Viedums 9saulesJau sesto reizi interesenti tiek aicināti doties kopīgā veseluma apzināšanas ceļā 9 SAUĻU VASARAS SKOLĀ - šoreiz vieduma, intuīcijas, zināšanu un dievišķās lietu kārtības centrā - ceļā uz VIEDUMU.

Šajā reizē piedalīšos arī es, astropsiholoģe, ilggadēja sufiju ceļa gājēja, sirds centrētas dzīves praktizētāja un meditāciju ceļojumu vadītāja. Dalīšos ar:

19.08.2020 15:20-17:20, 1. nodarbība Dvēseles mācība: viedums aiz dualitātes. (Teorija un prakse - meditācija)

Mūsu dzīves ceļš nav nejaušs. Mēs katrs savā dzīvē ejam cauri zināmām šūpolēm, saskaramies ar dualitāti, galu galā, cilvēka daba ir duāla. Jo tuvāk esam sev, savam dievišķajam pirmsākumam, savai dvēselei, jo lielāks viedums mūsos ir uzkrāts un jo lielāka ir iekšējā viengabalainība.

Pavērojot savu dzīves ceļu, mēs varam atklāt, kur mums vēl ir daudz ko mācīties, kur dualitātes svārsts mūs mētā no vienas galējības otrā un kurās jomās jau esam izauguši līdz pieņemšanai un sirds mieram. Katram, kurš staigā pa šo dieva doto zemi ir gan dualitātes, gan iekšējās viengabalainības zona. Neba savādāk mums šeit uz zemes vēl būtu ko darīt.

Šajā lekcijā un nodarbībā runāsim par dzīves lielajām mācībām, kuras kā šūpoles mūs iešūpo no vienas galējības otrā, līdz mēs tās pilnībā apgūstam. Kā caur “nedienām” un iekšējiem nestāvokļiem dvēsele ar mums runā – mācot, virzot, lolojot un atbalstot.

Meditācija - iekšējai harmonijai un viengabalainībai. Savienošanās ar dievišķo ES.

20.08.2020 15:20-17:20, 2. nodarbība Dvēseles uzdevums: kļūt par gaismas avotu pašam sev.  (Teorija un prakse-meditācija)

Šajā nodarbībā turpināšu iepriekšējās dienas tēmu, palīdzot nostiprināt izpratni par vērtīgajām dieva dotajām atslēgām, kuras piedzīvojam caur pretrunām sevī un dualitātes piedzīvošanu. Papildus dalīšos ar to, kā atklāt savus galvenos resursus un to, kur slēpjas jūsu svarīgākie dzīves uzdevumi. Tiks izmantots arī astroloģiskais špikerītis, lai individuāli varētu saprast savu un savu tuvinieku talantus un dzīves uzdevumus.

Meditācija – Mans dzīves ceļš (šķēršļu noņemšanai, svarīgu atslēgu saņemšanai, izpratnei).

Konsultācijas Druvienā 19. un 20. augustā

Tieši 19. augusta agrā rītā sākas jauns mēness cikls, kad varam plānot, sapņot un sakārtot savas prioritātes.

Express konsultācijas: līdz 15 min. – par ziedojumiem; līdz 30 min. – no 15 eiro.

Pilna konsultācija 1,5h – 9 sauļu skolas cena – 45 eiro.

Lūdzu pierakstīties/pieteikties zvanot vai atsūtot SMS (tālr. 26 414 699)

19. augustā no 13-15:00; un no 17:30 pēc vienošanās.

20. augustā līdz 15:00 un no 17:30 individuāli vienojoties.

 

Pasākums noris Druvienā, no 14.-22. augustam. Vairāk par 9 sauļu skolu var uzzināt šeit. Dalībnieki ir aicināti pievienoties arī uz atsevišķām dienām.

Pievienot komentāru

Aizsardzības kods
Atjaunināt