Zane: Ir dikti sasāpējis jautājums par attiecībām. Esmu precējusies un man ir bērns. Bet nomoka nesaskaņas attiecībās ar vīru. Mums ir dikti atšķirīga domāšana, raksturi, mērķi dzīvē, finansiālas problēmas. Vai tikai tādēļ, ka ir kopīgs bērns, ir jēga dzīvot ar vīrieti, ja sirdī ir jušana, ka tas nav mans cilvēks, un ir tik bezgala grūti abiem saprasties? Attiecību sākumā tik ļoti vēlējos turēties pie šīm attiecībām, kaut arī atskatoties atpakaļ, toreiz (pirms 7 gadiem) vajadzēja šīs attiecības izbeigt, kamēr vēl nebija ģimene izveidota, bet es tik ļoti gribēju bērniņu… Ir sajūta, ka pašlaik dzīvoju ne savu dzīvi… Un vēl man ir lielas bailes, vai tikšu galā ar visu sadzīvi, ar finansēm, būdama viena ar bērnu? Kā arī pašreiz vēl pasliktinājusies veselība, un nav saprotami sāpju cēloņi ķermenī?

 

Sveika, Zane!

Tu esi ļoti emocionāls un ģimenisks cilvēks. Ģimenei tavā dzīvē ir un vienmēr arī būs galvenā loma. Tavā gadījumā ļoti liels akcents ir likts tieši uz partneri - vīru, viņam ir milzīga loma visā ko tu dari un tajā, kāda tu esi un kā tu sevi izjūti. Dēļ šī milzīgā uzsvara uz partneri, no vienas puses, tev var piemist ļoti liels jūtīgs pret visām partnera izpausmēm un, no otras puses, arī sajūta, ka viņš ir pilnīgi savādāks vai arī ka viņš visu laiku ir tev opozīcijā, lai arī ko tu darītu, kāda tu būtu, viņš it kā visu laiku vai nu iebilst vai grib kaut kā savādāk. Tas rada patstāvīgi konfliktējošu sajūtu.
 
Šis impulss ir redzams caur tavu dzimšanas karti, jeb citiem vārdiem, tas runā par kādu tavu iekšējo konfliktu, kura saknes var būt saistītas ar to, ka baidies būt patiesa pret sevi, pārāk izdabā otram cilvēkam, pārāk gribi rūpēties un gādāt, var pat būt tā, ka pret vīru tu izturies kā mamma. Ilgtermiņā tas ir ceļš uz nekurieni - vīrietim vajag blakus sievu, kura, pirmām kārtām, ir mīļotā sieviete. Tā kā šis akcents izpaužas caur tavu dzimšanas karti, tad savā saknē nekas tavā dzīvē nemainīsies ar partnera maiņu. Tu vari izšķirties no vīra, bet tiklīdz izveidosi jaunas attiecības, šī pati iekšējā sajūta atgriezīsies. Tādēļ, šis konflikts ir jāatrisina primāri sevī.
 
Ja skatāmies visas tavas dzīves kontekstā, tad izpalīdzīgums, praktiska palīdzēšana, rūpes un gādība, augsta pienākuma izjūta, kas var būt saistīta ar diezgan disciplinētu dienas režīmu, praktiskums, reālistiskums un augsta atbildības sajūta, ar to ir saistīti galvenie tavi dvēseles uzdevumi.
 
Tieši pašreizējais periods tavā dzīvē ir diezgan saspringts, ir ļoti daudz iekšējās spriedzes, kas rada spriedzi arī tavā vidē un rada konfliktus ar līdzcilvēkiem un, tā kā vīrs ir centrālais tēls tavā dzīvē, tad liela artava tiek tieši viņam. Šis laiks parāda tās dzīves jomas, kuras prasās mainīt, sakārtot. Tajā pašā laikā ir pietiekami daudz akcentu, kas runā, ka uzsvars būtu jāliek uz reālistiskiem, ar augstu pienākuma sajūtu un atbildības pilniem lēmumiem. Citiem vārdiem - jā, periods nav viegls, bet tas vairāk vedina sakārtot tavu iekšējo pasauli un ļoti pragmatiski skatīties uz šā brīža dzīves jautājumiem.
 
Attiecībās ar vīru ir gan harmonisku akcentu, gan arī izaicinošu, bet ir redzams, ka jums var būt harmoniska ģimenes dzīve. Neiedziļinoties sīkumos, jūsu spēkos ir iznest attiecības jaunā līmenī, ja jūs abi to patiesi vēlēsities.

Visbeidzot, sāpes ķermenī var būt arī kā psihosomātiska reakcija ķermenī uz to, ka tā tālāk dzīvot vairs nevar, kad ir jātiek skaidrībā ar sevi un to, kā tālāk būt.  
 
Zane, vēstulē es aprakstīju tikai pamatvirzienu un pamatakcentus tam, kas notiek tavā dzīvē. Tavā kartē šobrīd ir redzams tik daudz visa kā, ka ja arī pati tu sajūti impulsu, tad ieteiktu tev pieteikties uz konsultāciju, kuras laikā tad būtu iespēja kvalitatīvi un padziļināti atbildēt uz taviem jautājumiem un palīdzēt tev izkļūt ārā no šīs iekšējās spriedzes. Jebkurā gadījumā, visa veida ūdens procedūras vai būšana pie ūdens var tev palīdzēt nomierināties, atbrīvoties no uzkrātā negatīvisma un atkal noticēt saviem spēkiem.
 
Lai praktisks skatījums uz dzīves notikumiem un ticība saviem spēkiem!
Jana

 

Pievienot komentāru

Aizsardzības kods
Atjaunināt