SarmīteStrādāju pašreizējā darbā 12 gadus par (..). Pirms 12 gadiem man mēģināja iestāstīt, ka tu jau nevarēsi, utt!! Man vajadzēja pierādīt, ka es to varu! Tagad tas pats cilvēks stāsta tieši pretējo, ka ne ko citu bez ši es nevarēšu! Esmu psiholoģiski nogurusi, bet pieraduma un nepieciešamības dēļ turos pie tā, kas, jo citu neko jau neesmu darījusi! Ja es zinātu, ka varu nodarboties kādā citā sfērā, ka man tur spējas vai talants, diez vai paliktu skolā!!

 

Sveika, Sarmīte!

 

Šis gads ir ļoti piemērots jaunām iecerēm, aizsākumiem, izaicinājumiem. Visums tev ir pastiepis pretī roku, sniedzot gan dažādas norādes, mājienus, gan reālas iespējas savā dzīvē uzsākt ko jaunu. Dažkārt tas notiek arī ļoti dīvainā veidā, kad kāds mūs "izaicina", sakot, ka mēs ko nevaram.

Ja iet runa par taviem talantiem vai iespējām, tad pašai darba videi nav tik liela nozīme, bet tai ir jābūt sakārtotai un tādai, kas ir ar noteiktu darba laiku, kas rezultātā tev palīdz savu ikdienu organizēt disciplinēti un paredzami. Tu zini kā sasniegt jebkādus praktiskos dzīves mērķus savā dzīvē, tu spēj būt disciplinēta, mērķtiecīga, noteikta, pacietīga. Tajā pašā laikā ir jāatceras, ka saskaņā ar taviem dvēseles uzdevumiem, tev būtu jākoncentrējas uz ģimenes dzīvi (pašas veidoto un vecākiem), savām mājām gan kā vide, gan komforts, kā arī uz savu iekšējo psiholoģisko procesu analīzi, iedziļināšanās sevī, lai iemācītos sevi labāk saprast. Šeit saistošas var būt psiholoģija, dažādas ezotēriskās mācības, viss slepenais un līdz galam neizzinātais. 

Ja iet runa par taviem talantiem, tad tev būtu jābūt talantam un arī labām iespējām nopelnīt naudu, ar spēju kaut ko organizēt, sevišķi aktivitātes bērniem, sievietēm, pamat aktivitātes izpausme - mājas atmosfēra, privāta vide. Vēl tev noteikti ir talants radīt kaut ko skaistu ar savām rokām - tas var būt talants dārzniecībībā, mājturībā, floristikā, skaistumkopšanā. Var pat akcentēt, ka tev piemīt talants sevi vispār radoši izpaust mājas vai ģimenes vidē, arī iekārtojot dzīves vietu, organizējot ģimeniskas aktivitātes.

Noslēgumā - ļoti būtiski un svarīgi, ka kā 1. prioritāti savā dzīvē tu izvirzi ģimeni, mājas vidi un savu iekšējo pasauli. Saglabājot šo dzīves fokusu, darba jautājumi tavā dzīvē nokārtosies dabiskā veidā.

 

Lai veicas jaunajos aizsākumos un nebaidies rīkoties, šis ir tavs gads!

Jana

 

 

Pievienot komentāru

Aizsardzības kods
Atjaunināt