spring 276014 1280Aprīļa meditācijas būs veltītas, lai ieaicinātu savā sirdī pavasari, lai atraisītu un atbrīvotu sevi no "karmiskajiem" valgiem, lai mēs būtu brīvāki un atvērtāki šai pasaulei un lai katrs pats kļūtu par savas dzīves radītāju un veidotāju!

Meditāciju izvēlētās tēmas atbilst astroloģiskā fona dāvātajām iespējām, tādēļ, var teikt, šajā pieredzē mums palīdzēs pat planētas.

5. aprīlī - īpašs jaunmēness meditācijas ceļojums - Dvēseles dārzs!

Jauns Mēness, jauns sākums, jauni mēs - iepazīsim savu dvēseles dārzu (kvalitātes, noskaņas, īpašības utt.), uzzināsim, kas ir jaunie šī pavasara dīgsti mūsos, kā arī, apzināti sēsim, stādīsim, laistīsim un kopsim tajā visu jauno un trauslo.

12. aprīlī - meditācija karmisko saišu atraisīšanai - Piedošana!

Atbrīvosimies no senu paridarījumu un aizvainojumu sajūtas pret konkrētiem cilvēkiem savā dzīvē. Atbrīvosim sevī enerģiju, kas līdz šim bija iestrēgusi nenokārtotās pagātnes attiecībās.

26. aprīlī - meditācija karmisko saišu atraisīšanai - Izvēles brīvība!

Strādāsim ar apzinātu izvēles izdarīšanu, alternatīvo dzīves scenāriju izpēti, ieskatīsimies paši savā nākotnē un paši diagnosticēsim pārmaiņām gatavās dzīves sfēras.

Pirms meditācijas, nedaudz pastāstīšu par šā brīža astroloģiskā/enerģētiskā fona dāvātajām iespējām un izskaidrošu praktikas/meditācijas gaitu.

Pēc meditācijas - dzeram tēju un harmoniski dalamies sajūtās, pieredzē, meditācijā. Pastāstu un izskaidroju dziļāk jūsu gūtās pieredzes kontekstā. Meditācijas laikā uznirstošie simboli un tēli kalpo kā pašdiagnostikas vai pašatklāsmes instruments.

Meditācijas ceļojums ir veidots tā, lai arī meditētāji - "iesācēji" - varētu sajust meditācijas atjaunojošo spēku.

Tiekamies!

Jana Reķe, pieredzējusi meditētaja, sertificēta Ošo meditatīvo prakšu "facilitator", sirds centrētas dzīves praktizētaja un astroterapeits, arī DvēselesSpēks.lv un iknedēļas prognožu autore, astropsiholoģe.

Vairāk:

Pateicība: no 5 eiro

Norises vieta: 5., 12. un 26. aprīlī, pl. 18:30, Brīvības ielā 99, 3.st., norāde uz durvīm "Zelta Kompass"

Lūdzu iepriekš pieteikties un arī jautājumu gadīijumā sazināties ar Janu - tālr. 26 414 699 vai e-pastu: jana.reke@gmail.com.

 

P.S. Salīgajiem un siltummīļiem, lūgums paņemt līdzi sitlās zeķītes, šallīti vai plediņu, lai būtu komfortabli ļauties ceļojumam.

P.S. (2) Kas ir meditācija? Kāpēc vispār vajag meditēt? Kāpēc meditēt grupā? Kas ir meditāciju ceļojumi?, kā arī par individuālajiem meditācijas ceļojumiem, lasīt šeit.

Pievienot komentāru

Aizsardzības kods
Atjaunināt