Ingrīda: Kas es esmu? Kāds ir mans mērķis?

 

Sveika, Ingrīda!

Tavs jautājums ir  vienlaikus gan ļoti iedvesmojošs, gan ļoti visaptverošs. Var teikt, ka katrs no mums visas dzīves laikā mācās sev atbildēt uz šo jautājumu. Astroloģija var sniegt papildus ieskatu un informāciju, lai būtu iespēja sevi labāk saprast, bet savā būtībā, šis jautājums ir katram mums jāatklāj pašam (tas kas nāk caur mūsu sajūtām un pieredzes ir daudz vērtīgāks, par cita sacīto un grāmatās lasīto).
 
Tātad, neliels ieskats tajā, ko astroloģija par tevi saka - tu esi intravertas dabas, pēc pirmā iespaida - nedaudz kautrīga, tev piemīt tendence kontrolēt savas emocijas, tevī ir apvienoti divi pretpoli - ļoti liela stingrība pret sevi, nopietnība un tas, kas tev ir aizvien vairāk un vairāk jāiemācās sevī atklāt - dzīvesprieks. Visticamāk tu daudz lasi, tev ir bagāta sajūtu pasaule. Dzīves laikā daudz laika un enerģijas velti - ģimenei un/vai dzīvesvietai - tie var būt bezgalīgi remontdarbi, vai patstāvīga vajadzība par kādu rūpēties, gādāt.
 
Tavas dvēseles šās dzīves uzdevums ir saistīts ar savas sirdslietas atklāšanu un sevis realizēšanu caur to. Tam būtu jāsagādā tev prieks un gandarījums, jāļauj tev mirdzēt, būt uzmanības centrā, kā rezultātā, ar laiku tas sniegs tev ļoti labu finansiālo atdevi.
 
Tādēļ, tu nedrīksti būt dīkā, tev jārēķinās, ka būs pašai vien nauda jāpelna, jo tas nodrošina, ka tu nepārtraukti atklāj jaunas savas šķautnes un izpaud talantus. Tu noteikti ar laikus sevī atklāsi vēlmi sagādāt citiem prieku, labas organizatoriskās un līderiskās dotības, spēju iedvesmot citus.  
 
Tādēļ tev iesaku - klausi savai sirdij un ieklausies savā intuīcijā, neļauj pragmatiskam apslāpēt tavu iekšējo vilkmi un dzirksti. Lai izdodas!

Jana

 

Pievienot komentāru

Aizsardzības kods
Atjaunināt