IngaLabdien, esmu nonākusi kaut kādā savas dzīves strupceļā, kurā īsti vairs nevaru saprast - ko un kā darīt. Pati strādāju palīdzošā profesijā - esmu psihologs, bet pirmo reizi nonācu situācijās, kur man jābūt kā personai, kas izlemj bērnu likteņus, un ne jau uz to labāko pusi. Vecāku neapmierinātība izraisīja manī iekšējos pārdzīvojumos - saskāros pati ar maskēto depresiju. Visi šī brīža notikumi, lika man aizdomāties par dzīves vietas maiņu (...) Un esmu nonākusi strupceļā - vai esmu pareizi sapratusi zīmes no augšas - kad ir pienācis laiks man atgriezties savā dzimtajā pilsētā un sniegt maniem novadniekiem savas palīdzošās profesijas iespējas? Doma pārcelties man ir augusta beigās, un beidzot uzdrošināties strādāt tikai privātajā sfērā....vai esmu visu pareizi sapratusi, ka man ir jāpārceļas - un kā mums veidosies attiecības, ja es aiziešu uz to pilsētu. 

 

Sveika Inga!

 

Iepazīstoties ar tavu astroloģisko karti, var secināt, ka tev dzīvē varētu būt problēmas iziet uz aktīvu rīcību, pārmaiņām dzīvē. Uz rīcību tevi spēj motivēt vai nu praktiski apsvērumi, piem., darba iespējas vai arī partnerattiecības.

Tavā kartē ir ielikts ļoti spēcīgs drošinātājs, lai tu neatkārtotu iepriekšējo dzīvju kļūdas - no vienas puses tu vēlies palīdzēt un glābt visus, tu instinktīvi zini kā to izdarīt, tajā pašā laikā tu mēdz pārdomāt un izsvērt vai tevis izvēlētā rīcība ir vispareizākā, vienlaicīgi, tevī ir tik spēcīgi instinkti, ka tev ir ļoti grūti mainīt šo sākotnējo sajūtu par konkrētām situācijām. Rezultātā tev ir tendence mētāties starp 2 galējībām - glābt pasauli no vienas puses un praktiski, loģiski apsvērumi no otras. Starp lūztošu sirdi un to kā vajag, jo tā ir pareizi vai tā ir rakstīts noteikums, tas atbilst sistēmai. Šis iekšējais konflikts ir ielikts tevī, tu no tā neaizbēgsi, lai arī kurā pilsētā tu dzīvotu un kādu darbu tu darītu. No šī iekšējā konflikta tu vari tikt ārā, ja liec lietā savu intuīciju, vērīgumu pret detaļām, pārvarēsi savas bailes un rīkosies, iemācīsies neiekrist sevis žēlošanā un pesimismā jeb citiem vārdiem, sakārtosi attiecības ar sevi un skaidri identificēsi, kas ir tavs iekšējais kodekss, saskaņā ar kuru tu dzīvo un kuru pārkāpt tu nevari un nedrīksti, savādāk cietīs tava iekšējā pasaule. 

Par tavu pašreizējo periodu - tevī notiek iekšēji transformējošie procesi, kuru mērķis ir tevi uzvirzīt uz to dzīves ceļu, kas ir maksimāli saskanīgs ar taviem dvēseles uzdevumiem. Process vēl turpinās. Redzu ļoti daudzus pozitīvus indikatorus, kas norāda, ka tavas emocijas un intuīcija šajā laikā var būt kā nozīmīgs norāžu avots, tu tām droši vari uzticēties.

Kopējais astro fons ir tāds, ka līdz jūnija beigām vēl neko jaunu nerekomendēju uzsākt, tas ir laiks, kad vari sakārtot iekšējo pasauli, vērtību sistēmu, nokārtot saistības u.tml. Savukārt sākot no augusta vidus var aizsākties jauns nozīmīgs posms tavā dzīvē, kad tu izej un parādies sabiedrībā jaunā statusā, lomā, iespējami pozitīva un nozīmīga paplašināšanās tavā profesionālās darbības jomā, mērķu sasniegšanā. Tas ir ļoti pozitīvs rādītājs, lai sāktu savu inpiduālo darbību. 

Kad mūsos dzimst intuitīvas nojausmas, mēs sajūtam iekšēju vilkmi, spējam saskatīt visuma zīmes, tas norāda, ka ir pienācis laiks rīkoties, neskatoties ne uz ko, ne garantijām, ne bailēm, pat ne loģikai. Tu esi pie krustojuma, kurā tev tiek jautāts - vai tavi sapņi ir stiprāki par tavām bailēm?

 

Lai pietiek spēka un drosmes sekot savam aicinājumam!

Jana

 

 

Pievienot komentāru

Aizsardzības kods
Atjaunināt