lavender 3576132 1280Ar visu to, ka ir augošs Mēness, šonedēļ viena pēc otras nomainīsies enerģijas, kuras mudinās apstāties, piebremzēt un padomāt divreiz, ja ne visas septiņas reizes.

23. augustā Saulīte no ugunīgi spilgtajām Lauvām pāries pie čaklajām un izpalīdzīgajām Jaunavām. No šī brīža vesela mēneša garuma priekšplānā izvirzīsies viss, kas ir saistīts ar pareizu ikdienas rutīnu. Jaunavas enerģija mīl veselīgi ēst, tāpat tā veicinās arī veselīga darba, atpūtas un fizisko aktivitāšu ritmu. Ja par veselību būs kaut mazākais iemesls piedomāt, viss tiks kārtīgi pārbaudīts un visas ārstu rekomendācijas ņemtas vērā. Darbs un ikdienas pienākumi ieņems dzīves centrālo lomu un ļoti svarīgi kļūs būt noderīgiem citiem cilvēkiem.

Bez tam, laikā no 23. augusta līdz 15. septembrim būs retrograds Merkūrs, kas pa otram lāgam liks pārskatīt, pieslīpēt, labot un tikt skaidrībā ar sevi visās tajās tēmās un jautājumos, kuras kaut kādā mērā bija aktuālas jau no 3. augusta. Šis retrogradais periods solās būt īpaši piņķerīgs un kļūdām bagāts. Kļūdas, pat vismazākās netiks palaistas garām, no otras puses, jūs varat arī viegli nogrimt bezgalīgā sīku nianšu pieslīpēšanas un labošanas jūrā, pazaudējot priekšstatu par kopējo mērķi, kāpēc tas vispār ir vajadzīgs.

Šajā laikā ideāli būtu pievērsties visiem tiem darbiem, kas prasa lielu uzmanību uz detaļām un kur ir dabiski pārskatīt vai atkārtoti pieslīpēt, līdz viss ir gatavs. Kā piemēram, rakstu darbi, kuri tiek koriģēti, vai rudens raža, kura tiek šķirota un gatavota ziemai.

Iespējams saskarsities ar kļūdām oficiālo iestāžu paziņojumos un grafikos. Dažādām smalkām niansēm būs līdz pat absurdam liela nozīme – tādēļ dabiski būs grūti vienoties un iespējami daudz pārpratumi. Ieteicams neveikt lielus pirkumus un visu precizēt un pārjautāt vairākkārtīgi. Galvenais šī laika mērķis un uzdevums ir sakārtot savu ikdienu, pārkārtot to atkal un atkal, lai tā pilnībā atbilstu jūsu spēka, gaumes un veselīgas labsajūtas prasībām. Izslīpēt savu ideālo rutīnu.

25. augustā būs diezgan jaudīgas un uz priekšu virzošas enerģijas, kuras mudinās uz drosmīgiem soļiem, iniciatīvām, aktīvām pārmaiņām pat pie visgrūtākajiem apstākļiem. Šī enerģija noteikti nenobīsies pat no visiem retrogradā Merkūra sagādātajiem šķēršļiem un piņķeriem, lai arī uzmanīgiem tāpat ir jābūt un ar zināmām korekcijām būs jārēķinās.

Savukārt 27. augustā Marss no perfekto kārtību mīlošajām Jaunavām, pāries pie mūžīgās harmonijas un līdzsvara meklētājiem – Svariem. Šis ir uzskatāms par vēl vienu iniciatīvu un aktivitāšu bremzējošu spēku, jo Marss (fiziskās enerģijas un gribas pārvaldnieks) Svaru zīmē slikti jūtas un nepārtraukti mēģina samazināt savu uguni, lai saglabātu mieru un harmoniju partnerattiecībās un mijiedarbībā ar pasauli. No šejienes liela svārstīšanās, neizlēmība, ne vienmēr spēja pastāvēt par sevi utml.

Šajā nedēļā kopumā būs jāpārslēdzas uz daudz mierīgāku un sabalansētāku darbošanos, uzmanīgi jākoncentrējas uz ikdienas darbiem un iepriekš sadarītā kļūdu labojumiem, mierīgu rušināšanos un darbošanos katram savā lauciņā un tēmās. Izteikti bremzējošs un visam jaunajam nepiemērots laiks būs līdz 15. septembrim, bet apgrūtinājumus savās iniciatīvās just varēs līdz pat 12. oktobrim.

Lai izdodas atrast savu ritmu!

Auns  

Nedēļa aizsāksies vēlmi pārlauzt kādu kritisko robežu, lai lietas sāktu kustēties. Jūsu ideāli un sapņi, strīdēsies ar simtiem neatliekamiem ikdienas sīkumiem. Ballīšu un izklaides sezona jums tuvojas beigām un no 23. augusta jūs pilnībā ienirsiet darbos, pienākumos un savā ikdienas rutīnā. Var būt liels kārdinājums kārtīgi patērēties vai ko lielu iegādāties, kas, visticamāk, sevi neattaisnos. Tuvojoties nedēļas nogalei jūsos aizvien stiprāks pieaugs apņēmība darba un karjeras jomā izdarīt ko ļoti svarīgu un jaudīgu par spīti visiem šķēršļiem. Retrogradā Merkūra periods jūs ievilks ikdienas rutīnā. Savukārt no 27. augusta jūs pāris mēnešus ļoti piestrādāsiet pie savām partnerattiecībām.

Vērsis

Šobrīd jums var būt diezgan kaprīzs noskaņojums, kāda vēlme vai vajadzība jūs stipri vilinās, lai arī reāli apzināsities, ka tas ir pārspīlēti un ka bez tā varat arī iztikt. Ieteiktu lieki netērēties, pat tad, ja tā ir dāvana vai kas labi gribēts. No 23. augusta jums svarīgākā tēma būs bērni, atpūta, izklaides vai kādi hobiji. Šeit diezgan stipri vējos atkārtojuma sajūta. Iespējams risināt tos pašus jautājumus ar bērniem, ko katru gadu, satikt senus draugus vai pat aizraušanos un nedaudz pakavēties atmiņās, vai atjaunot iespēju atgriezties pie kāda mīļa hobija. Tīrība un kārtība šobrīd būs vajadzīga it visā un lielākās problēmas var būt no tās neesamības. No 27. augusta vairāku mēnešu garumā jums būs paaugstināta slodze.

Dvīnis

Nedēļas sākumā būs izteikti pretrunīga izjūta, no vienas puses māja, ģimene un visi ar to saistītie pienākumi, no otras puses, visa plašā pasaule jūs vilinās. Iespējams kāds skaists sapnis, pēc kura jūs tieksities un kas ir sasniedzams vien ārpus mājām, caur pašrealizāciju, panākumiem un citu dalīšanos ar apkārtējo pasauli. 23. augusta sāksies retrogradā Merkūra periods, ko izjutīsiet kā ļoti spēcīgu bremzējošu spēku, kas mudinās uz intravertāku un noslēgtāku dzīvesveidu. Tuvākās trīs nedēļas jūs labprāt čubināsities pa savām mājām, kaut ko risināsiet, tīrīsiet un kārtosiet, kā arī domāsiet savu garo domu, ko darīt tālāk, uz ko var balstīties un paļauties tajās iecerēs, kuras šobrīd tālumā plīvo.

Vēzis

Pašā nedēļas sākumā būs jāiespēj atrisināt tūkstoš sīkumi un vienlaicīgi, kas liels, ideālistisks un skaists jūs aicinās pacelt galvu un paskatīties uz notiekošo un dzīvi  kopumā no daudz visaptverošāka skatu punkta. No 23. augusta viss it kā sastings, un jau pa otram lāgam vajadzēs pārskatīt visi iepriekš sadarītie darbi un nianses. Liels akcents uz komunikāciju, lai rastu jaunus risinājumus, veidotu kontaktus vai precizētu neskaitāmus sīkumus, arī mārketings un publicitāte. Korekcijas un atkārtota jau zināmo lietu darīšana ieņems lielu vietu. Atkalredzēšanās prieks ar cilvēkiem no pagātnes un savstarpējās saiknes atjaunošana. No 27. augusta pāris mēnešu garumā, liels akcents uz dzīvesvietas jautājumu risināšanu.

Lauva

Jūs vēl pēdējās dienas izbaudīsiet Saulītes siltumu un dāsnumu, kad 23. augustā Saulīte pārejot Jaunavas zīmē mudinās jums pievērsties naudas un finanšu jautājumiem. Iespējams vasara kopumā bija ļoti aktīva un dāsna, bet arī tēriņu netrūka, tagad, līdz ar retrogrado Merkūru, tuvākās trīs nedēļas būs piemērotas, lai skaitītu, aprēķinātu izdevumus un ieguvumus, savilktu kopā bilanci un ļoti iespējams nedaudz vairāk pieturētu naudiņu kā līdz šim. Spontāns impulss vēl kaut ko lielu nopirkt vai ieguldīties, sevi neattaisnos. Šobrīd jūsu nauda mīlēs, ja jūs tajā ieviesīsiet kārtību un čubināsiet to – pārskaitot, sadalot, rēķinot un atkal pārskaitot. Pienākumi, atbildība un reālistiskums it visā būs zelta vērtē.

Jaunava

Šajā nedēļā visi ceļi ved pie jums, Jaunavām. Nedēļas sākumā iespējama spriedze partnerattiecībās, kur jūs izaicinās neloģiskā un nesaprotamā jūtu pasaule. Savukārt no 23. augusta Saulīte pāries pie jums, gatava sildīt jūsu talantus, stiprināt saimnieciskumu, uzmanīgumu un vērīgumu. Tiesa, kopā ar retrogrado Merkūru, tas viss paliks izaicinošāk, jo perfekcija prasīs, lai jūs neskaitāmas reizes atkal un atkal pārdomātu, pārbaudītu, pārskatītu vai pārlabotu ko iepriekš izdomātu vai sadarītu, bet tik liela pašatdeve procesam vien jums būs pa spēkam. 25. augustā iespējams kāds izrāviens vai iznāciens, kam būs vajadzīgs papildus spēks un drosme. Piepildījumu gūsiet no izpratnes, kā jūs varat būt noderīgi citiem.

Svari

Vēl pašā nedēļas sākumā jums var būt impulss par neatliekamu ieceri, pirkumu vai vajadzību, kas var būt stipri ambicioza. Tomēr, lai arī cik neatliekams tas šobrīd neliktos, ātrāk par septembra otro pusi nekas tā īsti tāpat nenotiks. No 23. augusta jums ļoti svarīgi būs dot sev gana daudz laika atpūtai un domāšanai. Labprāt ceļosiet vai kā savādāk attālināsities no ikdienas. Ja arī ko darīsiet, tad ļoti mierīgā veidā, ļaujot idejām nobriest sevī. Atceries, pat zem biezākās sniega kārtas ir paslēpušās sēklas, kuras īstajā brīdī būs gatavas dīgt. Neprasiet no sevis pārāk daudz un dodiet sev laiku. No 27. augusta jūs gribēsiet jau daudz aktīvāk izpausties, bet viss būs atkarīgs vai jums blakus būs vajadzīgie cilvēki.

Skorpions

Izklaides un draudzības, hobiji un plāni, ļauties sajūtu mirklim vai pieturēties pie plāna, tās būs galvenās dilemmas šīs nedēļas sākumā. No 23. augusta jūsu uzmanība mēneša garumā būs pievērsta draudzībai, ilgtermiņa plāniem un sabiedriskajai dzīvei, savukārt tuvākās trīs nedēļas jūs nepārtraukti slīpēsiet, kārtosiet, skaņosiet un pielāgosiet visu, kas ar to saistīts. Laiks nav piemērots līgumu slēgšanai, lieliem pirkumiem un jauniem sākumiem, tomēr 25. augusts var dot tādu kā izrāvienu, jaudu izdarīt ko ilgi sevī briedinātu, kā plānu, ieceri vai dalīšanos ar citiem. No 27. augusta līdz 12. oktobrim jūs dosities atpūtā vai dosiet priekšroku darbam vienatnē, savā tempā un slepenībā no citiem.

Strēlnieks

Šajā nedēļā jums noslēgsies šīs vasaras lielais skrējiens, kurā jūs aktīvi dalījāties ar citiem, mācījāt un mācījāties paši, ceļojāt vai kā savādāk pacēlāt sevi virs ikdienības. Tagad, no 23. augusta jūs mēneša garumā būsiet orientēti uz kādu svarīgu dzīves vai karjeras mērķu sasniegšanu, redzamu panākumu gūšanu. Vienlaicīgi, tieši tuvākās trīs nedēļas, kamēr būs retrograds Merkūrs, jūs runāsiet, skaņosiet, meklēsiet un risināsiet iespējas, kā tieši gūt panākumus vai sasniegt izraudzītos mērķus. Šeit sīkumiem būs liela nozīme un tas prasīs lielu profesionālismu un spēju nepalaist garām svarīgas nianses. Ja izskatiet jaunu darba piedāvājumu, tad izpētiet visu kārtīgi un nesteidzieties parakstīt līgumu.

Mežāzis

Līdz ar šo nedēļu šīs vasaras lielākie izaicinājumi un kārdinājumi pēc kaut kā vairāk vai īpašāka nekā līdz šim, pamazām noplaks. No 23. augusta jūs tuvāko mēnesi pievērsīsities ceļošanai, kā jauna apguvei vai dalīsities savās zināšanās ar citiem. Tiesa gan, laikā līdz 15. septembrim jūs vairāk darbosities tādā kā testa versijā, daudz eksperimentu, mēģinājumu un dažādu nianšu pieslīpēšanas un izslīpēšanas. Laiks piemērots sava profesionālisma izslīpēšanai. Liels akcents uz cittautiešiem vai ārzemēm kopumā. No 27. augusta līdz pat 12. oktobrim jūs būsiet ambiciozi noskaņoti, jūs viegli uzņemsities atbildību un atradīsities redzamā lomā vai statusā. Šis būs sabiedriski aktīvs un uz panākumiem vērsts laiks.

Ūdensvīrs

Pats nedēļas sākums būs ambiciozs un uz risku orientēts. Iespējams izskatīsiet kādus lielākus tēriņus vai ieguldījumus, ar ko gan neieteiktu steigties. No 23. augusta pamazām noplaks milzīgā pārnese un akcents uz partneratteicībām. Tā vietā lielu lomu spēlēs ļoti intensīva un nepastarpināta pieredze, iespēja iziet ārpus savas komforta zonas, bet tādā stabilā un jēgpilnā izpildījumā. Tieši šajā retrogradā Merkūra periodā jūs meklēsiet iespēju, kā bagātināt savu dzīvi ar krāsām, sajūtām un pieredzi. Meklēsiet jaunus ceļus un risinājumus esošajai neapmierinātībai finansēs, attiecībās vai dzīvē kopumā. Laiks pievērsties veco ieradumu maiņai un ļaut sev pārdzimt jaunā kvalitātē. Sīkumiem būs liela nozīme.

Zivis

No šīs nedēļas liels enerģiju koncentrāts būs tieši jūsu partnerattiecību jomā. No 23. augusta tuvāko mēnesi tā būs centrālā jūsu dzīves sfēra, savukārt pateicoties retrogradam Merkūram, līdz pat 15. septembrim jūs runāsiet, risināsiet, domāsiet un atkal mēģināsiet runāt, lai aiznestu līdz partnerim kādu svarīgu vēstījumu, ideju vai pārliecību. Šis būs testu un eksperimentu laiks, kur pilīte krāsies pie pilītes un viss vedīsiet salīdzinoši lēni. Šajā nedēļā ieteiktu būt īpaši uzmanīgiem, sevišķi laikā ap 25. augustu, kad parādīsies lielāks kategoriskums un samazināsies iespēja elastīgi reaģēt uz situāciju. Iespējams, tiksiet pie pēdējā piliena. Kopumā neieteiktu uz steigties ar galējiem lēmumiem.

*Šī ir vispārēja prognoze, kura atbildīs personām ar spēcīgiem konkrētās zīmes akcentiem dzimšanas kartē. Precīzu atbilstību zīmei var noteikt tikai kvalificēts astrologs.

©Sagatavots un publicēts speciāli žurnālam "Privātā Dzīve", 2023

Autore sertificēta astroloģe, astropsiholoģe Jana Reķe

Pievienot komentāru

Aizsardzības kods
Atjaunināt

Komentāri  

0 # Baiba 2023-08-28 11:58
Paldies! Ļoti noderīgi!
Atbildēt | Paziņot administratoram