A.: Dzīvoju laulībā 20 gadus, vīru nejūtu kā savu cilvēku, sajūta, ka viņš vairāk cieš no mūsu attiecībām, man labsajūta ir iespējama vnk tāpat. Šobrīd ar sirdi jūtu, ka notiek izmaiņas, šķiet, ka sākam atlaist viens otru, man vairs emociju nav. Ko par to saka horoskops?

Sveika, A.!
 
Mani fascinē tava precīzi identificētā sajūta attiecībā uz tavu situāciju un laika izjūtu, kad ir risināmi šie jautājumi, jo pat jautājuma uzdošanas brīdis liecina, ka vēlies saņemt konstruktīvu informāciju un to likt lietā, lai pārvarētu vai pārskatītu kādus iesīkstējušus priekšstatus.
 
Ap šiem datumiem (22.05.2015, 02.10.2015 un 13.03.2016), var būt pat līdz 10 dienām pirms un pēc - tavā kartē darbojās spēcīgs aspekts (Urāna kvadratūra ar Saturnu.) Tie ir periodi, kad ļoti vēlamies atbrīvoties no visa vecā, bremzējošā, sevi kavējošā, atbrīvoties arī no savām bailēm un stereotipiem. Vēlme veidot revolūciju savā dzīvē, jā, arī šķirties, un pārvarēt savu iekšējo stingumu, lai sniegtos pretī jauniem sapņiem un mērķiem. Šis aspekts izaicina un testē. Tas aicina ieviest jaunas vēsmas un dzirkstis tavās partnerattiecībās un dzīves mērķos.
 
Minētā aspekta pēdējais kulminācijas punkts jau ir garām un ar katru dienu paliks aizvien vārgāks un mazāk pamanāms
Papildus bez šī aspekta, kā nozīmīgs pēdējais stimuls - gan emocionālā ziņā, gan pašmotivācijas ziņā var izrādīties tieši gaidāmais 23. marta aptumsums, kas tiešā veidā skars tavu partnerattiecību sfēru. Uz šo laiku var būt ļoti daudz emocijas un, šķiršanās gadījumā, atpakaļ ceļa nebūs.
 
Tevis minētā sajūta, ka "emociju nav" liecina, ka svarīgākos kopā būšanas uzdevumus šajā attīstības līmenī būsiet jau paveikuši. Tagad paliek brīvās gribas faktors, kur attiecības jāiznes un jāatjaunina uz jaunu attīstības spirāles līmeni vai jāatbrīvo vieta un jādzīvo katram sava dzīve.
 
Ja jūsu attiecības pārdzīvos šos testa periodu un spēs pacelties jaunā attīstības līmenī, tad jūs uz ilgiem gadiem varēsiet vēl baudīt kopā būšanu. 
Savukārt, ja šajā laikā neizdosies iznest savstarpējās attiecības uz jaunu attīstības līmeni, tad jāatlaiž partneris un jāļauj jums katram iet uz savu pusi.
 
Kopumā tev iesaku klausīties savās iekšējās sajūtās, jo intuitīvās pasaules uztvere un, atbilstoši savu patieso sajūtu izpratne, ir viens no taviem dvēseles uzdevumiem. Kā arī vēršu uzmanību, ka tev varētu būt piemērotas tieši netipiskas partnerattiecības, laulība, vai nu lomu sadalījuma, emocionālās mijiedarbības vai savādākā ziņā. Tādēļ citu cilvēku piemēri un paraugi par to, kas ir "normālas" partnerattiecības un kādām tām ir jābūt tev nederēs. Attiecībās vienmēr būs tavs - individuālais redzējums un sajūta.
 
Lai iedvesma ceļ spārnos un ļauj šai lidojumā dalīties un pacelt līdzi arī citus sev mīļos cilvēkus!
 
Jana

Pievienot komentāru

Aizsardzības kods
Atjaunināt