Aija: Vēlētos uzzināt vai mana materiālā situācija uzlabosies, jo tiklīdz liekas, ka viss ir sakārtojies, rodas lieli izdevumi.

 

Sveika, Aija!

(...) Ārpus astroloģiskā konteksta, atbildot uz tavu jautājumu - šādas situācijas, kad tiklīdz kā ienāk lielāka nauda, tā uzreiz rodas kādi izdevumi, kas rezultātā neļauj izbaudīt finansiālos augļus, bieži var būt saistīta ar kādu iekšēju pārliecību, varam to nosaukt arī par prāta shēmu. Šī shēma ir iekšējs uzstādījums, ka "man jau daudz nevajag", "ka tik pietiktu rēķiniem", "galvenais, lai bērni paēduši" un tml. Tas var būt kāds no pieminētajiem vai arī idejiski līdzīgs apgalvojums, kuru tu bieži atkārto domās vai arī skaļi. Rezultātā, augstākie spēki tevi uzklausa un dod tikai tik "lai bērni būtu paēduši", "lai pietiktu rēķiniem" u.tml. Ja tu šo sevī identificē, tad, vienkārši pārstāj atkārt domās un vārdos šo frāzi, mēģini sevi noķert to darām un apstāties. Sakot pie sevis - stop. Vēlāk, ja pietiek spēka un enerģijas, šo frāzi būtu jāiemācās aizvietot ar daudz pozitīvāku apgalvojumu, piemēram, esmu dieva mīļotā meita un es esmu pelnījusi izbaudīt finansiālo labklājību. Vari izmantot jebkuru citu pozitīvu pašizdomātu afirmāciju. Iedvesmu vari pameklēt Luīzes Heijas darbos. Ļoti svarīgi, lai šis jaunais apgalvojums tevī izsauktu iekšēju pozitīvu vibrējošu sajūtu, kā aizkustinošas emocijas, pateicību, ticību vai tml.
 
Dziļākā kontekstā tam apakšā bieži vien ir atskaņas no mūsu bērnības un bailes no naudas, pārticības. Labā ziņa, tavā varā ir to savā dzīvē pilnībā mainīt.
 
Lai pārliecība mainīt esošo situāciju un drosme pieņemt dzīves dāvanas!
 
Jana

 

 

 

Pievienot komentāru

Aizsardzības kods
Atjaunināt