Sintija: Ļoti sasāpējis ir jautājums par attiecību veidošanu. Neizdodas tās izveidot, visas iepriekšējās attiecības ir bijušas īslaicīgas un izjukušas bez saprotama iemesla. Liekas, ka šai pasaulē tas nav lemts. Nejūtu uzmanību no vīriešu puses. Vai tuvākajà laikā man izdosies sastapt vīrieti, ko iemīlēt?

 

Sveika, Sintija!
 
Par to, ka tev nebūtu lemtas attiecības, tu tiešām vari neuztraukties. Emocijās un sajūtās tevī ļoti spilgti izpaužas ģimeniskās kvalitātes, tu ļoti spēcīgi piesaisties cilvēkiem un tev patīk rūpēties, mīļot un gādāt par tuviniekiem. Tomēr tevī ir arī ļoti izteikta mērķtiecība, nepieciešamība virzīties uz priekšu, ātrums, dinamika, izlēmība, tieksme, lai viss notiktu pēc tava prāta. Kaut kādā ziņā var apgalvot, ka tevī ir divas galējības - viena vēlas patstāvību, visu pēc sava prāta, ātri un dinamiski, bet otra puse vēlas sirsnīgas attiecības, mīļumu, tuvību, palīdzēt un dalīties. Attiecību veidošanā tev veiksies labāk, kad tu spēsi sadraudzēties ar abām šīm savām personības šķautnēm. 
 
Var prognozēt, ka tu to noteikti arī izdarīsi un rezultātā spēsi izveidot sev piemērotas attiecības. Tieši šobrīd debesu ķermeņi atrodas tādā pozīcijā, ka tevī ir ļoti spēcīgs iekšējais konflikts par tēmu partnerattiecību neesamība, bet šim konfliktam būtu jāspēj tevi atbrīvot no tām pārliecībām un uzskatiem, kas patiesībā ir vairāk aizgūti no vecāku vai citu cilvēku pieredzes, nevis ir tev atbilstoši. Tev ir iespēja daudz skaidrāk apzināties, ko tu patiesībā vēlies no attiecībām, kādu partneri tu gribi sev redzēt blakus u.tml. Šis iekšējais konflikts attiecību tēmu ļoti aktualizē, bet tas ir arī ļoti nozīmīgs iekšējais sakārtošanas darbs, lai tu rezultātā būtu gatava tām attiecībām, kas tevi sagaida nākotnē.(..)
 
Kopumā labas iespējas iepazīties tev ir, ja tu esi pietiekami aktīva un neslāpē sevī drosmi iet un iepazīties pašai. Tu tiešām esi drosmīga un atklāta meitene, tev tam nevajadzētu būt lielai problēmai, ja vien tu neļauj savām emocijām tevi bremzēt. Ļoti labas iespējas iepazīties tev ir augstskolas vidē, ārzemēs, ceļojumu laikā, bibliotēkās, sportisku izklaižu laikā.
 
Prasme izveidot skaistas un harmoniskas partnerattiecības un, atbilstoši tam, spēju ieklausīties, sadarboties, iziet uz kompromisiem, ir viens no taviem galvenajiem dzīves uzdevumiem. Tādēļ nesatraucies, tev dzīve noteikti sagādās iespējas, šos uzdevumus apgūt jeb citiem vārdiem, tev noteikti būs attiecības, kurās tu varēs apgūt tos dzīves uzdevumus, ar kuriem tu esi atnākusi šeit, uz zemes. 
 
Lai sirds siltums, dziļa cieņa un izpratne tevi vada šajā izaicinošajā un iespējām bagātajā laikā!

Jana

Pievienot komentāru

Aizsardzības kods
Atjaunināt