LatestJūnija mēnesī pilnā apmērā un pavisam ar citu jaudu sāks darboties rīcības enerģijas. Šis būs laiks, kad ilgi apsvērtais, risinātais un šķetinātais sapnis ir gatavs kļūt par ļoti konkrētu mērķi, konkrēti izpildāmā formā, termiņos un apmēros.

Enerģijas visiem būs daudz un tas dos spēku gāzt kalnus. Ļoti svarīgi kļūs spēt šīs enerģijas ievirzīt vēlamajā gultnē.

Tādēļ aicinu jūs uz aktīvajām meditācijām, lai atraisītu savu spēku, atbrīvotos no nemiera, nedrošības, saspringumiem, baiļu un citu destrukciju radītās iekšējās spriedzes un pārslēgtos uz pārpilnības plūsmu - pārliecību, ka viss par ko jūs sapņojat tiešām ir īstenojams.

->Šīs meditācijas būs ideāli piemērotas aktīviem cilvēkiem, kuriem ir paaugstināts stress, grūtības atslābināties, iemigt, izdarīt izvēles, koncentrēties vai meditēt jebkādā mierīgā veidā. Aicināts un gaidīts būs ikviens.

? Nekāda īpaša sagatavošanās vai priekšzināšanas nav nepieciešamas. Vēlams ērts un patīkams apģērbs, nebūt ar pārāk pilnu vēderu un būt atvērtiem notiekošajam.

Izvēlētās meditācijas būs atbilstošas konkrētās dienas astroloģiskajam fonam, lai katrs saņemtu tieši to, kas viņam vajadzīgs. Plāns:

  • 30.05 - Jaunmēness - iekustināsim jauno Mēness ciklu ar Nataraj meditāciju.
  • 06.06 - Nadabrahma meditācija - došanas un ņemšanas enerģiju plūsmu aktivizēšana.
  • 13.06. Pilnmēness noskaņās Kundalīni meditācija, lai atbrīvotos no iekšējās spriedzes un aktivizētu parpilnības plūsmu.
  • 20.06. Meditācija jau Saulgriežu noskaņās - robežšķirtne, kad gaisma, radošums un mīlestība ir visstiprākā. Mistērija, kuru pieredzēsiet tikai piedaloties.

Pasākumu organizē un meditācijās jūs atbalstīs Jana Reķe. Ilggadēja meditāciju praktiķe un vadītāja - Ošo meditāciju, Ēriksona hipnozes, Reinkarnicionikas, holodinamikas un citu meditāciju ceļojumu paveidos.

Ne no nostāstiem, bet no savas pieredzes zinu, cik liels ir meditācijām piemītošais dziedinošais spēks.

Meditācijas vidējais ilgums 1 h, pirms tam noskaņošanās, sagatavošanās, neliels ieskats astroloģiskajā fonā, pēc meditācijas lēna atskaņošanās ar siltu tējas tasi.

Cena - 10e* par vienu meditāciju vai 30e* maksājot par visām uzreiz.

Adrese: Priedaines ielā 46, Rīga

Norises laiki: 30. maijs, 06., 13. un 20. jūnijs, pl. 19-21:00.

Lūgums iepriekš pieteikties rakstot vai zvanot - Jana Reķe, tālr. 26 414 699 

Pievienot komentāru

Aizsardzības kods
Atjaunināt