam būtu jānotiek tad, kad tu būsi iekšēji gatava, bet var prognozēt, ka visticamāk ģimenes veidošana būs aktuāla vairāk no 29/30 gadu vecuma. 
 
Lai izdodas uz lietām paskatīties no plašākas perspektīvas, tas tev vienmēr palīdzēs tikt ārā no neapmierinātības un iekšējā konflikta sajūtas!

 

Jana

Pievienot komentāru

Aizsardzības kods
Atjaunināt