Jana: Labdien! Izmisigi vēlētos uzzinat visu par manas dzives kartē ierakstito saistībā ar naudu, finansem. Jau 4 gadus netieku ārā no kreditu loka, aizdevumiem, paradiem. Kas man ir jadara, lai situacija mainitos un dzivotu particībā? Cik ilgi vēl šis aplis turpinasies? Šobrid aprit gads kopš dzivoju norweģijā. Ļoti gaidīšu Jusu atbildi! Ar cieņu, Jana

 

Sveika, vārda māsa Jana!

Attiecībā uz tavu finansiālo situāciju, tavā dzimšanas kartē ir norādes uz to, ka nauda tev pamatā būs savā dzīvē jānopelna pašai, nav paredzamas laimīgas sagadīšanās vai tā dēvētā veiksme, bet ir ieliktas norādes uz godīga un taisnīga atalgojuma saņemšanu. Tas nozīmē, tev nauda (alga, ienākumi) būs tieši tik lieli, cik tu pati būsi nopelnījusi, ar savu ieguldījumu, zināšanām un pieredzi. Apmēram līdz 30 gadu vecumam šāda planetārā pozīcija var tikt uztverta kā kaut kas nospiedošs, sajūta, ka neveicas naudas lietās u.tml. Bet tas ir tikai pagaidām. Tevi māca būt pacietīgai, ļoti vērīgai pret visa veida formālām lietām, dokumentiem, likumiem, noteikumiem, spēju pieņemt pasaulīgo lietu kārtību bez ilūzijām tādu, kāda tā ir.
 
Lai arī šobrīd tā var nelikties, bet tevī tiek noslīpētas ļoti vērtīgas kvalitātes un īpašības, kas būs nozīmīgs atbalsta punkts un pieredze no kuras paņemt ļoti nozīmīgas mācības visai savai dzīvei. Tas māca tev būt ļoti atbildīgai un uzmanīgai, pacietīgai un vērīgai pret vismazākajām detaļām. Pie tam, kopā ar tavā kartē ielikto spēcīgo intuīciju un nojausmām, nākotnē tev ir ļoti labas iespējas pašai gūt vērā ņemamu finansiālo nodrošinājumu. Patiesība var izrādīties tāda, ka, jo vecāka tu kļūsti, jo vairāk tu spēsi nopelnīt.
 
Jārēķinās, ka lai arī tavā dzīvē partnerattiecības ir vissvarīgākā joma, tomēr paralēli tam tev vienmēr būs aktuāls jautājums saistībā ar maksimālu savu iespēju, talantu un spēju atklāšanu. Tā kā to izdarīt parasti motivē tieši nepieciešamība pēc naudas. Tādēļ nebaidies, katru reizi, kad tu pietiekami neizpaud savus talantus, rodas spiedīga finansiālā situācija, izproti, ka situācija tev ļauj sevi iepazīt labāk, atklāt sevī jaunas īpašības un kvalitātes. Šīs pieredzes mērķis ir sniegt tev neatņemamu dzīves pieredzi.
 
Tu vislabākos finansiālos rezultātus savā dzīvē vari gūt darbojoties ļoti milzīgās organizācijās, kurās ir daudzlīmeņa pārvalde, kārtība, disciplīna, subordinācija, sadalīti pienākumi un atbildība, piem., valsts pārvaldes struktūrās, bankās, apdrošināšanas kompānijās u.tml. Tev vajag strādāt kādā no šāda tipa organizācijām amatā, kādā tu vari tikt, un dzīves laikā lēnām, pamazām, uzkrājot pieredzi, soli pa solītim kāpt pa karjeras kāpnēm. Patiesībā, ja tu darba jomā neesi izvirzījusi kādu tālejošu mērķi vai esi atteikusies no karjeras plāniem, tad tu sevi pilnībā nerealizē. Tavs spēks ir tieši tajā, ka tu māki izstrādāt konstruktīvu rīcības plānu, mērķus un tu ar lielu spēku un noteiktību, soli pa solim visu spēj savā dzīvē pati arī sasniegt.
 
Šobrīd lielo dzīves pārmaiņu kulminācijas punkts ir garām. Tomēr vēl viens nozīmīgs dzīves tests finansiālajā sfērā tevi sagaida 2018. gada otrā pusē/2019. gada pirmā puse. Šajā laikā dzīves situācijas un apstākļi testēs, ko tu esi pa šiem gadiem iemācījusies, vai tevī ir gana daudz brieduma, apzinīguma, pacietības, pieņemšanas, rīcības plāns, vēlme pēc panākumiem, reālistiskums, uzmanības pret detaļām savā profesionālajā darbā u.tml. Šis laiks ir ļoti taisnīgs, tas nedod veiksmi, bet dod godīgu samaksu par godīgi izdarītu darbu. Ja tava pieredze būs gaidītā, tad šajā laikā tavā dzīvē var notikt nozīmīgas pārmaiņas, kas ļaus tev šīs zināšanas likt lietā un saņemt atbilstošu amatu, atalgojumu, tas var būt par iemelstu arī kāpšanai pa karjeras kāpnēm ar tam sekojošu finansiālo nodrošinājumu. 
 
Tādēļ ceru, ka paņemsi vislabāko no manas vēstules tev - mācies, gūsti pieredzi, pieņem situāciju, esi pacietīga, uzņemies atbildību, esi reālistiska. Kā arī mācies tik ļoti nebaidīties par savu finansiālo situāciju. Tev tiešam viss ir tikai vēl priekšā, un gadu gaitā tu atklāsi šīs pieredzes lielo nozīmību tavā dzīvē. Tavā gadījumā - nauda tev nāks ar gadiem un pieredzi.
 
Lai tevī dzimst drosme un pārliecība par savu spēku un izturību. Visam savs laiks un tavs laiks vēl tikai gatavojas klauvēt pie tavām durvīm.
 
Ar sveicieniem,
Jana 

Pievienot komentāru

Aizsardzības kods
Atjaunināt