Aija: Labdien! :) Vēletos uzzinat par tuvakajiem gadiem sava dzīvē, tikko esmu nomainijusi darba vietu, bet vienmer esmu velejusies uzsākt kaut ko savu. Nav parliecibas šobrīd , ka eju pareizaja virziena, jo materiala situacija nav tada kadu veletos. Vai ir kaut kas ko varu darit lietas laba? (..) Šobrīd esmu ļoti apjukusi šaja dzives posmā, ko darīt talak un ka butu pareizāk... uz ko man būtu vairak jakoncentrejas un jaliek uzsvars sava dzivē? Kada ir mana misija šajā dzive? Ļoti gaidisu Jusu atbildi!

 

 

Sveika, Aija!

(..) Attiecībā uz sava biznesa uzsākšanu - tava sajūta tevi neviļ. Dzīves laikā tev būs noteikti iespēja izveidot savu biznesu. Uz to ir vairāki ļoti spēcīgi akcenti, tai skaitā, rahu jeb mēness mezgls, kas raksturo tavus dvēseles uzdevumus. Tu to vari dēvēt arī par misiju. Vienīgais ir jārēķinās ar zināmu specifiku - tai ir jābūt palīdzošajai sfērai, kur darbība tiek attīstīta uz sadarbības principiem, kur liela loma ir ārzemniekiem, ārzemēm. Tev būtu jābūt vadošā pozīcijā, tev ir jābūt varai un kontrolei. Nauda nāks, ja mācēsi veidot sadarbību, partnerību. Pretlikumīgas vai daļēji likumīgas nodarbes, kaut vai tikai nodokļu nemaksāšana var būt ļoti bīstama un nākotnē radīt daudz problēmu. Neiesaku.

Ja izceļam atsevišķi tavus dvēseles uzdevumus, tad tev ir izteikta intelektuālā ievirze un dzīves laikā tev ir jāiemācās pacietīgi attīstīt augstu profesionalitāti un specializāciju kādā noteiktā darbības jomā. Tēlaini izsakoties - jāiemācās no skolnieka kļūt par skolotāju. Tādēļ atrodi to sfēru, kas tev sagādā prieku un mācies, lasi un interesējies par to. Attīsti augsta līmeņa eksperta kompetences. Vēlme mētāties no vienas tēmas uz nākamo, problēmas ar koncentrēšanos un nespēja saprast, kas interesē - ir vairāk saistīts ar iepriekšējo dzīvju kompetencēm. Ja dzīves laikā koncentrēsies uz pacietīgu specializāciju, tev pamazām dzīvē viss nokārtosies. Pie tam, būtiski ir, ka tu koncentrējies nevis tīri uz savu personīgo ienākumu gūšanu, bet uz kopējo labumu un kopējiem ienākumiem - piem., vēlāk - ģimenes ienākumi, biznesa kopējie ienākumi, sabiedriskie finansiālie ieguvumi (ja tu pārstāvi, kādas sabiedrības grupas intereses) u.tml.

Skatoties pašreizējo periodu, ir redzams, kāpēc tev atkārtoti aktualizējies personīgā biznesa jautājumi (..)

Lai drosme nebaidīties atzīt pašai sev to, ko tu patiesībā vēlies savā dzīvē! 

Jana

 

 

 

Pievienot komentāru

Aizsardzības kods
Atjaunināt