L: Pēc neveiksmīgu attiecību sērijas sāku nonākt pie domas, vai man ir lemts satikt savu cilvēku, ar kuru izveidot laulību, ģimeni? Pēc pēdējiem notikumiem attiecībās saprotu, ka ir jāstrādā pašai ar sevi, jo šķiet, ka pievelku sev nepareizos cilvēkus.. Lai gan ticu, ka satieku tos, kas jāsatiek, bet paeju garām tiem, kam jāpaiet..Šobrīd arī neatrodos Latvijā un esmu uz apjukuma robežas gan attiecību jomā, gan darba ziņā. Ilgojos pēc mājām...Ļoti priecāšos, ja sniegsiet ieskatu, kas mani sagaida ģimenes izveidē nākotnē.

 

Sveika,

Spriežot pēc tavas astroloģiskās kartes, tu esi ļoti noslēgtas, intravertas dabas cilvēks, kā arī tev ir ļoti izteikt praktiskums un saimnieciskums. Tev ir spēcīgas emocionālās vajadzības pēc ģimenes, tuvu un mīļu cilvēku klātbūtnes. Tajā pašā laikā, tev ir vajadzīgs laiks pašai sev, vienatne. Ja tu ilgstoši esi cilvēkos, tas tevi nogurdina un tu izjūti spēcīgu emocionālo diskomfortu. Tas var izpausties kā raudulīgums, sevis žēlošana, pesimisms. Tādēļ laiku pa laikam atļauj sev distancēties no pārējiem, ļauj sev izbaudīt vienatni, tas ir veids kā tu atjauno savus spēkus un iekšējo balansu.
 
Kas attiecas uz potenciālo ģimenes dzīvi - tev tā noteikti būs, par to tu vari nesatraukties. Pašai sava ģimene un dzīvoklis/māja, kuru tu varēsi labiekārtot pēc savas patikas. Mājas dzīve tev ir ļoti būtiska, un šī tava potenciāla enerģija noteikti atradīs veidu kā sevi izpaust. 
 
Ja iet runa par romantiskajām attiecībām, tad varu piekrist - tu aiz ārišķīgas fasādes vai mutīga runātāja, mēģini saskatīt un atrast to kas tajā cilvēkā nav un nekad nav bijis. Tev var būt tendence izvēlēties pat aizņemtus vīriešus un galvenais uz ko tu iekrīti - runātīgums un ārišķīgais - kā izskats, nauda vai tml. 
 
Savukārt, ja iet runa par tavu dzīves partneri - ir ļoti būtiski, ka tu paturi prātā, ka viņam ir jābūt stabilam, mierīgam, tādam, kuram tu vari uzticēties un uz kuru var paļauties, cilvēks, kurš varēs arī sniegt materiālo drošību un aizsargātību. Tu pati esi ļoti praktiskas dabas cilvēks un tavam nākamajam vīram arī tādam ir jābūt. Tāpat viņš visticamāk būs diezgan konservatīvs, autoratīvs, nopietns, iespējams, arī vecāks par tevi. Tādēļ nesatraucies, tev nekur nav jāsteidzas, īstais cilvēks garām tev nepaies. 
 
Lai jaunām atklāsmēm bagāts šis gada noslēgums!
Jana

 

Pievienot komentāru

Aizsardzības kods
Atjaunināt