Baiba: Jau 6 gadus dzivoju Milana. Ka es nokluvu Italija? Stradajot vasaras darbu Griekija, es iepazinos ar gados vecaku italieti. Musu stasts strauji attistijas un pec menesa es jau biju pie vina, bet pec 2 menesiem es paliku stavokli. Manam puisenam driz aprites 5 gadi. Jasaka, ka mes jau no pasa sakuma nesapratamies. Sobrid mes dzivojam kopa ekonomisku apsverumu del, bet neesam kopa ka paris gadus. Tas, protams, ietekme musu visu 3 dzives kvalitati, bet krize dara savu. Man ir loti gruti atrast darbu, lai es varetu atlauties iret savu dzivokli. Atpakal uz Latviju pie gimenes es nevaru braukt 2 apsverumu del: berna tevs man nedos juridisku atlauju un manam bernam ir tevs, kurs vinu mil, rupejas par vinu. 

Mana sape ir ta, ka es jau kadu laiku domaju, ko es esmu tadu izdarijusi, ka man ir jaizdzivo si pieredze? Ko es varu darit, lai varetu dzivot mierigi? Reizem man liekas, ka mana dzive ir apstajusies ka vilciens uz sliedem, kas ne iet uz prieksu, ne atpakal. Man pietiktu vien tikai atrast darbu, lai varetu kusteties uz prieksu. Velos dzivot miera sava dzivokli, satikt patiesu milestibu, rupeties par manu delu. Pieminesu, ka no siem 6 gadiem ir ari bijusi savi labumi: atklaju, ka man ir depresija, 2 gadus lietoju medikamentus, kas man palidz, jutos labi, izrietot no ta, ieguvusi dazus draugus, atklajusi jaunus hobijus, uzlabojusi attiecibas ar gimeni. Bet kautr kada zina es joprojam palieku te un nikstu.

 

 

 

Sveika, Baiba!

Paldies, ka padalījies ar savu stāstu. Ļoti ceru, ka man izdosies rast pareizos vārdus, lai kaut nedaudz tev palīdzētu ieviest skaidrību savas dzīves krustcelēs.
 
Uzreiz vēlos izcelt, ka depresijas klātbūtne tavā dzīvē norāda, ka tu neesi pilnībā realizējusi tos uzdevumus, kurus tava dvēsele ir uzņēmusies uz šo brīdi. Tādēļ arī tik lielu lomu pievērsīšu tavam dzīves vektoram un galvenajiem dzīves uzdevumiem. 
 
Tava iepriekšējo dzīvju pieredze ir saistīta ar ļoti loģiska, praktiska, reālistiska, detalizēta un analītiska cilvēka kvalitāšu izpaušanu.  Tava dvēseliskā pieredze ir saistīta ar spēju strādāt ar mazām detaļām, kā rokdarbi vai finanses. Tevī ir ļoti augsti attīstītas spējas praktiski palīdzēt un atbalstīt citus cilvēkus. No šejienes tev var būt tādi talanti kā asistenta vai palīga dotības, saimniecības vadīšana, finansista vai ekonomista dotības, tīrības mīlestība, spēja pamanīt nepilnības un trūkumus visā, savā patiesajā tieksmē uz perfekciju. Tomēr tas tevī attīstīja iezīmi, ka tu biji prāta cilvēks - visam vienmēr bija jābūt skaidram, saprotamam, praktiskam, reālistiskam, loģiskam un atbilstošam tavai kārtības/perfekcijas izjūtai.
 
Tādēļ arī tev šajā dzīvē ir ielikts ļoti spēcīgs akcents mācīties dzīvot un sekot nevis savam prātam, bet gan savām sajūtām, mīlestībai, intuīcijai. Tas nav nekas izmērāms vai pierādāms, tā ir vienkārši sajūta, ka tev tas (lai arī kas tas būtu) ir jādara. Jā, un likumsakarīgi, ka ļoti spēcīgi šo izpausmi tu sajutīsi tieši savās partnerattiecībās. Īsumā var teikt, ka tavas dvēseles uzdevumi šajā dzīvē ir saistīti ar iemācīšanos dzīvot un vadīties pēc savām sajūtām, sekot savai mīlestībai, vai vēl augstākā plāksnē to izskaidrojot, attīstot tevī beznosacījumu mīlestības, līdzjūtības un ticības sajūtu, neskatoties ne uz kādiem loģiskajiem apsvērumiem.
 
Tādēļ, to apzinoties, tev der tikai paturēt prātā, ka kārtējā dzīves pagriezienā, priekšā stāvošās izvēles priekšā tev jāuzdod sev jautājums - vai tu to vēlies, jo tā ir saprātīgi un loģiski, vai tu to vēlies vadoties pēc savām sajūtām par pareizo izvēli, intuīcijai un mīlestībai. Ja tu sekosi pēdējam, tavā dzīvē viss vienmēr nokārtosies arī visās citās dzīves sfērās.
 
Tavā kartē ir redzams, ka tu viegli un labprāt spēj pielāgoties citiem cilvēkiem un tevī ir daudz šaubu, tu nepārtraukti iekšēji testē un vērtē katru potenciālo izvēli, katru potenciālo lēmumu. Tajā pašā laikā, tas sniedz iespēju nonākt pie ļoti dziļi pamatotiem lēmumiem, ļauj nepārsteigties. Papildus var izcelt, ka tev vieglāk saņemties rīkoties būs tad, ja no tavas rīcības būs atkarīgs kāds cits cilvēks, ja kādam vajadzēs palīdzēt, vai tad, ja tev būs jārīkojas mīlestības vārdā. (..)
 
Par tavu sajūtu, ka tu nīksti - jā, ja tev nav pašai savu mērķu uz kuru realizēšanu tu tiecies, tevi šāda sajūta var ļoti dabiski pārņemt. Jo tavas dzīves visaktīvākā sfēra ir saistīta tieši ar savu mērķu izvirzīšanu un sasniegšanu. Tie var būt arī ambiciozi mērķi saistībā ar profesionāliem panākumiem, zināmu popularitāti, vai tikpat labi, mērķi saistībā ar tavu ģimenes dzīvi. Nebaidies tos noformulēt vārdos un atzīt sev, ko tu vēlies, bet neaizmirsti būt patiesa pret sevi un ieklausīties savās sajūtās. Jo izdomāti, "saprātīgi" un "loģiski" mērķi tevi nespēs motivēt. Mērķiem ir jābūt tādiem, kad tev pārņem "tā sajūta", ko var saukt par intuīciju vai dievišķo mīlestību... Tiklīdz būsi ar saviem mērķiem tikusi galā, dzīvei un dievam būs vieglāk saprast, ko tev īsti piedāvāt. Savukārt tevī var rasties iepriekš nepamanīta apņēmība un uzņēmība stingri un noteikti virzīties uz šo mērķu sasniegšanu.
 
Tieši šobrīd ir ļoti spriedzes pilns periods - ar konfliktiem ģimenē un attiecībās. Kā arī laiks, kad tu mājās jūties ļoti ierobežota, nomākta. Nesatraucies, tas ir tikai periods un arī tas pāries. (..) Dzīve solās būt visnotaļ dinamiska, tu tikai pamazām sāc uzņemt vajadzīgo virzienu un tempu. Tādēļ turpini darboties, turpini meklēt jaunas iespējas, tās noteikti ir tepat aiz stūra.
 
Lai intuīcija un mīlestība tevi vada pa dzīves ceļu!
Jana

 

 

Pievienot komentāru

Aizsardzības kods
Atjaunināt