rainbow 657382 1280Šī gada pēdējais aptumsumu koridors iekrīt pašā vasaras pilnbriedā, laikā no 13. jūlija līdz 11. augustam, tiesa gan, uz tiešu aptumsumu ietekmi notikumus varēs attiecināt vēl vismaz 5 dienas pirms un arī pēc paša koridora.

Aptumsumu koridors ir sarežģīts laiks apzinātām un mērķtiecīgām aktivitātēm ārējā vidē, bet tas sniedz iespēju veikt kvantu lēcienu garīgajā (iekšējā) attīstībā.

Aptumsumu laiks ir īpašs ar to, ka tas ir saistīts ar mūsu dvēseles uzkrāto pieredzi, paveiktajiem darbiem un nedarbiem un no tā izrietošiem dzīves pārbaudījumiem un mācībstundām.

Citiem vārdiem, šajā periodā ir iespējams atraisīt kādas savas dzīves karmiskās saites un sasaistes, bet tikpat labi varam arī izveidot jaunas. Ja gaidāmie aptumsumi astroloģiskā griezumā skars kādu no tavām personību raksturojošām planētām, tad šajā laikā aizsāksies kāda nozīmīgu, varbūt pat liktenīgu notikumu ķēdīte, kurai būs ļoti tālejošas sekas.

13. jūlija daļējs Saules aptumsums – esi plūstošs kā upe

Ar Saules aptumsumu aizsāksies jauns Mēness cikls un arī aptumsumu koridors. Šis aptumsums ir īpašs ar to, ka tas ievibrēs un aizsāks jaunu transformāciju ciklu ar tam sekojošu notikumu sēriju. Tas novecojušām struktūrām, pārliecībām un veidojumiem, ēkām un būvēm, organizācijām, arī cilvēku apziņās un prātos izskalos nederīgos pamatus kā ūdens vecai klintij.

Šajā laikā jums var tikt piedāvātas iespējas vai arī visādi veicināsiet jaunus sākumus, tādus kā:

-        ģimenes izveide, piemēram, apprecēsities, iestāsies grūtniecība, bet sirdī brīvajiem – liktenīga tikšanās ar potenciālo kandidātu;

-        spītējot savām bailēm, pārvarēt sevi un uzsākt ko sen atliktu;

-        dzīves vietas un nekustamo īpašumu jautājumi – visas iespējamās “lielās” pārmaiņas;

-        uzsākt apzinātu ceļu uz iekšējo līdzsvaru, stabilitāti un drošību;

-        visdažādākie ar dzimtu, tradīcijām, jūsu “saknēm” un “atbalsta” zonu saistītie jaunievedumi;

-        mācīties dzīvot emocionāli piepildītāku, maigāku un uztverošāku dzīvi;

-        tie kas būs tam gatavi – var atklāties dziednieciskās spējas, gaišredzība vai kādas citas ekstrasensorās dotības.

Šajā laikā mācies būt maigāks, uztverošāks un uz sajūtām orientētāks. Ieklausies savā intuīcijā un apzināti mēģini piefiksēt – kas ir tas, uz kurieni tava iekšējā būtība tiecas. Esi plūstošs kā ūdens, kas ir spējīgs ieņemt jebkuru formu, ko dzīve tam piedāvā un, tiklīdz forma mainās – kā ūdens mainies tai līdzi. Atļauj sev plūst pa dzīves straumi bez piesaisties un pieķeršanās. Visam, kam būs jūsu dzīvē jāienāk, tajā ienāks tāpat.

Visvairāk aptumsums skars Vēžus un Mežāžus, bet pietiekami pamanāmi arī Aunus un Svarus.

27. jūlijā pilns Mēness aptumsums – ieklausies savas sirds čukstos

Šis aptumsums turpinās pagājušās vasaras augusta aptumsumos saaktualizētos jautājumus, kas savā būtībā ir vērsti uz tavu prasmi uzticēties savai sirdij un sava neatkārtojamā radošā potenciāla izpaušanu.

Notikumu dabai būs vairāk kulminējošs vai noslēdzošs raksturs, kuru pavadīs eksplozīvas un nepatstāvīgas emocijas. Tādēļ var būt raksturīga pārsteidzīga rīcība un lēmumi, pārāk tiešas un provokatīvas sarunas, pārrautas attiecības, uzteikts darbs. Var noslēgties arī kāds cits lielāks tavas dzīves posms. Jo lielāka būs tava piesaiste labi iemītajām dzīves takām, komfortam un neelastīgāka pasaules uztvere, jo spriedzes pilnāks būs šis laiks.

Tavas emocijas būs kā indikators, kas parādīs vai tu tiešām ej savu sirds ceļu un cik patiesa ir tava uzticēšanās savai sirdij. Ja tās būs vairāk destruktīvas un ļoti nepatstāvīgas, tad šajā jomā tev vēl ir kur tiekties; ja vairāk konstruktīvas - gaidāms spēcīgs radošās enerģijas pacēlums, spontanitāte, oriģinalitāte un drosme būt pašam, kas līdzi var nest atzinību, panākumus un popularitāti.

Šā aptumsuma laikā tava iekšējā gaisma cīnīsies ar tavu iekšējo tumsu, un gaismai ir lielas iespējas uzvarēt, vienīgi cīņas gaitā var būt grūti atšķirt kas ir kas. Tādēļ ieklausies savā sirdī – tā skaļi nekliedz, bet klusi čukst. 

Visvairāk aptumsums skars Lauvas un Ūdensvīrus, bet pietiekami pamanāmi arī Vēršus un Skorpionus.

11. augusta daļējs Saules aptumsums – dod sev iespēju

Līdz ar 11. augusta Saules aptumsumu, kas sāksies ar jaunu Mēness ciklu Lauvas zīmē – jums ir iespēja burtiski sākt jaunu dzīvi. Iepriekšējā (27. jūlija) aptumsumā atbrīvoto laiku un enerģiju jūs varēsiet ievirzīt jauna, atšķirīga – ar savas sirds sajūtu un prieku piepildītāka dzīves kursa uzņemšanai.

Šajā laikā jūs varat spert nozīmīgus pirmos soļus, kādas daudz apdomātas, analizētas un pārcilātas sirds vēlmes realizācijas virzienā un, iespējams, ka šī nav pirmā reize, kad tu dosi sev iespēju mēģināt vēlreiz. Tas var būt kas tāds, par ko jau sen runājat un domājat, par ko apkārtējie jau sen ir noguruši klausīties. Kas tāds, kas prasa apņēmīgu lēmumu – jā, neskatoties ne uz ko, mana sirds to grib un es to darīšu.

Sāc ar lēmumu un lielo vīziju, ļauj iedvesmai un radošajai enerģijai sevi vest, neesi pieticīgs un uzdrošinies. Visi panākumi un lielie notikumi sākas ar pirmo soli, ar vienu domu - ”Ja nu es tomēr varētu …”

Detalizētu plāna izstrādi gan labāk atstāt uz augusta otru pusi, bet pie reāliem darbiem labāk būtu ķerties klāt sākot ar septembri. Ja centīsies ātrāk, ir ļoti liela iespējamība, ka viss vēl būs diezgan pamatīgi jāpārskata, jāpārplāno vai jāpārtaisa.

Arī šis aptumsums visvairāk skars Lauvas un Ūdensvīrus, bet pietiekami pamanāmi arī Vēršus un Skorpionus.

Pāri visam, galvenais aptumsuma laika ieteikums – esi vērīgs, visam, kas šajā laikā notiek tavā dzīvē ir daudz lielāka nozīme. Pat ja tas ir tikai mājiens, vai “nieka” satraukums un neoma, uzmācīga ideja vai doma, jebkas var kalpot kā priekšvēstnesis vai norāde kam daudz nozīmīgākam.

Vairāk par aptumsumu lomu mūsu dzīvēs lasi šeit. 

Vairāk par aptumsumiem no 2005.-2020.g. lasi šeit.

P.S. Transformāciju cikls - mūsu radošā potenciāla un patiesās individualitātes izpaušanai un spējai iet savu sirds ceļu, sākās ar 2017. gada augustu, turpināsies 2018. gada 27. jūlijā un 11. augustā, un noslēgsies ar 2019. gada janvāra aptumsumiem, kad būs gaidāmi pēdējie pārbaudīju, testi un mācībstundas, sniegta iespēja atmest veco un uzsākt jauno. Pēc kuriem tad šī tēma tiks atstāta mierā uz nākamajiem 19 gadiem.

 

© Jana Reķe, astropsiholoģe, dveselesspeks.lv, 2018

Raksta fragmenti izmantoti žurnālā Citādā pasaule, 2018 (14. nr.) 

Pievienot komentāru

Aizsardzības kods
Atjaunināt