heart 1809653 1280Mūsu mīlestības potenciāls ir tieši tik liels, cik ļoti mēs mīlam sevi. Pirmais solis ceļā uz mīlestību ir sevis pieņemšana ar visām omām un neomām, šķībumiem un greizumiem, pilnībām un nepilnībām. Tad, kad pieņemam, mēs varam sākt cienīt un tad, kad cienām, mēs patiesi spējam pamanīt sevī un vēlāk arī citos cilvēkos to neatkārtojamo gaismas, mīlestības, siltuma un maiguma dzirksti, kas mums katram piemīt.

Daloties mīlestībā no pārpilnības, mēs gūstam kaifu no sevis, dzīves un procesa. Piespiežoties, saņemoties, laužot un izspiežot no sevis kādus pienākumus, solījumus - mēs vienmēr gaidām kaut ko pretī - naudu, uzmanību, pateicību. No šejienes vilšanās un sajūta, ka nenovērtē. Bez mīlestības jebkuras attiecības pārvēršas par darījumu. Tādēļ audzēsim un lolosim sevī pieņemšanas un mīlestības sajūtu.

Meditācijas ceļojums ir veidots tā, lai arī meditētāji "iesācēji" varētu sajust meditācijas atjaunojošo spēku.

Tiekamies!

Meditāciju vadīšu es - Jana Reķe, pieredzējusi meditētaja, sertificēta Ošo meditatīvo prakšu "facilitator", sirds centrētas dzīves praktizētaja un astroterapeits.

Gaidīšu jūs 15. februārī, pl. 18:30, Brīvības ielā 99, 3.st.

Pateicība - no 5 eiro

Lūdzu iepriekš pieteikties uz e-pastu: jana.reke@gmail.com vai tālr. 26 414 699.

P.S. Salīgajiem un siltummīļiem, lūgums paņemt līdzi sitlās zeķītes, šallīti vai plediņu, lai būtu komfortabli ļauties ceļojumam.

Pievienot komentāru

Aizsardzības kods
Atjaunināt