Diāna: Gribētu zināt kā ir no astrologa skatu punkta, kāpēc esmu precējusies ar konkrēto cilvēku. Kāda ir mūsu kopā būšanas jēga un vai esošās attiecības man ir vajadzīgas? Ar vīru 10 gadus dzīvojam katrs savā valstī un tiekamies retāk nekā esam šķirti. Reizēm uznāk pārdomas vai ir pareizi, ka dzīvojam šādi, jo ir vēlēšanās mainīt situāciju, bet viss paliek ideju līmenī un reāli ir pastāvīgs diskomforts, jo gribas dzīvot citādāk. 

Sveika, Diāna!

Šī situācija tev un tavam vīram ir vajadzīga, savādāk jūs nebūtu nonākuši šādā situācijā. Tanī pašā laikā, tas nenozīmē, ka tā tam ir jāpaliek vienmēr. Tas, ka tu esi skaidri priekš sevis noformulējusi, ka tā dzīvot vairs nevēlies, jau liecina, ka tu esi gatava šo situāciju mainīt. 
 
Līdz šim tas nav izdevies visticamāk saistībā ar divām lietām: 
1) tev nav pašai skaidrs, uz ko mainīt. Iespējams tu šobrīd vēl līdz galam neredzi un sevī nejūti, kā savādāk iekārtot savu dzīvi, piemēram, ir jāizlemj un pašai jāpieņem lēmums - šķirties vai palikt kopā, un ja palikt kopā, tad kāda ir tā formā, lai arī tu būtu harmonijā ar sevi.
2) iespējams, tev šobrīd vēl nav brīvās enerģijas, lai kaut ko mainītu savā dzīvē, lai arī ir klātesoša neapmierinātība. Brīvās enerģijas daudzums mūsos palīdz ieviest pārmaiņas dzīvē nevis sakostiem zobiem, bet salīdzinoši viegli un dabiski. Lai uzkrātu brīvo enerģiju, tev kā mājasdarbs ir jāuzņemas ikdienā veltīt laiku cilvēkiem, nodarbēm un pašizpausmei, kas tev sagādā patiesu prieku - sākot ar gulēšanu vannā, ēst gatavošanu, pucēšanos un beidzot ar ziedu dāvināšanu pašai sev. Brīvā enerģija mūsos uzkrājas, kad mēs sevi mīlam un lutinām. Tad, kad būs uzkrāts vajadzīgais daudzums brīvās enerģijas - pārmaiņas noritēs tavā dzīvē dabiski.
 
Pārnes fokusu no tā, ka neesi apmierināta ar attiecībām, uz sevi. Ko šī atšķirtība ir tev iemācījusi? Kādas īpašības un prasmes šī situācija ir ļāvusi tev attīstīt  (ja labi padomāsi, atklāsi virkni pozitīvā)? Šeit var būt - pacietība, pieņemšana, patstāvība, uzticēšanās, cita veida mīlestības izjūtas audzēšana sevī, atbildības uzņemšanos pašai par savu dzīvi un laimi, kā arī daudzas citas iespējas.
 
Izbaudi tev doto brīvību un lutini sevi, tad, vienā brīdī, kad būsi gatava, vai nu pati iniciēsi vai visums palīdzēs (caur planētu impulsiem, cilvēkiem, situācijām) un tavā dzīvē notiks vajadzīgās pārmaiņas.

 

Ar sveicieniem,

Jana

Pievienot komentāru

Aizsardzības kods
Atjaunināt