Solvita: interesé, kas maná astrologiskajá karté rakstíts par bérniem - cik un kad iespéjami (plánoju, bet nesanák) (..)?

 

Sveika, Solvita!

Tavi dzimšanas kartes akcenti norāda uz to, ka tev ir ļoti svarīgi realizēt sevi kā māti un tev arī būs labas iespējas sevi pilnībā izpaust kā labu, gādīgu un mīlošu mammu. Tomēr no tevis tiek prasīts diezgan liels iekšējais briedums un gatavība, pat var teikt drosme. Tevī iekšēji var būt tādi kā psiholoģiskie bloki, vai sajūta, ka sevi būs jāziedo, vai nepietiks līdzekļi, vai kas tamlīdzīgs, kaut kur iekšēji ir kā zemapziņā mītoša viltus pārliecība par to, ko nozīmētu bērns tavā dzīvē. Tu pat ar prātu un loģiku vari saprast, ka tā iedoma ir muļķīga, bet tā reāli tevi spēj nobloķēt līdz tādam līmenim, ka tev ir grūtības palikt stāvoklī. 
 
Labā ziņa, ka tas viss ir pārvarams. Ir vienkārši pašai, vai ar kāda terapeita palīdzību, jāpastrādā ar savām bailēm, viltus pārliecībām, respektīvi ar savu "iekšējo žņaugu". Kad tiksi ar to galā, tev arī būs bērni. Skaitu gan prognozēt nevaru, bet noteikti būs iespēja tikt pie vairākiem.
 
Par laiku - kad - labākas iespējas tikt pie mazuļa ir tieši pašās 2017. gada beigās un tad jau viss 2018. gads ir saistīts ar bērna tēmu, papildus liels akcents ir arī pašās 2018.gada beigās. Tev bērniņa ieņemšana ir ļoti saistīta ar mēness pozīciju. Tas nozīmē, ka katru mēnesi ir kādas produktīvās dienas, ja šīs dienas sakritīs ar ovulāciju, tad ir ļoti augsta grūtniecības iespējamība. Tam var izmantot manas kolēģes izveidoto aplikāciju, kas sniedz labus rezultātus - AstroSecret.
 
 
Lai drosme un pārliecība par sevi!
Jana

 

Pievienot komentāru

Aizsardzības kods
Atjaunināt