Viktorija: Pēdējos pāris mēnešos rodas dažādas veselības problēmas, liels stress ar kuru smagi tikt galā. Vai tas ir veids, kā kāds mēģina pateikt, ka kaut kas ir jāmaina? Jo liekas, ka jauni pārbaudījumi ir ik uz soļa un kādas pārbauda spēju robežas.

 

 

 

Sveika, Viktorija!

Tavā gadījumā kā slimības iemesli var būt 3 lietas:

Pirmā, tā kā tev ir ieliktas ļoti spēcīgas un dziļas emocijas, tad ir ļoti būtiski, ka tu strādā ar savu sajūtu un emociju pasauli, iemācies tās vadīt un izprast - nevērst savas dzīles ne pret citiem (piem., aizvainojums, dusmas), ne arī pret sevi (piem., apvainošanās, sevis nosodīšana, nepieņemšana), jo tavā gadījumā tas var nostrādāt pat psihosomātiski, ja tu par sevi slikti domāsi, tavam ķermenim var nākties ciest, ka tādēļ var sākt slimot.
 
Otrais. Tāpat arī atgādinu, ka tavi dvēseles galvenie uzdevumi ir saistīti ar to, ka vajag mācīties skatīties uz lietām plašāk (neiestrēgstot sīkumainībā un detaļās), kā arī daudz mācīties un apgūt. Ja tas netiek darīts, tad koriģējošos nolūkos arī var rasties kādas veselības problēmas.
 
Trešā lieta, tavā dzīvē tikko sācies ir jauns 12 gadu attīstības cikls, kas ir saistīts gan ar iekšējo izaugsmi, gan iespējamo profesionālo virzību un panākumiem. Mēdz būt, ka tieši jauna attīstības cikla sākumā cilvēks jūtas nomākts, no laivas izsviests, var pat slimot. Tas ir tādēļ, ka šajā attīstības fāzē, kas ir kā klase skolā, tu esi sasniegusi maksimumu, viss ir apgūts. Tagad tevi ar visu savu pieredzi un zināšanām pārceļ nākamajā fāzē, vienu klasi augstāk, rezultātā ir sajūta, ka neko nesaproti, nekas nesanāk, nav spēka un iedvesmas, jo šajā līmenī tu esi iesācējs, tu tikko to uzsāki - šeit no tevis tiek prasītas citas prasmes, cits izpausmes līmenis, cita sevis izpratne.
 
Tāpat arī ir nianse, ka slimības mēdz nāk kā palīgs, lai vienkārši tīri enerģētiski tevi atbrīvotu no iekšējiem blokiem, spriedzes, enerģētiskiem sastrēgumiem, lai arī tavs ķermenis un tu pati tīri enerģētiski būtu pilnībā gatava darboties jaunā attīstības līmenī (nākamajā klasē).
 
Laiks ir ļoti saspringts un dinamisks, bet tavos spēkos ir tikt galā ar visiem īslaicīgajiem dzīves izaicinājumiem. Lai stipra veselība un iedvesma darboties!
Jana

 

Pievienot komentāru

Aizsardzības kods
Atjaunināt