OlgaKopš novembra mēneša mani moka dažādas sāpes-galva,kājas rokas, tirpšana. Liels nemiers, satraukums, panikas lēkmes, rīšanas traucējumi, uztraucos par savu veselību. Esmu veikusi dažādas analīzes ārsts saka, ka esmu praktiski vesela. Nosūtīja pie psihiatra, bet pagaidām visas zāles ko dod mēģināt man organisms atgrūž, ārsts sliecas domāt,ka tas nav tikai uz nervu pamata. Tāpēc gribi zināt vai tas ir kaut kāds periods manā dzīvē, vai tiešām kaut kas nav kārtība? Kas notiek un kāpēc? Paldies

Sveika, Olga!

No astroloģiskā viedokļa par tavu veselību atbild Venēra, Plutons, Saturns un Marss un, ņemot vērā to izvietojumus kartē un dabu - tev būtu ļoti jāuzmana sava veselība un pie kādām aizdomām uzreiz jāgriežas pie ārsta. Slimībām var būt tendence pāriet hroniska rakstura kaitēs. Visvairāk riskam pakļautie orgāni - āda, nieres, dzimumorgāni, kauli.
 
Atbildot uz jautājumu no ezotēriskās būtības, tad, jo sevišķi tavā gadījumā, visa veida veselības problēmas ir primāri saistītas ar tevis vadīšanu, uz to īpašību attīstīšanu, nepieciešamo askēzi vai attīrīšanās veikšanu, lai tu būtu saskaņā ar tiem uzdevumiem, kurus tava dvēsele ir uzņēmusies šajā dzīvē izpildīt. 
 
Nedaudz par pašu simptomātiku un kuras tēmas tā skar tavā kartē: galvas sāpes - atbild par tavas sievišķīgās dabas izpaušanu, kur svarīgi iemācīties neiet uz kompromisiem ar savu patieso būtību tikai, lai saglabātu mieru un harmoniju attiecībās ar līdzcilvēkiem; tās liecina arī par to, ka tu nedzīvo saskaņā ar saviem dvēseles uzdevumiem, tev ir jāiemācās uzņemties iniciatīvu, būt izlēmīgākai un mērķtiecīgākai, būt drosmīgai. Rīšanas traucējumi - saistīti ar to, ka līdz galam neizpaud savu individualitāti.
 
Tavā dzimšanas kartē arī ir pozīcija, kas norāda, ka stress un satraukums par savu veselību tev varētu vispār būt diezgan raksturīgs, vismaz kamēr neiemācīsies to sabalansēt. To var izdarīt caur drosmīgu rīcību, iniciatīvas uzņemšanos, satraukuma izrunāšanu, trenēties savā dzīvē praktizēt - ja ko vēlies ir nevis jāgaida, bet jārīkojas lai tas tavā dzīvē arī būtu. Ir vairāki planētu aspekti, kas šogad darbojas, veicinot tevī šo nemiera un satraukuma sajūtu, liekot tieši tagad mācīties to sabalansēt. Iepazīsti savu satraukumu, papēti viņu, beidz baidīties, dzīvē ne reizi vien būs lieli izaicinājumi, un šādi periodi tikai palīdz mums iepazīt savu patieso spēku.
 
Planētas, kas šobrīd aktualizē dzīves ceļa korekciju caur veselības jautājumiem ir vairākas - viena no tām 2016.gada beigās būs kulminācijā, tādēļ pilnīga izārstēšanās visticamāk nebūs tik ātra. Šī planēta māca mums pārskatīt savu dzīvi, atbrīvot to no liekā un nepatiesā - uzskatos, lietās, cilvēkos, situācijās, stereotipos u.tml. Tas ir kā ģenerālais tavas dzīves sakārtotājs.Toties uz šī gada beigām nāk palīgā cita planēta, kas savukārt sola veselības uzlabošanos vai veselības problēmjautājumu atrisināšanos.
 
Šis gads tev ir lielo mācību ciklu noslēgumu laiks, tādēļ dzīvē var būt dažādi pavērsieni, kas liek tev apstāties, padomāt, apsvērt, pavērtēt. Šogad noteikti vajag iet uz palēninājumu un izvērtēšanu savā dzīvē. Atskaties, ko tu iepriekšējos 8 gadus esi sastrādājusi un apdomā, ko no tā visa vēlies nākotnē. 2017.g. būs tev jaunu iespēju un aizsākumu gads. Ļaujies šim dzīves palēninājumam un velti pēc iespējas vairāk laika sev, nebaidies no notiekošā, ļaujies vienatnei un apcerei.
 
Lai izdodas izbaudīt šo dzīves palēninājumu, apgūt dzīves mācībstundas un gūt sevī to spēku, kas notiekošo ļauj uztvert ar paļāvību!
 
Jana

 

Pievienot komentāru

Aizsardzības kods
Atjaunināt