Astrologs kabata2Vai vēlies zināt svarīgāko, kas notiek debesīs, noskaņoties dienai, lai spētu noķert konkrētās dienas vilni un, lai rokas tev būtu brīvas citām lietām?

Astrologs kabatā ir radīts, lai palīdzētu noķert dienas vilni un būt saskaņā ar debesu pulsu. Ikrīta stāstos palīdzēšu apzināties astroloģiskos ciklus un to ietekmi uz mūsu ikdienu, sniegšu idejas piemērotākām aktivitātēm, kā arī dalīšos ar knifiņiem personiskām atklāsmēm un iedvesmai.

Šeit astrologs tiešām ir tavā kabatā, vienas ziņas attālumā ;)

Slēgtā Telegram grupā "Astrologs kabatā" katru rītu, pl. 6:00 publicēju audio ziņu, kurā stāstu par dienas astroloģisko fonu, dažkārt arī par periodu, sniedzot ieskatu - kas šodien debesīs?

 

Par ko būs ziņas: astroloģija, maiju kalendārs, periodi, cikli un dienas fons, ar akcentu uz dvēseli, ezotēriku un psiholoģiju.

Garums: no 5 līdz 15 min. (Telegram ļauj paātrināt ziņas atskaņošanu)

Cik maksā: 10 eiro/mēnesī

!!! Izmēģini 30 dienas bez maksas un tikai tad iegādājies abonomentu, ja būsi gatavs turpināt. Pieteikšanās bezmaksas izmēģinājumam reģistrējoties šeit: https://buy.stripe.com/7sI3d66St1zW1FubIN

!!! Ja esi gatavs uzreiz iegādāties abonomentu, to var izdarīt šeit: https://buy.stripe.com/4gw00U4Kl1zWesgbIJ 

 

Lai mums burvīga kopā būšana!

Jūsu astropsiholoģe @Jana Reķe

Visos gadījumos pievienošanās ir iespējama dienas laikā, ja tas neizdodas vai ja ir kas neskaidrs, sazinies ar mani personīgi tālr: +371 26 414 699 vai jana.reke@gmail.com

Pievienot komentāru

Aizsardzības kods
Atjaunināt