freedom gb1ae1270e 1280Šī nedēļa būs pilna iespējām un izvēlēm, kuras var radīt tieksmi pārspīlēt, aizrauties un pazaudēt jebkādu mēra izjūtu. Tanī pat laikā, Mēnestiņš turpinās izkust acu priekšā līdz pat svētdienai, kad 7:37 no rīta sāksies jauns atraktīvs un dikti aktīvs mēness cikls Dvīņu zīmē.

Tādēļ šī nedēļa būs vēl gana aktīva un pilna svarīgiem notikumiem, izteiktu bloķējošu vai bremzējošu faktoru nav, kā vienīgi tas, ka iekšēji prasīsies pārslēgties uz mierīgāku tempu, līdz pašā nedēļas nogalē, līdz ar Mēness cikla nomaiņu – ideāls brīdis nedaudz norimt, izelpot un ļaut sev arī atpūsties, lai arī tas nenozīmē, ka prāts vai mēle būs gatava apstāties kaut uz mirkli.

15. jūnijā būs izteikti juridisku, birokrātisku un lietišķu akcentu nospiedumi, var kārtot formalitātes, risināt jautājumus ar valsts iestādēm, konsultēties ar ierēdņiem u.tml. Lai vai cik grūti vai sarežģīti tas arī neliktos, sāciet darīt un jums viss izdosies.

Vēl var izcelt 17. jūniju, šajā dienā būs ļoti salda valodiņa, labprāt skaisti izteiksities vai rakstīsiet, piemitīs izteikts mākslinieciskums. Tomēr ieteiktu būt uzmanīgiem, ja šajā dienā jums kāds kaut ko sola vai, ja šajā dienā gaidāt kādu svarīgu mutisku atbildi no kāda - pateikt rūgtu patiesību acīs būs grūti un tas var apzināti vai neapzināti ievest jūs maldināšanā. Bez tam, tā kā šī būs beidzamā Mēness diena, tad uzmanieties tikt pierunāts uz kādiem lielākiem izdevumiem. Šo dienu būs grūti pavadīt zināmā askēzē, kaut arī tas būtu vissvētīgākais.

18. jūnijā gaidāms dinamiskais Dvīņu jaunmēness. Tas mudinās strādāt pie simtiem sīkumu un detaļām, lai jūs spētu sasniegt savus ideālus. Nesatraucieties, ja dažkārt liekas, ka tajos pazaudējat pašu galveno, tas savā ziņā tomēr pieder pie šīs enerģijas dabas. Tādēļ svētdiena būtu piemērota lai pārslēgtos un jau pēcpusdienā ar pildspalvu rokās pasēdētu un paplānotu savus tālākos soļus. Svarīgākais, kaut ar piepūli, bet tomēr identificēt savus ideālus, sajūtu un vērtību kopumu uz kuru jūs tiecaties, un tikai pēc tam ķerties klāt smalkajām detaļām, mazajiem solīšiem, kas palīdzēs jums izraudzītajā virzienā virzīties.

Tāpat arī, nu jau vairāku nedēļu garumā fonā virmo vēl viena svarīga enerģiju saspēle, kura raksturo vairāk sociālos procesus un tīri personiskā līmenī – darbu un karjeras perspektīvas. Pirmdien, 19. jūnijā jūsu iespējas un saistības, tiecība un pienākumi ceļā uz to, nonāks savstarpējā balansā. Šis ir labs brīdis kādam restartam vai jaunam sākumam profesionālajā dzīvē un jautājumos. Tā ir iespēja iezemēt un realizēt iecerēto ļoti praktiskā veidā; zināšanas, kuras jūs varat likt lietā; kompetences, kuras varēsiet izpaust. Tikai piebildīšu, ka šis balanss ir atrasts sievišķīgajās enerģijās, tādēļ visu dariet mierīgi, maigi, skaisti, intuitīvi un ar rūpēm par ķermeni, nevis ar kontroli, spriedzi vai stresa pilnu darbošanos.

Lai vai kā, nedēļa tomēr kopumā ir par izklaidēm, radošumu, iepazīšanos, dalīšanos priekā, un arī mīlestības drirkstelītes tepat vien gaisā virmos. Tādēļ pāri visam būs aizraujoši un aktīvi pavadīts laiks.

Uzsmaidi, un pasaule uzsmaidīs tev pretī!

Auns  

Dinamisks un atraktīvs laiks. Jūs būsiet vairāk noskaņoti uz izklaidēm vai mīlestību, nekā nopietnam darbam. Izņēmums, protams, ja jūsu darbs ir saistīts ar izklaides industriju vai bērniem, kā arī, ja tas ko jūs darāt ceļ jūsu pašapziņu. Šajā nedēļā būtu ļoti piemēroti kārtot dažādas lietišķās formalitātes saistībā ar kādiem oficiāliem dokumentiem, sarakstēm u.tml. Sevišķi, ja vajadzīgs kaut ko novest līdz galam. Aizejošais Mēness cikls aicina jūs atstāt pagātnē savas rūpes un raizes par naudu, lai atbrīvotos spēks palūkot, ko dzīve jums ir gatava piedāvāt raižu vietā. 18. jūnija jaunmēness aicina jautāt un runāt, ja jums kas nav skaidrs vai ir vajadzīgs, metiet viltus lepnumu pie malas, tas būs slikts padomdevējs.

Vērsis

Nedēļas sākums vēl var būt nedaudz nospriegots, bet kopumā jūs jutīsities labi. Trešdien un ceturtdien parūpējieties par sevi un tīri ķermenisku labsajūtu. Mācieties atteikt, lai arī cik grūti jums tas nebūtu un nebaidieties būt citiem neērti. Tas nemazinās jūsu vērtību patiesi svarīgo cilvēku acīs, gluži pretēji. Mājas lietas un ģimenes jautājumi vēl joprojām ir pašā prioritāšu augšgalā un jūs meklēsiet mierīgus un harmoniskus risinājumus, kas var pārvērsties arī kompromisos. Līdz ar aizejošo mēness ciklu jūs pagātnē varat atstāt maldīgu priekšstatu par sevi un jūsu iemīļoto tēlu, kādu jums patīk par sevi radīt. Vietā Jaunmēness jums atnesīs iespējas paaugstināt savu pašvērtējumu  un arī nopelnīt.

Dvīnis

Šī būs ļoti rosīga nedēļa, pilna aktīvas darbošanās un runāšanu uz visām pusēm. Jūsu dabiskā tendence darīt vairākas lietas vienlaicīgi izpaudīsies vēl izteiktāk kā parasti, sevišķi no piektdienas līdz svētdienai. Telefons būs karsts no runāšanas un internets, lai arī cik ātrs būtu, tomēr šķitīs palēns. 15. jūnijs var izvērsties par ļoti produktīvu dienu, kad varat sakārtot kādus svarīgus dokumentus vai formalitātes. Līdz ar aizejošo Mēness ciklu, jūs pagātnē varat atstāt iekšējās šaubas, satraukumus un ēnas, kuras kādu laiku no jums neatkāpās, lai ar 18. jūnijā gaidāmo jaunmēnesi Dvīņu zīmē, jūs varētu uzlādēties jaunai, daudz jaudīgākai un aizraujošākai sevis versijai, kas dos spēkus vismaz gadam.

Vēzis

Šis būs tāds kā brīdis pirms, nedēļa pirms kāda jauna un svarīga sākuma, gan tajā kā jūs paši sevi redzat, gan kā izpaužaties ārējā pasaulē. Pēdējo nedēļu laikā pieaugošā tendence savienot pretstatus tajā, ko un kā jūs darāt, sasniegs jums tik ļoti vajadzīgo līdzsvaru. Tādēļ līdz ar 18. jūnija jaunmēnesi un tam sekojošajās dienās iespējams jauns karjeras sākums vai svarīgs etaps jūsu pašrealizācijā. Nauda pie jums atnāks viegli, bet tik pat viegli arī aizies. Būtu vērts pielikt papildus piepūli, lai tā turpinātu arī tālāk pie jums labi nākt. No 15. – 17. jūnijam jums būs laba iespēja sakārtot svarīgas formalitātes un jautājumus, kam līdz šim nevarējāt saņemties pieķerties. Nedēļas nogalē atļaujiet sev pasapņot.

Lauva

Šim laikam ir lieliskas iespējas kļūt par neaizmirstami skaitu jūsu dzīves posmu. Tikai ļoti pacenšoties jūs to varat pārvērst par kaut ko netīkamu. Esiet spilgti, drosmīgi un uzņēmīgi. Nebaidieties izpaust savu neatkārtojamo individualitāti sev un apkārtējiem par prieku. Viltus pieticībai tagad nav piemērots brīdis. Atrodiet veidu, kur jūsu patiesā daba un talanti nestu kādu labumu sabiedrībai un jūs varēsiet aizmirst vārdu  “darbs”. Nedēļas vidū jūs varēsiet sakārtot jautājumus saistībā ar savu biznesu, saistībām vai lielākām iecerēm. 17. jūnijā aizejošais Meness cikls ir gatavs aiznest sev līdzi vecās ambīcijas, kas tagad rada tikai smagumu, vietā sniedzot iedvesmojošus ilgtermiņa plānus un nozīmīgas draudzības.

Jaunava

Stipri aktīvs laiks, kad ļoti svarīgi būtu noturēt savu fokusu uz pašu galveno, nepazaudējot sevi sīkumos. Daļa jūsu aktivitāšu tagad būs nonākušas līdz savam redzamākajam atskaites punktam, kas var būt kā eksāmens, pārbaudījums vai statuss, kuru jūs iegūsiet. Partnerattiecībās šobrīd ir ļoti nopietnas situācijas ar atbildīgiem lēmumiem un tālejošām sekām. Tas radīs zināmu spriedzi. Iespējami komplimenti, uzslavas, atzinība vai citas saldas runas, kas jums ļoti ies pie sirds. Aizejošais Mēness cikls ir gatavs palīdzēt jums atstāt pagātnē viltus ideālus un mācības, kuras jūs ir ievedušas strupceļā. Tā vietā gaidāmais 18. jūnija jaunmēness jums dāvās jaunus mērķus un ambīcijas uz kurām tiekties.

Svari  

Spilgts un enerģisks laiks, kuru būtu ieteicams pavadīt kopā ar draugiem un citiem labiem cilvēkiem. Šis ir sabiedriski aktīvs laiks, ko būtu ieteicams pavadīt labā kompānijā. Iespējams, pat kāpsiet uz skatuves vai gūsiet kādu mirklīgu slavu. Ja esat stratēģis pēc savas dabas, tad šis var būt nozīmīgs laiks, kad spert svarīgus soļus pretī savu ilgtermiņa plānu manifestācijai dzīvē. Darbā var būt komandējums, nepieciešamība strādāt pie kādiem juridiskiem jautājumiem vai specifisku zināšanu apguve. Kopā ar aizejošo Mēness ciklu jūs pagātnē varēsiet atstāt kaitīgus ieradumus vai kādus dziļus pārdzīvojumus. Vietā gaidāmais jaunmēness jums aktivizēs jaunus ideālus un sapņus pēc kuriem tiekties.

Skorpions

Dinamisks laiks un galvenais, viss ko jūs darāt būs redzams kā uz paplātes, kas jums nebūs patīkami. Šis var būt kādu svarīgu ambīciju sasniegšanas laiks, kad varat ieraudzīt sava darba augļus vai rezultātus. Atkarībā no jūsu iepriekšējiem centieniem tie var būt kā slavas, tā arī neslavas mirklis. Ja nu gadījumā esat ieplānojuši karjeras maiņu, tad laiks tam ir izcili piemērots. Esiet atklāti pret sevi. 15. jūnijā var nokārtot kādus saistību jautājumus, var aktualizēties kāds nenokārtots parāds. 17. jūnijs būs piemērots, lai pagātnē atstātu partnerattiecību nedienas un tendenci gaidīt kaut ko no otra. Tā vietā 18. jūnija jaunmēness jums dāvās drosmi mainīties un pielāgoties apstākļiem, atgriežot ticību labajam.

Strēlnieks

Turpinās gana labs, pat iedvesmojošs periods, lai arī izaicinošs. Šis laiks no jums prasa, lai jūs izietu no savas komforta zonas un iestigušām pārliecībām, lai nebaidāties parādīt sevi jaunā gaismā. Jums svarīgas būs partnerattiecības un šeit būs daudz kas jāizrunā un jāatrisina.  Ceļošanai ļoti piemērots laiks, kā arī lai pabeigtu iesāktās apmācības. Katrā gadījumā jūs ļoti tieksities izkļūt no rutīnas un gūt kādu ekstra ordināru pieredzi un iespaidus. Iespējams noslēgsiet līgumu par dzīves vietu, sadarbību vai ko tml. Aizejošais Mēness cikls līdzi paņems nogurdinošo rutīnu un raizes par darbu. Tā vietā jaunmēness jūs virzīs partnerattiecību vai sadarbību virzienā, kur svarīgi neaizmirst – kāpēc jūs to darāt.

Mežāzis

Šis ir drosmīgs un uzņēmīgs laiks, kad no vienas puses jums ir jāizaicina sevi, jāpārvar kādi nopietni šķēršļi, iekšēji vai ārēji ierobežojumi, un tanī pat laikā jāsaglabā veselīga rutīna. 15. jūnijā jūs varat sakārtot kādas svarīgas formalitātes vai citus birokrātiskus jautājumus. Tas tādēļ, ka būsiet noskaņoti nopietnam darbam un spēsiet ilgstoši koncentrēt savu uzmanību, nepalaižot garām pat visniecīgāko niansi. Aizejošais Mēness cikls jums palīdzēs pagātnē atstāt saldas runas, kuras nekur neved, un izklaides, kuras vairs nesniedz prieku.  Tā vietā 18. jūnija jaunmēness jums ir sarūpējis iespēju kaut ko labu sastrādāt darba un pašrealizācijas jomā, ieskicējot kādu svarīgu sākumu, tikai neaizmirstiet kādēļ jūs to darāt.

Ūdensvīrs

Šis ir laiks, kad jūsu attiecību statuss noteiks to, kā jūs jūtaties. Laulātajiem Ūdensvīriem šis laiks ir par attiecību iznešanu jaunā etapā. Stabilās attiecībās neesošajiem zīmes pārstāvjiem būs ļoti spēcīgs impulss tādas atrast, tādēļ metīsiet acis pa labi un pa kreisi. Apkārtējā pasaule vairāk nekā parasti jūs spoguļos – jūsu omu, attieksmi un sajūtas. Pavērojiet, pamaniet likumsakarības, tas palīdzēs jums daudz labāk saprast, ko jūs patiesībā vēlaties. Iespējami kādi nopietnāki izdevumi uz bērniem. Aizejošais Mēness cikls ir gatavs palīdzēt jums pagātnē atstāt rūpes un nedienas jūsu dzīves vietā vai ģimenē. Tā vietā 18. jūnija jaunmēness jums atnesīs hobijus, izklaides, iepazīšanās un laiku ar bērniem.

Zivis

Rosīgs un radošs laiks. Jūs iekšēji būsiet ļoti savākti un disciplinēti. Jūsos dominēs augsta pienākuma apziņa un gatavība atlikt mirklīgu prieku, kāda ilgtermiņā nozīmīga mērķa vārdā. Tikai uzmanieties neiekrist mūžīgi atliktas dzīves lamatās. Ceturtdien jūs varat sakārtot kādus svarīgus birokrātiskus jautājumus. Nedēļas izskaņai tuvojoties parādīsies vēlme pēc priekpilnām aktivitātēm kopā ar ģimeni. Iespējams plānosiet kādu izbraucienu. Aizejošais Mēness cikls ir gatavs paņemt sev līdzi ārējo skrējienu un sociālo aktivitāti, tā vietā dāvājot iespēju vairāk pievērsties ģimenei un mājas dzīvei, atgriezties pie savām saknēm (kā dzimta) vai atgūt saikni pašiem ar sevi (kā intuīcija). Profesionāli – iziešana jaunā līmenī.

 

*Šī ir vispārēja prognoze, kura atbildīs personām ar spēcīgiem konkrētās zīmes akcentiem dzimšanas kartē. Precīzu atbilstību zīmei var noteikt tikai kvalificēts astrologs.

©Sagatavots un publicēts speciāli žurnālam "Privātā Dzīve", 2023

Autore sertificēta astroloģe, astropsiholoģe Jana Reķe

Pievienot komentāru

Aizsardzības kods
Atjaunināt

Komentāri  

0 # Dace 2023-07-03 20:00
Paldies!
Atbildēt | Paziņot administratoram