Antra: Kāpēc manā dzīvē melnā svītra finansēs un veselībā.Visu dzīvi strādāju kā nēģeris,bet nēsu varējusi ģimeni nodrošināt pat ar elementāro.Atverot savu biznesu arī nepaveicās,ieguvu tikai parādus,kaut daudzi teica ka esmu īstajā vietā.Vai tiešām man šinī dzīvē nekas nekad nemainīsies?

 

Sveika, Arta!
 
Visai tavai dzīvei nebūt nav jābūt raksturojamai ar "'melnu strīpu", tomēr dzīves kontekstā ir iedalīta ļoti liela loma spējai pacietīgi un salīdzinoši daudz strādāt. Citiem vārdiem - darbam būtu jāaizņem pietiekami liela loma tavā dzīvē. 
 
Tas kas tev ir saglabājies no iepriekšējām dzīvēm, ir nepatstāvība, vēlme visu mainīt, nepacietība, varbūt pat tieksme uz risku (kā biznesa vai finanšu, tā arī tīri fiziski). Ja tu šai tieksmei dod pilnu vaļu, tad tu agrāk vai vēlāk nonāc strupceļā, jo šie scenāriji ir savu izsmēluši tavas dvēseliskās pieredzes kontekstā. Tas kas ir saistīts ar taviem šīs dzīves dvēseles uzdevumiem, kas rada sajūtu, ka ceļš pats paveras un iespējas uzrodas ir, ka esi gana noteikta, stabila, pacietīga, stabili virzies pa pašas izvēlēto dzīves kursu, nebaidies no darba un vairo skaistumu un harmoniju šajā pasaulē. Šīs virzības gaitā tev būtu jāatklāj neskaitāmas jaunas savas prasmes un spējas radīt skaistumu un harmoniju, materializēt dzīvē to, kas citiem ir tikai idejisks koncepts. Atšķirība ir tā, ka iešana dvēseles uzdevumu virzienā nav iemesls, lai bēgtu no garlaicīgas rutīnas vai nodotos sevis izaicināšanai, bet gan spēja ieklausīties sevī un pacietīgi audzēt sevī nepieciešamās kvalitātes, un darboties izvēlētajā virzienā. Jā, nav ekstrēmi izaicinājumi, nav milzīgi kāpumi un kritumi - toties ir stabili un droši ienākumi, kā arī miers un harmonija, pirmkārt, jau sevī un tad jau arī vidē tev apkārt.
 
Tiklīdz kā tu pilnībā pieņemsi to, ka dzīve ir interesanta arī tad, ja tajā nav ekscentriski kāpumi un kritumi, bet tās skaistums slēpjas mazajās lietās, attieksmes maiņā, stabilitātē, mierīgumā, pacietīgumā, tā tavā dzīvē viss pamazām sāks nokārtoties. Tālākie soļi pa tavu dzīves ceļu paši atklāsies tavam skatienam, soli pa solītim.
 
Kas attiecas uz šā brīža periodu, tad (..) Īsumā, pašreizējais laiks rosina tevi uz fundamentālām profesionālās darbības, attīstības kursa izmaiņām, izaicinājumi mijas ar iespējām, bet kopumā jau 2017.gada rudenī tev būtu jānonāk jau uz jaunu savas profesionālās darbības platformu.
 
Lai iedvesmas pilns ir šī iziešana uz pilnīgāku sevis pašrealizāciju!
Jana

 

Pievienot komentāru

Aizsardzības kods
Atjaunināt