Ilze: Kā tikt galā ar mīļotā vīrieša sānsoļiem un tai sekojošu šķiršanos?

 

Sveika, Ilze!

Tev ir ļoti stipra empātiskā, līdzjūtīgā un sajūtošā personības šķautne.Tas liecina, ka tava stiprā puse ir būt mammai, rūpēties par citiem, tev ir ļoti stipra intuīcija, spēja burtiski nolasīt sev tuvo un svarīgo cilvēku vēlmes un vajadzības. Tādēļ, lai arī kādi būtu dzīves pagriezieni, tiem nevajadzētu priekš tevis būt kā šokam, jo visticamāk jau iepriekš nojauti un sajuti šādas situācijas tuvošanos...
 
Pievēršot uzmanību tam aspektam, ka jautāji - kā tikt galā ar šiem emocionālajiem pārdzīvojumiem? 
Pirmā lieta, kuru gribētu izcelti ir, ka tevī ir milzīgs spēks, pacietība un izturība. Tavs spēks slēpjas tajā, ka tu spēj atklāti un bez izpušķojumiem paskatīties uz lietām, nosaukt faktus un rēķināties ar realitāti. Šis pats spēks piedod tev spēju mainīt sevi jeb pārdzimt jaunā kvalitātē kā fēniksam no pelniem.
Otrkārt, par cik tu pēc dabas esi diezgan izturīga un pati nemaz tā neraujies pēc pārmaiņām savā dzīvē, tevī tomēr ir kāda šķautne, kura piesaista, veicina un pat vēlas lielākas izmaiņas, piemēram, lai sajustu dzīves garšu vai vienkārši sajustos dzīva.
Treškārt, emocionāli tu ļoti labi spēj sevī atjaunot iekšējo līdzsvaru, piemēram, izraudoties, gatavojot ēst, pavadot laiku pie ūdens vai ūdenī, darbojoties ar bērniem/mazbērniem vai vienkārši rūpējoties un apčubinot kādu. Izpaužot mātišķās un saimnieciskās kvalitātes.
 
Tevī ir zināma neelastība attiecībā uz cilvēkiem un situācijām, ļoti privātīpašnieciska attieksme pret tev mīļiem cilvēkiem. Tomēr dzīve kopumā tevi vedina iemācīties rēķināties ar citu cilvēku vēlmēm un vajadzībām, attīstīt sevī kompromisa mākslu, spēju iejusties otra cilvēka ādā un pieņemt godīgus lēmumus. Tev ir jāiemācās saprast, kad ir vieta pastāvēt uz savu, kad iziet uz kompromisu. Šeit iet runa par visplašākā spektra kompromisiem, ne tikai ar otru cilvēku, bet arī ar savu iekšējo patiesību. Pastāvēšana spītīgi uz savu ir viena galējība, pilnībā piekrist un pielāgoties otram cilvēkam ir otra galējība. Tev ir jāspēj atrast vidussceļš, kas ļauj nobalansēt starp šīm abām galējībām. To, vai tu to esi iemācījusies, norāda tavas emocijas - ja tās tevi plosa un tu netiec ar tām galā, tas nozīmē, ka šis iekšējais konflikts vēl nav atrisināts un apgūts.
 
Harmonisku attiecību veidošana ar mīļoto cilvēku, bet pirmām kārtām jau pašai ar sevi - viens no galvenajiem taviem dzīves uzdevumiem. Šī situācija tev māca vairot sevī skaistumu, taktiskumu, harmoniju un mīlestību - iemīlot sevi, jo tikai tad mēs spējam nesavtīgi un dāsni savā mīlestībā dalīties ar apkārtējiem.
 
Vēl viens moments, ko noteikti der atsevišķi izcelt, nekādā gadījumā tu nedrīksti vainot vai šaustīt sevi par šādas situācijas izveidošanos, protams, nevainot arī vīru vai vēl kādu citu. Dzīve ir dzīve, tā nepārtraukti mainās, un, neviens nav teicis, ka uz slikto pusi. Tev ir vislabākās iespējas šo dzīves pagriezienu uztvert un pagriezt kā vislielāko savas dzīves dāvanu, iepazīstot sevi no jauna un atklājot jaunus dzīves ceļus. Patiesībā, jau no 2017. gada sākuma ir gaidāma jauna sevis apzināšanās, pārliecības un jauna "es" izjūta, kuru tu labprāt piemērīsi dažādām dzīves situācijām. Savukārt šobrīd noris nopietns savas iekšējās dabas sakārtošanas darbs, kas ir ne mazāk nozīmīgs un vērtīgs.
 
Lai mīlestība pret sevi un savu dzīvi caurstrāvo katru tavu soli!

 

Jana

Pievienot komentāru

Aizsardzības kods
Atjaunināt