tree 736877 1280Šīs nedēļas lielākais notikums ir gaidāmais pusēnas mēness aptumsums 5. jūnija vakarā, pl. 22:25 (Latvijā redzams). Astroloģiski tas nozīmē, ka mēs ieejam liktenīgu notikumu un dzīves pagriezienu turbulences zonā un šīs enerģijas darbojos jau no nedēļas sākuma.

Šis konkrētais aptumsums ir īpašs ar to, ka aizsāk nozīmīgu pāreju un pārmaiņu ciklu, kurš turpināsies vēl 1,5 gadu. Galvenās tēmas – kur meklēt patiesību, kad informācija un viedokļu ir tik daudz? Kā atšķirt gudrību no veiklas vārdu spēles? Kā nokāpt no paša pārgudrības podestāla, lai atkal spētu ko jaunu apgūt un uzzināt? Kā nesarežģīt vienkāršo? Kā neieciklēties esošajā, bet elastīgi meklēt, jautāt un sintezēt, tādejādi radot jauno? Citiem vārdiem – gudrība un pārgudrība, vienkāršība un sarežģītība, mācīties un mācīt, radīs tās dilemmas ar kurām saskarsities.

Kopā ar 5. jūnija aptumsumu aizsāksies arī tā dēvētais aptumsumu koridors, kurš sevī ietvers vēl gaidāmos 21. jūnija un 5. jūlija aptumsumus, ar kuru tad arī tas noslēgsies. Tomēr gana aktīva tā ietekme būs pat līdz 20. jūlijam.

Šajā laikā būtu ieteicams būt vērīgākiem, apzinātākiem un uztverīgākiem. Visam notiekošajam būs daudz lielāka un dziļāka nozīme nekā sākotnēji var likties. Piefiksējam, vērojam un esam maksimāli apzināti savās darbībās un izdarītajās izvēlēs. Tā kā astroloģiskais fons ir ar spēcīgu akcentu uz pagātni, tad gaidāmais mēnesis var būt ļoti efektīvs, lai atstātu pagātni pagātnē – atlaižot rūpes, raizes, pāri darījuma sajūtas un citus kreņķus.

Jaunām lietām un iecerēm, kurām nav kāds pieredzes vai reālo prasmju segums pagātnē, šis būs nepiemērots laiks. Vienlaicīgi, gaidāmais aptumsuma koridors var būt arī kā atrisinājums ilgam, garam, iekšējam, sevi tirdošam procesam ar kādas izvēles izdarīšanu, attiecību risināšanu vai savas dzīves pārkārtošanu saskaņā ar savu ticību un pārliecību.

Kā jau visos jaudīgos laikos – kādam tas nāks kā liela svētība, bet kāds var iestūrēt arī kokā vai grāvī. Tādēļ esam uztverīgi un piedomājam – ko runājam, darām un vispār translējam pasaulei, un, ja dzīve jūs pārāk sanes - nebaidieties jautāt pēc padoma vai palīdzības.

Lai aizraujoša un izzinoša nedēļa!

Auns

Nedēļa būs dinamiska, daudz kustēsities vai būsiet ceļā. Iespējams risināsiet automašīnas jautājumus vai būs jāizskaidrojas kādas sarunas vai pieņemta lēmuma sakarā. Šis aptumsumus jums liks meklēt atbildes uz to, kur veselīgs egoisms un prasme pastāvēt par sevi robežojas jau ar egocentrisku uzstājību un sava viedokļa uzspiešanu. Jums var būt izvēle - darīt pa savam (vieglākais risinājums), vai pēc tā kā būtu labāk visiem, tiešām ieklausoties un mēģinot saprast, kas otram ir vajadzīgs. Pēdējais variants prasīs piepūli, bet ilgtermiņā būs ļoti atalgojošs. Jums var būt noderīgas idejas, kas var būt nākotnē noderīgas. Pierakstiet, bet vēl nestiedzieties. Iespējams uzvirmos attiecību kaislības esošajā partnerībā.

Vērsis

Šī nedēļa jūs var paprovocēt vai pakārdināt ar materiālām lietām - kā māju laukos, jaunu kleitu vai citu īpašu vēlmi. Caur šo jūsu ideju, aizraušanos vai kārdinājumu arī notiks jūsu šīs nedēļas labsajūtas noteikšana. Ja tas jums būs viegli iegādājams, jutīsities labi, ja ne – būsiet diezgan neapmierināti. Jūs savu vērtību ļoti spēcīgi mērīsiet pēc sava materiālā nodrošinājuma un caur to arī ļoti spēcīgi var nofiksēties jūsu jaunais pašvērtējuma un atalgojuma atskaites punkts. Aptumsums primāri aktivizēs jūsu naudas sfēru, mudinot izvērtēt vai jūs gana ieguldāt savā nākotnē un pārāk neieciklojaties uz krājumu veidošanu. Ideālā variantā var sakrist arī ar kādu parādu noslēgšanu, bet ne jaunu saistību veidošanu.

Dvīnis

Jūs un visi tie, kuri spēj sevi identificēt ar izteikti dvīniskām īpašībām, ir šīs nedēļas galvenie varoņi. Jūsu pašidentificākcija ļoti spēcīgi notiek caur to, ko jūs domājat un runājat, dzīvei jābūt vieglai, pozitīvai un interesantai. Šis aptumsums aktivizēs jūsu ziņkāro un zinātkāro šķautni un mēģinās to sastiķēt kopā ar stabilām un ilgtermiņā paliekošām atziņām un dzīves stratēģijām. Jūsu mūžīgā problēma – kā paspēt visu, kad interesē tik daudz? Kā nepazaudēt sevi un neapjukt, kad telefoni, e-pasti un sociālie tīkli nepārtraukti dun, ziņojot par jaunumiem? Kā iedot sev oficiālu atļauju nereaģēt un dažkārt vienkārši atpūsties tā pat vien, sevis dēļ, bez plāna, bildēm vai atskaitīšanos tīklos? Atļaujiet sev izelpot. Dariet to apzināti.

Vēzis

Šī nedēļa var izvērsties stipri duāla, no vienas puses darbi, pienākumi, solījumi, arī profesionālās iespējas, no otras puses, tā vien gribēsiet kaut kur nolīst no visiem prom un pavadīt laiku pašiem ar sevi. Šis jums ir saudzējamais laiks, būtu ieteicams pastiprināti rūpēties par savu veselību un mēģināt sabalansēt savas aktivitātes. Ideālā variantā, atpūtīsities dabā, sevišķi pie ūdens. Lai arī jūs riskējat palikt ļoti neērti un apkārtējo nesaprasti, dodiet sev laiku pastaigāt, pasapņot vai pazīmēt. Nesteidziniet sevi. Jūsu visdziļākajos slāņos pārkārtojas vērtību sistēma, prioritātes un pārliecības, tam ir vajadzīgs laiks. Tomēr, ja jūs sevī sajūtat impulsu dalīties, dariet to. Jūs varat būt daudz patiesāki, dziļāki, empātiskāki un uztverīgāki.

Lauva

Gaidāmais aptumsums Lauvām aktivizēs draudzības, mīlestības, atpūtas un izklaides sfēru. Jums var rasties problēmas sadalīt uzmanību starp ieplānoto un to, kur sirds prasīsies. Daudzi jūsu hobiji un aizraušanās pamainīs savu vietu un lomu jūsu dzīvē. Šobrīd iet netipiskus ceļus no jums prasīs īpašu spēku un piepūli. Nemēģiniet visu saprast ar loģisko prātu, drīzāk uzticieties savām sajūtām. Esiet vērīgi ar savu vēlmi pamācīt un dot padomus, izejiet no komforta scenārijiem. Uzdodiet jautājumus, izziniet otru cilvēku, viņa nolūkus un motivāciju, pirms atbildiet vai rīkojieties kā ierasts. Mīlestība virmos gaisā, bet vairāk ar skatu pagātnē, kā pārvērtēšana vai bijušo attiecību šķetināšana.

Jaunava

Nu jau pilnībā notikumu daba jūsu dzīvēs iegriezīsies pēc neloģiskiem noteikumiem un likumiem. Apkārtējo motivācijas var šķist nesaprotama un rīcība dīvaina. Tomēr ar visu to, jums ir iespēja izrauties saulītē un gūt sen gaidītus profesionālos panākumus, atzinību vai tieši otrādi – galēji vilties par tās neesamību. Viss būs atkarīgs no tā, kur un kā jūs pēdējā gada laikā esat virzījušies ceļā uz mērķi. Aptumsums var iezīmēt būtisku pagrieziena punktu primāri karjerā, kā arī pastiprināt iekšējo konfliktu enerģijas sadalīšanā starp darbu un mājām. Bez tam, jums nav jāpaveic neiespējamais un jāiziet uz risku, tieši otrādi, jāmācās atslābināties un uzticēties dzīves plūdumam, kas jūsu gadījumā var būt pat grūtāk.

Svari

Gaidāmā nedēļa jums liks pamatīgi parosīties. Interešu būs daudz, gribēsiet visur kur pabūt un daudz ko pieredzēt. Arī ikdiena būs gana piesātināta un nepārtraukti prasīs jūsu spēju elastīgi adaptēties situācijai. Līdz ar to, sekot kādam noteiktam grafikam, var īsti neizdoties. Ļoti daudz kas šķitīs neskaidrs, kas pastiprinās svārstīšanos, neizlēmību un noteiktās tēmās veicinās staigāšana uz priekšu un atpakaļ. Tomēr jums nevajadzētu koncentrēties uz partneri vai atstāt lēmuma pieņemšanu viņa ziņā. Tieši otrādi, gaidāmais aptumsums mudinās jums tomēr uztaustīt pašiem sevī nelokāmās pārliecības, vērtības un uzstādījumus, kuri jūsu dzīvē paliek nemainīgi neskatoties ne uz ko.

Skorpions

Gaidāmais aptumsums jūs var izprovocēt uz neloģiski drosmīgu vai azartisku soli, kas var tikt sperts kā mīlestības vārdā, tā arī saistībā ar jūsu profesionālajiem centiem. Viens no galvenajiem akcentiem, caur kuriem šīs enerģijas izpaudīsies ir naudas jautājumi – vēlme riskēt un nopelnīt vairāk, aizņemties, ieguldīt vai vispār vieglā veidā piepelnīties. Lai arī jūs var pavadīt zināma veiksme, tomēr riska faktori arī ir augsti. Ārpus tā, jūs labprāt ļausities mīlestībai, romantikai un īpašiem kopā būšanas mirkļiem. Iespējams atjaunot vai pilnībā pārtraukt kādas bijušās mīļoto attiecības. Jums var būt spēcīgas atklāsmes, noderīgas idejas vai labs nākotnes vīzijas redzējums, pierakstiet, noderēs.

Strēlnieks

Gaidāmais šīs nedēļas aptumsums ļoti tiešā veidā var ietekmēt jūs, jūsu pašsajūtu un pat dzīvi kopumā. Ar pilnu jaudu uzsākas pārmaiņu periods, kurš jums mācīs nebūt pārāk lepniem, visu zinošiem un stīviem savā gudrībā un patiesības izjūtā. Tieši otrādi, mācīties atkal mācīties – sarežģīto izskaidrot vēl vienkāršāk, maksimāli izmantot mūsdienīgas metodes un vispār jebkuru informācijas un zināšanu nodošanu apspēlēt pēc iespējas aizraujošāk, vieglāk un interesantāk. Ieteicama - elastība, spēja paskatīties uz notikumiem no cita skatu punkta, piestrādāt pie niansēm un pieņemt, ka arī jūs kaut ko varat vēl nezināt. Ieklausieties uzmanīgi ko jums apkārtējie šajā laikā saka, tajā būs labas norādes nākotnei.

Mežāzis

Gaidāmā nedēļa ar tās spēcīgo aptumsuma ietekmi jums var atnest pamatīgu rosību darbā. Līdz pat darbaholisma izpausmēm, kaut gan tieši jums būtu rekomendējams vairāk piedomāt un pasaudzēt savu veselību, dodot sev iespēju kārtīgi izgulēties un atpūsties. Jums būtu ļoti ieteicams rast vienkāršākus un elastīgākus risinājumus esošajām vai pat ieilgušajām darba un ikdienas problēmām. Daudz ko varēsiet sarunāt un atrisināt tad, ja nebaidīsities griezties pēc padoma vai uzdot atklātus jautājumus par to, kas jūs satrauc, kā arī, ja neizvairīsities no komunikācijas un iesaistīsiet citus cilvēkus. Jūsu lielākais vilinājums var būt vēlmē aizbēgt no visiem un noslēgties vienatnē, kas nebūtu ieteicams.

Ūdensvīrs

Jums šī nedēļa var paskriet vienā rāvienā. Pirmām kārtām, tā solās būt stipri interesanta. Jūs ar kaut ko būsiet patiesi un dzīvi aizrāvušies. Tā var būt kāda bijusī mīlestība vai draudzība, kas negaidot atgriezusies jūsu dzīvē. Tāpat arī jūs varat azartiski nodoties kādam hobijam, spēlei vai citai izklaidei, primāri, saistībā ar citiem cilvēkiem. Jūs pārņems entuziasms vai pat iedvesma. Tajā visā būs pagrūti ievērot mērenību, savāktību un pašdisciplīnu. Vēl jūs varat aizrauties ar kādu ilgtermiņa projektu vai plānu, kuram nākotnē solās labi panākumi. Tomēr, izņemot tad, ja jūs jau pamatīgi ar to esat strādājuši iepriekš, nepārsteidzieties un pagaidām vēl nesteidziet finansiāli ieguldīties.

Zivis

Arī šonedēļ enerģijas un uzņēmības jums būs gana daudz, sevišķi, lai paveiktu to, kam jūs paši ticat. Aptumsuma ietekmē jums var pastiprināties konflikts tajā, kā izbalansēt ģimenes un mājas lietas ar savām profesionālajām ambīcijām un pašrealizāciju. Ar šo aptumsumu šī tēma paliks aktuāla uz pusotru gadu. Šobrīd jūs līdzsvaru atgūsiet, ja rīkosities saskaņā ar savu iekšējo sajūtu vai intuīciju, kas prasīs noticēt pašiem sev, savam spēkam un varēšanai. Lai arī var pavīdēt vieglāks scenārijs, kur varat vienkārši attaisnoties ar naudas, talanta vai cita resursa nepietiekamību. Savukārt nedēļas izskaņā bērni vai vienkārši kāda draudzīga kopā būšana var palīdzēt tikt pie vērtīgas un nākotni formējošas atklāsmes.

 

 

*Šī ir vispārēja prognoze, kura atbildīs personām ar spēcīgiem konkrētās zīmes akcentiem dzimšanas kartē. Precīzu atbilstību zīmei var noteikt tikai kvalificēts astrologs.

©Sagatavots un publicēts speciāli žurnālam "Privātā Dzīve", 2020

Autore sertificēta astroloģe, astropsiholoģe Jana Reķe

Pievienot komentāru

Aizsardzības kods
Atjaunināt

Komentāri  

0 # Solvita 2020-06-03 13:51
Paldies!
Atbildēt | Paziņot administratoram