sand 937387 1280Šajā jaudīgajā laikā, kad astroloģiskais fons veicina būtiskas iekšējās transformācijas, lai mēs kļūtu maigāki, mīlošāki, uztverošāki un pieņemošāki, aicinu pievienoties kopējiem iekšējās pasaules ceļojumiem. 

Ceļojumi, kuros mēs mācīsimies kļūt par labiem vecākiem pašiem sev, visām tām savām šķautnēm, daļām un aspektiem, kuri ir palikuši novārtā, ēnā, nepieņemti, gana nemīlēti, bez mīļuma, gādības un apčubināšanas. 

Par to, ka tevī ir šādu šķautņu, var liecināt spēcīgas garastāvokļa svārstības, apvainošanās, skarbums pret sevi, nespēja pieņemt vai piedot sev, sevis nemīlestība, neticība saviem spēkiem un līdzīgas izpausmes. Dažkārt mums grūtāk to pamanīt un atpazīt sevī, tad saskarsimies ar situācijām, kad apkārtējie tādi ir pret mums.

Jebkurā gadījumā, sākums vienmēr ir mūsos. Tādēļ dziedināšanos sāksim ar sevi: ja mūsu iekšējā pasaulē viss būs kārtībā, ārējā pasaule tai pieskaņosies. 

Ir plānotas 4 tematiskās tikšanās FB tiešraidē, kuras būs tev pieejamas vismaz 3 mēnešus. Tā katra sastāvēs no:
- Ievads tēmā;
- Vadīta meditācija/prakse;
- Meditācijas/prakses atslēgas, skaidrojums, lai padziļināti izprastu gūto pieredzi;
- Jautājumu/atbilžu daļa un dalīšanās.

Tēmas, kuras šajā ciklā izskatīsim: 
- Sevis pieņemšana un mīlestība (uzlādējoša un atbrīvojoša ievirze);
- Iekšējais bērns (dziedinoša ievirze);
- Pagātnes dziedināšana (piedošanas un atlaišanas ievirze);
- Dvēseles Dārzs (izzinoša ievirze)

!!! Papildus būs bonusa meditācija: Enerģētiskā sakārtošanās, ar sevis atslābināšanu, nomierināšanu un samīļošanu (ikdienas lietošanai).

Šī ir iespēja šo astroloģiski sarežģīto laiku piepildīt ar to, kam tas patiesi ir piemērots un kāpēc šādi periodi vispār notiek mūsu dzīvēs: lai dotu iespēju dziedināties, apzināties, ieraudzīt, atbrīvot, piedot, atlaist un vēl citas transformācijas, kura katra mūs tuvina sev patiesajam, lai atgrieztu mūs pašus pie sevis. 

Tādēļ pievienojies jau tagad, lai paspētu uz tiešraides meditācijām (no 3. līdz 29. jūlijam), saņemtu savas atslēgas uz piepildītāku un apzinātāku dzīvi. Lai gaidāmais aptumsumu koridors izvērstos tev par svētību, kura laikā ir atgūts sirdsmiers un sevis mīlestība.

Tiekamies!

Praktikas vadīšu es: Jana Reķe, pieredzējusi meditētaja, sertificēta Ošo meditatīvo prakšu "facilitator", sirds centrētas dzīves praktizētaja un astroterapeits.

Iepazīsimies: Par mani lasi šeit; ar atsauksmēm iepazīties vari šeit; intervijas izlasīt var šeit; FB profils šeit.

Maksa par dalību ir 45 eiro. Tiem, kuri ir bijuši pie manis - Jana Reķe, kaut uz 1 konsultāciju vai grupas meditāciju, cena ar atlaidi – 35 eiro. Šo iespēju varat arī kādam uzdāvināt, vairāk skatīt šeit.

Dalību, lūgums, pieteikt rakstot uz e-pastu: jana.reke@gmail.com vai uz tālr. 26 414 699, norādot: vārds, uzvārds (ja jums vajag rēķinā, tad - personas kods vai reģ. nr., adrese), kā arī FB norādītais vārds. Ja nelietojat FB, lūgums sazināties par citām iespējām.

Pēc pieteikuma saņemšanas, nosūtīšu rēķinu apmaksai, pēc apmaksas saņemšanas pievienošu slēgtajai FB grupai.

 

Pievienot komentāru

Aizsardzības kods
Atjaunināt