Līga: Kāpēc man neveidojas nopietnas attiecības? Kas būtu jāmaina un ja tādas paredzētas, tad kad? un kuri ir mani vājākie orgāni veselības jomā?

 

Sveika, Līga!

Tu esi diezgan vētraina tipa dāma - daudz draugu, ideju, komunikācijas, smieklu un jautrības, savā ziņā - brīvībai vienmēr ir bijusi īpaša vieta un loma tavā dzīvē. No otras puses - kamēr tevi neiepazīst, apkārtējiem var likties, un daļēji tu pati sevi tā pasniedz, ka esi kautrīgs un noslēgts cilvēks. Tādēļ arī sanāk, ka tie, kas tevi pazīst zina, cik tu esi interesants sarunbiedrs, bet neiepazīti cilvēki var ne tik ātri ienākt tavā dzīvē, dēļ šīs noslēgtības maskas. 
 
Cits moments - tev ļoti piemērots būtu nobriedis vīrietis, tāds, kas priekš tevis ir autoritāte, stiprs, nodrošināts un stabils, iespējams kaut kādā ziņā pat konservatīvs, vai pat vecāks par tevi. Par tev piemērotu dzīves partneri var būt tikai daži cilvēki uz šīs pasaules, un, ja esi jau savlaicīgi noskaņojusies, ka attiecības veidosi tikai ar sev pilnībā piemērotu partneri, tad tu vari ilgstoši būt vispār bez attiecībām.
 
Attiecību veidošanai kopumā, tu visticamāk pieiesi ne tik daudz gaisīgas mīlestības vadīta, bet pieslēdzot arī praktiskus apsvērumus - kā vēlmi un nepieciešamību veidot ģimeni, kā vēlmi dzīvot kopā, jo tā ir ne tikai ērtāk, bet arī finansiāli izdevīgāk u.tml, apsvērumi.
 
Visticamāk tev vēl nav attiecības tieši dēļ tava dzīvespriecīgā, komunikablā un visnotaļ brīvību mīlošā rakstura, kas apkārtējiem rada grūtības uztvert arī to tavu personības šķautni, kas ir pacietīga, praktiska, mākslinieciski trausla. Bez tā visa ir redzams, ka visā pilnībā izpaust savas sievišķīgās kvalitātes tev ir pagrūti, visticamāk tev ir grūtības pieņemt kādu no dabiskās sievišķības izpausmes šķautnēm (šeit ir diezgan plašs izpausmes diapazons, ko būtu vērts dziļāk izskatīt klātienes konsultācijas laikā).
 
Tas ar ko varu tevi iepriecināt, tavs individualitātes kodols ir saskanīgs un viengabalains, kas ir labs rādītājs, lai izveidotu veselīgu ģimenes dzīvi, vienīgais tavs gaisīgums, varbūt pat vieglprātība, nepatstāvība vārdos, var mest nedaudz ēnu uz laulību potenciālu. Bet jebkurā gadījumā, tev dzīves laikā būtu jāapprecas, jo ar laulāto draugu tev ir saistīti noteikti dzīves uzdevumi. (..)
 
Veselības jautājumos, tava vājā vieta ir gurni, potītes, aknas, tāpat emociju nesabalansētība var radīt dažādas ar elpceļiem un plaušām saistītas kaites, savukārt bloķēta un līdz galam neizpausta iniciatīva var radīt kuņģa un zarnu trakta darbības traucējumus. Jebkurā gadījumā tev būtu jāuzmanās no saindēšanās, tādēļ ieteiktu nelietot nepārbaudītas zāles un citas vielas (alkohols, smēķēšana utml.), kam ir salīdzinoši ļoti nopietna ietekme uz tavu organismu.
 
Lai tavs dzīvesprieks aizskan līdz īstā cilvēka ausīm!
Jana

 

Pievienot komentāru

Aizsardzības kods
Atjaunināt

Komentāri  

0 # JanaR 2018-11-19 23:28
Citēju Egita:
Sveiki! Esmu nonākusi dzīves posmā, kad patiešām vairs nesaprotu, kāpēc man neveidojas nekādas attiecības ar pretējo dzimumu! kas man ir jāmaina? ko es daru nepareizi?


Sveika, Egita! Vislabāk iedziļināties tavā jautājumā un palīdzēt tev arī saprast, ko vari darīt lietas labā, var piesakoties uz konsultāciju. Lūdzu sazinies ar mani, rakstot: vai zvani - 26 414 699. Jana
Atbildēt | Paziņot administratoram
0 # Egita 2018-11-18 11:21
Sveiki! Esmu nonākusi dzīves posmā, kad patiešām vairs nesaprotu, kāpēc man neveidojas nekādas attiecības ar pretējo dzimumu! kas man ir jāmaina? ko es daru nepareizi?
Atbildēt | Paziņot administratoram
0 # Līga 2017-09-11 22:30
Jā , liels paldies par atbildi, esmu pārlasijusi vairākas reizes un jāsaka ka tas ir 100procentīgi trāpīgi .
Atbildēt | Paziņot administratoram