9saules 2021Burvīga vasaras kopā sanākšana 9 sauļu skolā ar daudziem, jo daudziem meistariem, zinību un gaismas nesējiem. Šī gada galvenā tēma - ATVĒRŠANĀS!

Pilns pasākuma apraksts, programma, cenas un pieteikšanos meklēt šeit.

Piedalīšos no 15. līdz 17. augustam ar nodarbībām:

Emociju daba un harmonizācija (15. augustā 13:40-16:50)

Aicinu šajā dubultajā nodarbībā piebiedroties visiem tiem, kuri vēlas izprast savu emociju dabu, kas ir neatņemama mūsu personības un galveno dzīves uzdevumu sastāvdaļa, kā arī iedziļināties emociju harmonizēšanas veidos.

Sevišķi noderīgi: sievietēm sevis izpratnei un savu stāvokļu vadībai; mammām, savu bērnu emocionālo vajadzību izpratnei un harmonizēšanai.

Nodarbība aptveres emociju saistību ar dažādiem psiholoģiskajiem stāvokļiem un psihosomātiku, šo stāvokļu patieso nozīmi, zināmu pašdiagnostiku caur piemēriem un astroloģiskajiem arhetipiem, kā arī viegli pielietojamas “receptes” savu emociju harmonizācijai vai apzinātai to vadībai sev vēlamajā gultnē.

Kas vajadzīgs: iepriekš lūgums noskaidrot kurā astroloģiskajā zīmē ir jūsu Mēnesis. To var uzzināt pie sava astrologa, rakstot man personīgi uz jana.reke@gmail.com vai pašiem to noskaidrojot šeit: https://lastra.lv/lv/izveido-savu-astrologisko-karti

Nekādas priekšzināšanas vai cita īpaša sagatavošanās nav nepieciešama. Pieraksti un piezīmes pēc pašu ieskatiem.

Dvēseles uzdevumi (16. augustā 11:20-13:00)

Nav nekā svarīgāka mūsu dzīvēs kā realizēt tos galvenos uzdevumus, ar kuriem mūsu dvēselīte šeit ir ieradusies. Tie var nesakrist ar vispārpieņemtajām sabiedrības normām un priekšstatiem par laimi, harmoniju un iekšējo piepildījumu, jo ir daudz dziļāki un personiskāki.

Aicinu jūs uz nodarbību, kur caur astroloģiskajiem arhetipiem iedziļināsimies 6 galvenajos dvēseles ceļos un ar tiem saistītajiem uzdevumiem. Jums būs iespējam katram pašam mēģināt intuitīvi sajust, kuri dvēseles uzdevumi ir jūsu dzīvēs galvenie un pēc tam arī noskaidrot cik jūsu intuīcija ir bijusi precīza.

Nekādas priekšzināšanas vai īpaša sagatavošanās nav nepieciešama.

Devavani meditācija (17. augustā 15:20 – 16:50)

Aicinu uz vienu no manām mīļākajām Ošo meditatīvajām praksēm prāta un apziņas nomierināšanai, atslābināšanai un neapzināto iekšējo bloku izstrādei.

Meditācija būs mierīga, ar ļoti minimālām kustībām.

Kas vajadzīgs – paklājiņš, sedziņa (kur sēdēt, atgulties), gatavība praktizēt ar acīm ciet.

Individuālās konsultācijas

Astropsiholoģijā: līdz 15 min. – par ziedojumiem; līdz 30 min. – no 15 eiro; pilna konsultācija 1,5h – 9 sauļu skolas cena – 45 eiro.

Taro: par ziedojumiem (papīrnaudā)

Lūdzu pierakstīties/pieteikties zvanot vai rakstot Janai uz tālr. 26 414 699.

Pievienot komentāru

Aizsardzības kods
Atjaunināt